fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
EF English LiveGenelOnline İngilizce

EF English Live Kampanyaları Avındayız!

EF English Live kampanyaları, online İngilizce uygulamalarının bu konudaki atılımlarını fark edenler tarafından gündeme soru cümleleriyle geliyor. Bu soru cümleleri; “EF English Live kampanyaları var mı?” EF English Live kampanyaları nelerdir?, bu kampanyalara nereden erişilir? şekillerinde karşımıza çıkıyor. Ancak, soruların çokluğu ile soran kişi sayısı birbirine benzemiyor. Yani, kampanyalarına dair hiçbir iz olmayan EF English Live, aslında çok da fazla öğrenciye ve meraklı kullanıcıya sahip değil. Yine de eğitim piyasasında geçmişi bulunan şirketin online İngilizce uygulamasının kampanyalarının avındayız. Gelin inceleyelim:

İçindekiler

  1. Kampanyalardan Önce Bakmamız Gereken EF English Live Konuları
    1. EF English Live Fiyatları Neden Görünmüyor?
    2. EF English Live Paketleri ve Tarifeleri
  2. EF English Live Kampanyaları Neler?
  3. EF English Live Kampanyalarını Takip Edebileceğiniz Yerler
  4. EF English Live’a Alternatif Uygulamalar ve Kampanyaları
  5. Sonuç: EF English Live Kampanyaları Aramalarımız Boşa Çıktı!

Kampanyalardan Önce Bakmamız Gereken EF English Live Konuları

Bir ürünün ya da hizmetin kampanyasını arıyor ya da indirim soruyorsak, burada elde edeceğimiz bilgi ile ne kadar ödememiz gerektiğini hesap ederiz. Ama durun bir dakika! Bir şeyin fiyatını bilmiyorsak, kampanyanın işe yarar olup olmadığını nereden bileceğiz?

Bu yüzden, kampanyaya bakmadan önce EF English Live fiyatlarına bakmanızda fayda var. Ama bu önerim de biz çözüm sağlamıyor. Çünkü EF English Live, fiyatlarını websitesinde yayınlamayan bir diğer online İngilizce uygulaması. Bir yerden tanıdık geldi mi? Gelmediyse, muhakkak bu yazımı okumalısınız. Şimdi gelin, EF English Live’da inceleyip bulamadıklarınızı ben size anlatmaya çalışayım!

EF English Live Fiyatları Neden Görünmüyor?

EF English Live satış politikası gereği fiyatlarını websitesinde yayınlamıyor. Peki EF English Live fiyatlarını öğrenmek için nereye bakmalıyız? Her ne kadar ben size gerekli bilgiyi sağlamaya çalışıyorum. Ancak, uygulamanın websitesinde gerekli formu doldurmanız sonrası size fiyat bilgisi verecek EF English Live temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz. Bu satış stratejinin amacı ilk aşamada bireysel ihtiyaçlara özel fiyat konseptinden türemiş gibi dursa da, EF English Live yine sabit paketler benzer fiyatlar sunuyor. Yani, kişiye özel bir paket ya da ders içeriği oluşturulmuyor. Ancak EF English Live satış süresini kısaltmak ve işi hemen telefonda bağlamak için fiyatlardan ser verip sır vermeme politikasına başvurmuş bir uygulama.

Hiçbir Yerde Olmayan EF English Live Paketleri ve Tarifeleri

EF English Live tüketici haklarını korumak ile sorumlu bir uygulama ancak görüyoruz ki bunu ihlal ediyor. Bu bilgiler herkesin hakkı diyerek, bir öğrencimin aldığı teklifi burada paylaştım. Ancak bu fiyatların en doğrusunu öğrenmek için size uzun telefon aramalarının yolu görünüyor.

Paket SüresiDers ŞekliFiyatDers Süresi
Paket 1
(yıllık üyelik)
Ayda 30 özel ders + Ayda 4 birebir ders436 $ = 12.396 ₺ (aylık)Birebir ders:
40 dk
Paket 2
(yıllık üyelik)
Ayda 30 özel ders + Ayda 8 birebir ders556 $ = 15.812 ₺ (aylık)Grup ders:
45 dk

Bunun yanı sıra EF English Live tarifelerinde dikkat çeken bir diğer konu ise, birebir ders ya da grup dersi seçeneklerinin ayrı ayrı olmaması. Yani bu uygulamada online İngilizce öğrenme amacındaysanız, tek bir paket mevcut. O da birebir dersler artı grup dersleri paketi. Bu konuyu çok fazla detaylandırmadan asıl sorumuzu yanıtlamaya geçeceğim. Ama detaylar için burayı ziyaret etmelisiniz.

EF English Live Kampanyaları Neler?

Bir uygulamanın kampanyalarını öğrenmenin aslında en güvenilir yolu, internet sitesi ziyaret etmekten geçiyor. Ancak şu aşamada EF English Live websitesinde herhangi bir kampanya bulmak mümkün değil. Ayrıca, interneti arayıp taradığımızda yine bir kampanyaya rastlamıyoruz. Bu bahsettiğim yoksunluk sadece güncel kampanya konusunda geçerli değil. EF English Live’ın ne şu an için, ne 2024 yılında, ne de daha eski bir kampanyasına dair internette hiçbir ize rastlamıyoruz. Değişik bir satış stratejisi olan EF English Live, muhtemelen kampanya konusunda da alışkın olmadığımız bir yol çizmiş.

EF English Live Kampanyalarını Takip Edebileceğiniz Yerler

Ne şu an, ne de geçmişe dönük bir EF English Live kampanyası bulmak değil. Zaten bu marka Türkiye’den elini eteğini çekmiş bir uygulama. Hatta bu yazıda da işlediğimiz gibi, vakti zamanında bu online İngilizce uygulaması Ekşi Sözlük isimli uygulamada tüm yorumları sildirmiş. Bu konuda da, aslında EF English Live sabıkalı bir uygulama olarak beliriyor. Ancak bu uygulamanın sunacağı kampanyalardan haberdar olmak için internet websitesi tek araç gibi görünüyor.

EF English Live’a Alternatif Uygulamalar ve Kampanyaları

Konumuz her zamanki gibi İngilizce. Siz de İngilizceyi online şekilde, interaktif konuşma dersleriyle eksiksiz bir şekilde öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu konuda bir sürü alternatifiniz olduğunu hatırlatmak isterim. Buradaki içeriğimizde, online İngilizce dersleri sunan uygulamaları bulabilirsiniz. Ayrıca, bu uygulamalardan bazıları size güzel kampanyalar da sunacaktır. Ancak benim önerim, Flalingo‘ya bakmanız yönünde olacak. Çünkü profesyonellik konusunda Flalingo öğretmenleri rakip platformları geride bırakıyor. Kaliteli kaynaklar, şeffaf fiyatlar ve yardımcı müşteri hizmetleri ile Flalingo pozitif yorumların hakkını veriyor.

Sonuç: EF English Live Kampanyaları Aramalarımız Boşa Çıktı!

Sonuç: EF English Live kampanyaları avına çıktık ancak elimiz boş döndük. Çok fazla seveni, kullanıcısı ve takipçisi olmayan bu uygulama, maalesef kampanya konusunda da rakiplerinden geri kalıyor. Bu yazıda, EF English Live kampanyaları aramamıza fiyatlarla başlarken de sorun yaşadık ancak hiçbir yerde olmayan ücret ve tarifeler bu içerikte. Yine de benim size tavsiyem, alternatiflere yönelmek konusunda olacak. Gerekli önerileri bir önceki paragrafta yaparak Flalingo‘yu tavsiye ettim. Yine de seçim sizin. Bu yazıdan da bu kadar diyorum. Kendinize iyi bakın; İngilizceyle kalın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu