fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
GenelOnline İngilizce

Meta İngilizce Yorumları: Kullananlar Ne Diyor?

Meta İngilizce yorumları konulu yazıyla karşınızdayım. İngilizce konuşmak gereksinimi herkes için geçerli hale geldikçe, bu konuda size yardımcı olmayı vaat eden platformlar da artıyor. İngilizceciniz olarak size çeşitli ünlü platformlar tanıtıyorum. Meta İngilizce ise çok yeni çıkmış bir platform olmasına karşın hakkında epey soru aldığım bir site. Çünkü detaylara erişmek pek kolay değil. Daha önceki yazılarımdan birinde, sizlerle bir öğrencimi tanıştırmıştım. Size Meta İngilizce demo dersinden bazı bilgiler aktarmıştı kendisi. Bugün, kullanıcılar bu site hakkında ne diyor, bunları incelemeye çalışacağız. Okumaya devam edin!

İçindekiler

Meta İngilizce Nedir?

Yazımıza “Meta İngilizce nedir” diye soranlara yanıt vererek başlayalım. Meta İngilizce, online olarak hizmet veren bir İngilizce kurstur. Fakat diğer kurslardan farklı olarak, Meta İngilizce birlikteliğiniz kesin şekilde 30 gün sürüyor. İngilizce kampı olarak adlandırılan bu süreçte size sağlanan kaynaklarla daha çok bireysel olarak çalışıyorsunuz. Ancak kafanıza takılan bir soru varsa, bu hususta danışabileceğiniz kişilerle iletişime geçiyorsunuz. Yani belli bir müfredat ve takibi söz konusu değil. Buna ek olarak da, haftanın 2 gününde canlı derse erişim oluyor. Dilerseniz linke tıklayarak Meta İngilizce nedir konulu yazımı okuyabilirsiniz.

Meta İngilizce Yorumları

Sadece online İngilizce eğitimi konusunda değil, çeşitli ürün ve hizmetlerde bir satın alma yapmadan önce herkes yorumları gözden geçiriyor. Böylelikle satın almayı hayal ettiğiniz ürünlerle gerçekler arasındaki bağlantıyı tartarak, verdiğiniz karardan pişman olmayacak hamlelerde bulunabilirsiniz. Ayrıca, empati yeteneği geliştirmiş canlılar olarak diğer öğrencilerin deneyimleri bize de muhtemel deneyimlerimiz konusunda iyi fikirler verir. Bu yüzden kullanıcı yorumları yine merceğimiz altında ve Meta İngilizce deneyimine doğru yol alıyoruz.

Meta İngilizce Ekşi Sözlük Yorumları Ne Yönde?

Meta İngilizce Ekşi Sözlük yorumları ne yönde? Yapılan yorumlar, bu uygulamanın İngilizce öğrenmek için gerekli altyapıya sahip olmadığını söylüyor. Farklı bir format sözünü Meta İngilizce yerine getiremezken süreç size İngilizce öğretemiyor. Kısacası, kullananlar, bu uygulamadan memnun değil.

Ekşi Sözlük, ülkemizde geniş kitleler tarafından biliniyor. Uzun yıllardır insanların çok çeşitli konularda yazıp çizdiği bu platforma Meta İngilizce de konuk olmuş. Yaklaşık bir sayfa tutan yorumlar yoğunlukla diğer kullanıcıların fikirlerini öğrenme amaçlı yazılmış. Yani burada yer alan girdiler de konu hakkında yeteri kadar fikir vermiyor bize. Biz yine de bazı yorumlara bakalım.

sırf meraktan eğitime katılmış biri olarak söylüyorum, 
online derslere ve etüt derslere hep aynı hanımefendi giriyor. derslerin yarısı başka başka şeyler anlatılarak geçiyor. 
bir etüt yapıyor ki eyvah eyvah saat 21:00 başlıyor, 9 soruya 2 saatte falan cevap veriyor. habire millete soru soruyor, saçma sapan cevaplar geliyor, onlara yorum, kendince anılar, hikayeler vs vs….
sonuç olarak; hafıza tekniği taktiği falan hikaye, sadece bildiğimiz şeyleri anlatıp geçiyor. 
bence bu parayı özel hocaya verin, daha verimli geçeceğine inanmıyorum.

ahertu

kullanan varsa yorumlarını merak etmekte olduğum kurs. farkli bir eğitim denemek istiyorum ama kurumun paylaşımları dışında objektif yorum göremedim.

bobdy

Meta İngilizce Şikayetvar Yorumları Ne Anlatmalı?

Şikayetvar yorumları Meta İngilizce içinde kısıtlı bir destek hattı olduğunu söylerken, günden güne de olumsuz yorumlar artıyor. Meta İngilizce ders sisteminden memnun kalmayanların yorumları da, okurları markadan soğutuyor.

Kullanıcılar bir ürünü veya hizmeti satın almadan önce Şikayetvar isimli platform ziyaret etmeliler. Bu sitede bireyler yaşadıkları sıkıntıları dile getirerek hem muhattap arıyorlar, hem de diğer kullanıcıları bilgilendiriyorlar. Bu blog için ele aldığım yazılarda da sıklıkla Şikayetvar sitesini ziyaret ederek, bir de kullanıcılar ne demiş diye bakarım. Meta İngilizce yorumları konulu yazımızda da elbette burayı ziyaret etmeliydik.

meta İngilizce şikayetvar

Henüz belki de bir yaşını doldurmamış bir platform için Meta İngilizce’nin Şikayetvar performansı gayet iyi görünüyor. Şikayetçi olan Meta İngilizce kullanıcıları şu anda sorunlarının çözüme kavuştuğunu belirtmiş. Bir kaç kullanıcı da şikayetlerini yayından kaldırmış. Şu an için epey az olan öğrenci sayısı ile Meta İngilizce sanırım hızlıca çözüm sağlayabiliyor. Genel olarak öğrenciler Deniz Hanım ve Hüseyin Bey’e hitap ederek teşekkürlerini bildirmişler. Muhtemelen Meta İngilizce’nin destek birimini de küçük bir ekip oluşturuyor olsa gerek.

Meta İngilizce Uludağ Sözlük

Uludağ Sözlük de Ekşi Sözlük kadar olmasa da ses getiren platformlardan. Acaba bu sitede Meta İngilizceye dair yorum bulur muyum diye girdim. Evet, iki adet Meta İngilizce yorumu vardı. Fakat iki girdi de tek elden çıkma gibi görünüyor. Özellikle virgüller istikrarlı bir şekilde yanlış kullanılmış. Platform epey övülse de, aynı kelimeler ve aynı müteşekkirlik her iki yorumda da mevcuttu. Bu durumu garipsedim, yine de sebeplerine dair bir şey demeyeceğim. O noktada değerlendirmeyi size bırakıyorum.

Uludağ sözlük meta İngilizce yorumları

Ayrıca, kullanıcı isimlerini aratmanızı ve girdilerdeki marka isimlerinin kaç kere ve ne şekilde belirdiğine dikkat etmenizi önererek bir diğer bölüme geçiyorum.

Meta İngilizce Faydalı Mı?

Meta İngilizce kullananlara ve incelemelerimize göre, Meta İngilizce kısıtlı ders süresi ve kalabalık etütleriyle faydalı değil ve sizlere akıcı İngilizce kazandıramaz. Hatta giriş seviyesinde bile çalışmaz.

Şu ana kadar Meta İngilizceyle bir kısa tanışma faslı gerçekleştirdik. Sonrasında bu platforma dair kullanıcıların yaptıkları yorumları da değerlendirdik. Bunların sonucunda bir çıkarım yapmam gerekiyor. Yorumlardan bağımsız olarak, bu kursun sadece 30 gün sürmesi ve haftada iki tane canlı ders alacak olmanız beni tatmin etmiyor. Açıkçası, toplam 8 derste kimse bir dili öğrenemez, ya da pekiştiremez. Bu yüzden yorumlardan bağımsız bir şekilde, Meta İngilizce faydalı mı sorusunu maalesef olumsuz yanıtlayacağım. Bunun yanı sıra, organik olmayan yorumlar da görüşümü daha negatif bir noktaya taşıyor. Umarız bu platform organik kullanıcılardan gelecek gerçek ve yapıcı yorumları dikkate alır.

Sonuç: Meta İngilizce Flalingo’nun Gerisinde Kalıyor

Sonuç: Meta İngilizce, rakibi Flalingo‘nun epey gerisinde kalıyor. Benim için sil baştan bir eğitim sistemi ve müfredata ihtiyaç duyan bu eğitim platformu herhangi bir rakibi kadar başarılı olamaz. Örneğin, bu platformda önerdiğim marka olan Flalingo ile karşılaştırırsak, canlı ders sayısı noktasında geride kalmasının yanı sıra materyal kalitesi noktasında da Meta İngilizce yarışamaz durumda. Özellikle size sadece 30 günlük bir eğitim şansı sunan bu platformun başarılı olmayacağı kanaatindeyim. Bunun üzerine kullanıcı yorumlarının organik olanları da beni tasdikler nitelikte. Peki siz bu uygulamayı daha önce duymuş muydunuz? Buradan eğitim aldınız mı? Yorumlarınızı heyecan ve merakla bekliyorum. Bir sonraki yazıda görüşünceye değin İngilizceyle kalın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu