fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
CamblyGenelOnline İngilizce

Cambly Fiyatları Gerçekleri: Dersler Sadece 83 Lira Mı?

Cambly fiyatları gerçeklerini konuşmaya ne dersiniz? Cambly’nin abonelik güncel ücretleri gerçkte ne kadar? Bu sorular İngilizce öğrenmek isteyenlerin aklını meşgul ederken, bana da sizler için araştırma yapmak düşüyor. Bugünkü konumuz online İngilizce kursları arasında en yakından tanıdığımız Cambly fiyatları üzerine. Her yerde duyduğunuz ve gördüğünüz, ders başı ücretin yalnızca iki haneli sayıdan ibaret olduğunu söyleyen Cambly, acaba gerçekleri yansıtıyor mu? Bakalım elde ettiğim sonuçlar sizleri mutlu edecek mi? Haydi başlayalım!

İçindekiler:

 1. Cambly Fiyatları ve Reklamlar Aracılığıyla Manipülasyonu
 2. Cambly Üyelik Fiyatları
  1. Farklı Maliyetli Cambly Paketleri
  2. Cambly Haftalık Ders Süresi İmkanı ve Aylık Maliyeti
 3. Cambly Birebir Ders Maliyeti Nedir?
 4. Cambly Grup Dersi Fiyatları Nedir?
 5. Cambly Ders Başı Fiyatı Nedir?
 6. Cambly Alternatifleri
 7. Sonuç: Cambly Fiyatlarını İyi Araştırın!

Cambly Fiyatları ve Reklamlar Aracılığıyla Manipülasyonu

Cambly, internette yaptığı reklam anlaşmalarıyla epeyce popüler olmuş bir uygulama. Artık herkes biliyor ki, Cambly size konuşarak İngilizce öğretmeyi vaat ediyor. Belki Cambly ile, ya da İngilizce ile ilgilenenler, internette arama yaptıklarında, heyecanlandırıcı sonuçları görüyor. Ama, bazen görüyoruz ki, Cambly’nin yarattığı ilk izlenim bazen uygulamanın ücretsiz olduğu yönünde oluyor.

cambly fiyat- ücretsiz izlenimi

Hatta, biraz daha araştırınca görüyoruz ki, Cambly ders fiyatları hakkında çok düşük meblağlar gösteriyor. Örneğin, Şikayetvar sitesinde Cambly kullanıcısının yaptığı yoruma denk geldim. Sizlerle paylaşayım hemen.

Cambly Hesabımdan 14 Kat Fazla Ödeme Aldı

Cambly’den yarım saat öncesine kadar eğitim aldım. 1 ders 89 Tl diye mail geldi. Toplamda benim gördüğüm yaklaşık 1.235,00 TL gördüm ve alayım dedim. Ödeme yaparken kaç tl aldıklarını göstermediler. Ödemeyi yaptım. Bir kredi kartına bakayım dedim. 14.828,39 TL kartımdan çekmişler. Kan beynime sıçradı resmen. Cambly neden hesaba girdiğimde admin panelinde direk iptal işlemi yer almıyor? Neden herhangi bir müşteri temsilcisine bağlanamıyorum? Bankayı arayıp ;22.00 civarı Kredi kartımı biraz önce bloke ettim. Cambly’nin bir an evvel hatasını giderip bütün tutarı kuruşu kuruşuna hesabıma yatırmasını istiyorum. Bir sürüde mail attım. Bu arada “Yanlış tutar tahsil edildiğini düşünüyorum ” diye bir de çoktan seçmeli koymuşlar. Ne kadar sık yaşanıyorsa artık. Kızgınım. Akşamın bu saatinde beni sinir ettiler.

Nazan

Neyse ki, Cambly gerekli ücret iadesini yaparak sorunu halletmiş. Fakat, e-mail yoluyla ders başı ücret konusunda gerçekleri yansıtmayan fiyatlar söylemeleri ise çok yanlış. Hem doğrudan iletişim, hem de Google sonuçları ile Cambly’nin bireyleri yanlış yönlendirdiği bir gerçek. Şu an biliyoruz ki, Cambly ücretli bir platform ve ders başı ücreti de 90 TL’den çok çok daha fazla. Peki, gerçek Cambly fiyatları nedir?

Cambly Üyelik Fiyatları

Cambly, kullanıcıları için birden fazla abonelik seçeneği sunuyor. Yani, Cambly fiyatları hem yetişkinler için hem de çocuklar için değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca, daha verimli olan birebir ders yöntemi, grup derslerine nazaran daha pahalı. Cambly ücret araştırması yapanlar, bu elementleri aklından çıkarmasın. Ama öncesinde, Cambly’nin sunduğu temel abonelik çeşitlerine ve içeriklerine hazırladığım özet tablosuyla bir daha göz atalım:

Farklı Maliyetli Cambly Paketleri

KapsamlıGrupKids
Cambly’ye tam erişim hakkınız olur.Sadece grup derslerine erişim hakkınız olur.Uzman eğitmenlerle birebir ders imkanı olur.
Birebir ders / grup dersleri seçme hakkı tanımlanır.Bir eğitmen ve 2-3 öğrenci ile birlikte ders imkanınız var.Eğlenceli aktiviteler ve oyunlar ile birlikte ders işlenir.
Dersleri önceden planlar ya da anında derse başlarsınız.21 yaş üstündeki öğrencilerle birlikte ders alabilirsiniz.4-15 yaş arası için uygundur.
Cambly fiyatları sizlerle! Cambly'e üye olmadan önce bu yazımı okumanızı tavsiye ederim. Cambly'nin fiyat gerçekleri bu yazıda!

Cambly Haftalık Ders Süresi İmkanı ve Aylık Maliyeti

Haftalık SüreKapsamlı Abonelik FiyatlarıGrup Dersleri Fiyatları
1 saat (haftada) 3,222 TL (Aylık)360 TL (Aylık)
2,5 saat (haftada)9,422 TL (Aylık)

Cambly Birebir Ders Maliyeti Nedir?

Cambly birebir ders paketinin ücretlendirmesinin, grup derslerine nazaran daha pahalı olduğundan bahsetmiştik. Ayrıca, bu paket fiyatları abonelik süresi ve ders saatine bağlı olarak değişiyor. Cambly’de ders hakkı, size haftalık saat üzerinden tanımlanıyor. Bu süreyi dilerseniz 30, dilerseniz 60 dakikalık oturumlarla kullanabilirsiniz. Eğer 12 ay gibi uzun süreli bir sözleşme altına imza atarsanız, ders başı maliyeti de göre düşürmüş olursunuz. İşte, Cambly’nin kapsamlı paket abonelik güncel fiyatları tablosu:

Abonelik TürüHaftada 1 SaatHaftada 1,5 SaatHaftada 2,5 Saat
Aylık Tekrarlanan Abonelik3600 TL (Aylık)4800 TL (Aylık)7680 TL (Aylık)
Yıllık Tekrarlanan Abonelik1780 TL (Aylık)2400 TL (Aylık)3838 TL (Aylık)
Cambly Birebir Ders Paketi Fiyat Tablosu

Eğer İngilizce bilginiz belli bir seviye üzerindeyse, yüzde 50 indirime rağmen yıllık paket seçmenizi tavsiye etmiyoruz. Çünkü dilediğiniz İngilizce seviyesine erkenden ulaşmanız durumunda para iadesi alma ihtimaliniz yok denecek kadar az. Eğer sıfırdan İngilizce öğreniyorsanız, yıllık paketler ideal çözüm olabilir. Ancak, Cambly’nin sıfırdan İngilizce konusundaki yetkinliklerini de araştırmanız gerekiyor. Buradan başlayabilirsiniz.

Cambly Grup Dersi Fiyatları Nedir?

Eğer birebirden ziyade, başka öğrencilerle de İngilizce sohbet etmek sorun olmazsa, grup dersleri için Cambly fiyat 2024 grup listesine de göz atmak mümkün.

Abonelik TürüHaftalık 30 DakikaHaftalık 1 Saat
Aylık Tekrarlanan Abonelik720 TL (Aylık)360 TL (Aylık)
Yıllık Tekrarlanan Abonelik1080 TL (Aylık)540 TL (Aylık)
Cambly Grup Ders Paketi Fiyat Tablosu

Cambly Ders Başı Fiyatı Nedir?

Her ne kadar Cambly ücretleri aylık olarak hesaplansa da, bu uygulama size temelinde canlı oturumlar sunuyor. Ayrıca, bu oturumlar belli sayıda ya da sürede gerçekleşiyor. Uygulamalara arası fiyat karşılaştırması yapmanın en kolay yöntemlerinden biri ise, ders başı maliyetleri hesaplayıp karşılaştırmak. Gelin, bir tabloyla özetleyelim. İşte Cambly ders başı ücretleri:

Abonelik TürüHaftada 1 SaatHaftada 1,5 SaatHaftada 2,5 Saat
Aylık Abonelik450 TL (30 Dakikalık Ders Başı)400 TL (30 Dakikalık Ders Başı)384 TL (30 Dakikalık Ders Başı)
Yıllık Abonelik222.5 TL (30 Dakikalık Ders Başı)200 TL (30 Dakikalık Ders Başı)141.9 TL (30 Dakikalık Ders Başı)
Cambly Birebir Ders Paketi Fiyat Tablosu

Cambly Alternatifleri

Elbette, online İngilizce öğrenmek için tek çare Cambly değil. Hele de, fiyatlar konusunda manipülasyon yapmaktan çekinmeyen Cambly, düşük bir kullanıcı deneyimi notuna da sahip. Cambly benzeri uygulamalara bakmak her zaman avantajınıza olacaktır. Bu yazıda, Cambly’e benzer uygulamaları görebilir, bu yazıda da en iyi online İngilizce platformları sıralamasına bakabilirsiniz.

Sonuç: Cambly Fiyatlarını İyi Araştırın!

Sonuç olarak, Cambly bazen fiyatlar konusunda gerçekleri yansıtmayan açıklamalar yapabilir. Ancak, nihai kararı vermeden önce Cambly fiyatlarını iyice araştırmanızı tavsiye ediyorum. Hem ihtiyaca yönelik farklı paketler, hem de abonelik süresine göre sunduğu planlarla Cambly’nin maliyeti farklılaşıyor. Bunu da hesaba katmanız, ileride yaşanacak sorunların önüne geçmenize yardımcı olabilir. İkinci tavsiyem ise, Cambly gibi online İngilizce dersleri sunan platformlara da göz atmanız olacak. Çünkü Cambly’nin sunduğu hizmet, popülerliği kadar yüksek değil. Gerekli uygulamaları inceleyerek, size daha çok yardımcı olacak çözümü bulabilirsiniz. Benim önerilerim bu kadar. Bir sonraki yazıya değin; İngilizce’yle kalın!

 

2024’te En İyi Online İngilizce Platformları

Öğrencilerin Yorumlarına Göre Sıralandı

9.8
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir online İngilizce dersleri
 • Yapay zeka destekli FLAI ile ders sonu analiz
 • Profesyonel Oxford Üniversitesi materyalleri
 • Müşteri hizmetlerinin izinsiz iletişime geçmesi
8.8
 • Her yarım saatte bir canlı dersler
 • Geniş İngilizce materyalleri
 • 8 kişilik kalabalık İngilizce grup dersleri
 • Aynı öğretmenle bulamama sorunu
8.5
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir ve grup İngilizce dersleri
 • Konulara göre İngilizce materyal desteği
 • Aynı öğretmeni bulamama sorunu
 • Fiyata göre daha az ders hakkı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu