fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
GenelOnline İngilizceOpen EnglishPlatformlar

Open English Şikayetvar Yorumları: Kullanan Şikayetim Var Diyor!

Open English Şikayetvar yorumlarını bu yazıda derleyip toparlıyoruz. “Gösteriyoruz” ifadesini kullanmama nedenim ise, Şikayetvari platformunda Open English hakkında bir sürü yorum olması. O kadarına zamanım yetmez, ancak sizlerle Open English Şikayetvar yorumlarının genel olarak hangi konulara yoğunlaştığını gösterebilirim. Böylelikle online İngilizce serüveniniz için Open English’in ne denli doğru bir platform olduğuna bu şekilde karar verebilirsiniz. O halde başlayalım!

İçindekiler

 1. Open English’e Kısa Bir Bakış
 2. Open English Şikayetvar Ziyareti: Bu Yorumlar Neden Önemli?
 3. Şikayetvar’dan Geçer Not Alan Open English Alternatifi Uygulama: Flalingo
 4. Sonuç: Open English Şikayetvar Yorumları Öğrencileri Korkutuyor!

Open English’e Kısa Bir Bakış

Open English Şikayetvar değerlendirmelerine bakmadan önce, bu uygulamayı bir daha tanıyalım! Kouğumuz Open English, ülkemizde hizmet veren bir online İngilizce platformudur. Bu uygulamaya kaydolarak, İngilizce’yi canlı derslere öğrenebilirsiniz. Elbette bu canlı derslerde de bir tane eğitmen bulunuyor. Ayrıca bu online İngilizce öğrenme uygulamasında çoğu dersler grup halinde işlenirken, ücreti mukabilinde de birebir dersler bulmanız mümkün. Özellikle de sosyal medyada gücü olan bu uygulama, İngilizce öğrenmek isteyen pek çok kişinin karşısına çıkmıştır. Ancak lafı uzatmadan, gerekli yorumları değerlendirmem lazım. Daha fazla bilgi için bu Open English incelemesini okumanızı tavsiye ediyorum.

Open English Şikayetvar Ziyareti: Bu Yorumlar Neden Önemli?

Open English Şikayetvari yorumlarının önemli olmasının temel nedeni, bizzat kullanıcılar tarafından yazılmış olmasında yatıyor. Bu kullanıcılar, Open English’in sunduğu deneyime binaen şikayetlerini bildidiyor. Bu, Open English’i çözüm üretme noktasında hareketlendirirken, siz gibi diğer ilgilileri de uyarıyor. Yani, bu yorumları okuyarak, Open English’in size yaşatacağı muhtemel deneyime dair temeli olan fikirlere sahip olabilirsiniz. Sadece Open English özelinde değil; diğer uygulamalar, ya da farklı ürünler için de Şikayetvar’a bir ziyaret düzenlemelisiniz.

Uygulama Deneyimine Dair Şikayetler

Open English Şikayetvar sayfasında tam 211 değerlendirme var. Bu şikayetlerin yüzde 86’sı yanıtlansa da, sadece yüzde 77’si olumlu hale dönmüş. Şimdi, uygulamanın geneli konusunda kullanıcılar ne sıkıntı yaşamış, şikayetlerle inceleyelim.

Open English Open Englısh Büyük Pişmanlıktır Okumadan Geçmeyin.!

Open English büyük pişmanlıktır.! Lütfen okumadan geçmeyin.! 8 Oca 2024 tarihinde üyeliğim başladı yaklaşık 2 aydır bu platformu kullanıyorum. Zaten 20 dakikalık kısa süreli olan derslere genelde hocalar geç başlayıp erken bitiriyor. (1. Mağduriyet) en önemlisine gelelim. 30 özel ders hakkım var ve 27 derse giriş yaptım. 3 derse ise sırası ile “kaydol” butonuna basıp “derse katıl” butonuna basıp derse erişim sağladım fakat “Oturum sahibinin başlatması gerekiyor” şeklinde bir ekranda bekledim ders saatine 2 dakika kala oturumdan atılıyorum ve tekrar tekrar girdiğim halde tekrar tekrar atılıyorum. Tarayıcı cache’lerim temiz. Tarayıcı sürümüm güncel. Zoom uygulamasındaki mail adresim ile open english’teki mail adresim bire bir aynı. Kullanıcı isim soy ismim bire bir eşleşiyor. Benim tarafımdan kaynaklı herhangi bir teknik sebep olmadığı halde haklarımı vermiyorlar. Hakkımı helal etmiyorum ve büyük pişmanlık yaşıyorum. Umarım düştüğüm hataya siz düşmezsiniz.!

Kıvanç

Open English Müşteri Hizmetleri Konusunda Şikayetler

Şikayetvar yorumları arasında dikkat çeken bir diğer konu ise, Open English müşteri temsilcileri oluyor. Kayıt sonrası ilginin kesilmesi sonrası bazı öğrenciler zor durumda kalmış. Sorunlara çözüm sunamayan müşteri temsilcisine dair şikayetlerden bir örnek:

Open English Open Englısh Sistem Zor, Karışık Ve Ödeme Yaptıktan Sonra Destek Sıfır

Open English üyeliği aldım, ancak son derece karışık ve reklamlarda anlatıldığı gibi basit değil. Cayma hakkımı kullanmak istedim fakat iade etmeyeceklerini iletti. Kayıt olurken muhatap olduğum kişiye cayma isteğimi ilettiğimde, müşteri hizmetlerine ileteceğini söyledi. Satın alana kadar hizmet verildiği ancak sisteme giriş yapamadığımı ilettiğimde yardımcı olunmadı.

Selma

Open English’e kaydolmadan önce deneme üyeliği oluşturdum ve sonrasında paket satın aldım. Deneme sürecinde tüm hocalar derse zamanında geldi; ancak sonrasında ciddi bir şekilde ekrana bakıp dakikalarca eğitmenin derse gelmesini bekliyorsunuz. Gelen eğitmeni seçemediğiniz için her defasında kendinizi tanıtarak zaman kaybediyorsunuz ve eğer başlangıç seviyelerindeyseniz, her hocayla iletişim kurmak kolay olmuyor. Dersler tam olarak dedikleri gibi 20 dakika sürmüyor, 16-17. dakikada çoğunlukla bitiyor. Kesinlikle memnun kalmadığımı belirterek üyeliğimi iptal etmek istediğimde ise bunun mümkün olmadığını, ücret iadesinin kesinlikle yapılmadığını, istersem başka bir arkadaşıma devredebileceğimi söylediler. Hiçbir şekilde memnun olmadığım bir platformu neden arkadaşıma önereyim? Hiçbir şekilde memnun olmadığımı belirtmek isterim. Kısıtlı zamanlarımızı değerlendirerek dil öğrenmeye çalıştığımız bir platformda bu kadar sorun yaşamamalıyız.

İpek

Open English Aramalarına Dair Şikayetler

Open English Şikayetvar sayfasında bir yorum türü var ki, gözden kaçması imkansız. Bu da Open English’in satış politikasının sonucunda karşımıza çıkıyor. Telefonla satış yapan bu platforma şayet numaranızı bırakırsanız, sürekli şekilde sizin de aranmanız mümkün görünüyor. İşte Open English aramalarından bıkmış bir kullanıcının serzenişi!

Open English Tarafından Günde 15 Defa Aranıyorum Yeter!

Open English programı hakkında bilgi almak için numaramı verdim. Fiyat uygun gelmediği için vazgeçtim. Sabah, akşam, gece, gündüz fark etmeksizin sürekli aranıyorum. Günde belki 15 defa aranıyorum. Aranmak istemediğimi söylememe rağmen bu ısrar neden? Rica ediyorum, artık aramayın!

Ahmet

Şikayetvar’dan Geçer Not Alan Open English Alternatifi Uygulama: Flalingo

Eğer Open English Şikayetvar yorumları gözünüzü korkuttuysa, bana da alternatif sunmak düşer. İnternette olmayan yok sonuçta. Open English gibi size İngilizce’yi online şekilde, öğretmenlerle konuşturacak olan bir diğer platform ise Flalingo. Ayrıca bu platform, grup derslerinin verimsiz olduğunu düşünerek birebir dersler sunuyor. Ancak grup dersleri de bazı avantajlar sağladığı için, Flalingo’nun 12 aylık ve haftalık 3-5 derslik paketlerinde grup dersleri de hediye olarak geliyor. Flalingo grup dersleri ilginizi cezbettiyse detaylar burada. Daha da önemlisi, Flalingo Şikayetvar yorumlarında neredeyse hiçbir olumsuzluk görünmüyor. Bu platformun Şikayetvar yorumları değerlendirmesi için de burayı ziyaret edebilirsiniz.

Sonuç: Open English Şikayetvar Yorumları Öğrencileri Korkutuyor!

Sonuç olarak, Open English hakkında girilen uzuuuun Şikayetvar yorumları bazı öğrencileri korkutabilir. Eğer ortalama Open English deneyiminin sizin ihtiyaçlarınıza uymayacağını düşünüyorsanız, acele bir karar almayın. İnternette bir sürü online İngilizce platformu var nasılsa. Şikayetvar üzerinden diğerlerini de inceleyerek karar verebilirsiniz. Ancak bir online İngilizce uygulaması var ki, dikkatten kaçması kolay değil. Bu da Flalingo. Şikayetvar üzerinde rakiplerine kıyasla başarılı performansı olan bu platformu kullananlar epey seviyor. Bir bakın derim. Ancak, bunu dedikten sonra da yazıyı noktalamam gerekiyor. Şikayetsiz günler diliyor, İngilizceyle kalın diyorum!

 

2024’te En İyi Online İngilizce Platformları

Öğrencilerin Yorumlarına Göre Sıralandı

9.8
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir online İngilizce dersleri
 • Yapay zeka destekli FLAI ile ders sonu analiz
 • Profesyonel Oxford Üniversitesi materyalleri
 • Müşteri hizmetlerinin izinsiz iletişime geçmesi
8.8
 • Her yarım saatte bir canlı dersler
 • Geniş İngilizce materyalleri
 • 8 kişilik kalabalık İngilizce grup dersleri
 • Aynı öğretmenle bulamama sorunu
8.5
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir ve grup İngilizce dersleri
 • Konulara göre İngilizce materyal desteği
 • Aynı öğretmeni bulamama sorunu
 • Fiyata göre daha az ders hakkı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu