fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
GenelOnline İngilizce

İngilizce Kumbaram İncelemesi: Online İngilizce İçin Doğru Yer Mi?

İngilizce Kumbaram incelemesi bu yazıda, internette yerini alan bir diğer online İngilizce sitesine göz atacağız. İsmiyle doğru yeri işaret etse de, yerelde varolan bir uygulama olduğunu ilk anda anlıyoruz. Ancak, bu siteye dair bilmemiz gereken çok fazla şey var. İngilizce Kumbaram incelemesinde ben de bu konulara değinerek, gerekli tanımı yapacağım. Elbette eleştirel bir gözle de uygulamayı ele alacağım. Sonrasında, siz de bu uygulama hakkında enine boyuna düşünürsünüz. Lafı fazla uzatmadan, internetin yenisi olan online İngilizce çözümü İngilizce Kumbaram’ı inceleyelim!


İçindekiler

 1. İngilizce Kumbaram Nedir?
 2. İngilizce Kumbaram İncelemesi: Enine Boyuna Bir Analiz
  1. Sitede Yer Alan Öğretmenlerin İncelemesi
  2. İngilizce Kumbaram Eğitim Metodu
  3. İngilizce Kumbaram Fiyatı ve Maliyeti
 3. İngilizce Kumbaram İncelemesi Sonucu Neye Vardık?
 4. İngilizce Kumbaram Sitesinde Umduğunu Bulamayan Flalingo’ya!

İngilizce Kumbaram Nedir?

İngilizce Kumbaram, İngilizce öğretmeyi amaçlayan ücretli bir online dil öğrenimi sitesidir. Bu site de, online İngilizce’ye gösterilen yoğun ilginin sonucunda ortaya çıkmış bir platformdur. Bildiğiniz gibi, artık İngilizce öğrenmek isteyen kişiler online çözümler aramaya daha meyilli. Bunun temel nedeni, yoğunlukla yabancı eğitmenlerle İngilizce’yi konuşarak öğrenmeye dayanıyor. Bu platformlara alternatif olarak da karşımıza benzer konseptli bu uygulama çıkmış durumda. Ancak konseptler ne kadar benzese de, site ve uygulamaların her biri, apayrı bir online İngilizce kursu deneyimi sunuyor. Eğer bu platformlar nelermiş, öğrencilere neler sunuyormuş merak ediyorsanız bu içeriğe tıklayarak hepsini görebilirsiniz.. İngilizce Kumbaram kullanıcı deneyimi ise merak konusu. Bunun için uygulamanın özelliklerini irdeleyelim ve muhtemel bir deneyimin şablonunu çıkaralım.

İngilizce Kumbaram İncelemesi: Enine Boyuna Bir Analiz

İngilizce Kumbaram incelemesi yaparken odaklanmamız gereken bazı temel konular var. Bunlardan ilki eğitmenler olarak karşımıza çıkarken, diğer kritik konu ise eğitim sistemi olacak. Çünkü İngilizce Kumbaram tarzı online İngilizce platformları bir eğitmenle ders vermek üzerine kurulu. Eğitmen ve dersi alım şekliniz ise uygulamanın temel özelliklerinden. Elbette bu temel özellikler de uygulamanın ne denli tatmin edici olduğunda kararınızı etkileyecek. Bu iki konudan başlayarak, İngilizce Kumbaram konusundaki pek çok detayı sırayla inceleyelim.

Sitede Yer Alan Öğretmenlerin İncelemesi

Bu platformun internet sitesinde çok fazla bilgi bulmak mümkün değil. Ama platformun tamamen yerelde çalıştığını da ismiyle birlikte artık biliyoruz. Ancak, siteyi incelerken bir şey dikkatimi çekti. Resmi tatil nedeniyle derslerin bir süre erişilir olmadığı duyurusu… Bu platform online değil miydi? Yüz yüze kurslar gibi mesai saatine göre mi çalışıyor? Acaba İngiltere de mi Ramazan bayramını resmi tatil kabul etmiş?

Yani anlıyoruz ki, bu platformda ağırlıklı olarak Türkçe konuşan eğitmenler var. Peki, bu platformun eğitim kalitesini düşürür mü? Elbette, tek başına değil. Ancak, online platformların en büyük avantajı dünyanın dört bir yanını tek ekrana toplamak… Bu sebeple de anadili İngilizce olan kişilerden İngilizce öğrenme imkanı da elinize geliyor. Ayrıca farklı kültürleri ve aksanları tanımak da hem kişisel gelişim, hem de İngilizce öğrenimi için vazgeçilmez bir imkan. Gelin, görün ki İngilizce Kumbaram bu imkanı size vermiyor.

İngilizce Kumbaram Eğitim Metodu

İngilizce Kumbaram sitesinin eğitim metodu da önemli demiştik. Ancak, resmi tatil, mesai saati diyerek 9 gün boyu sizin derslere erişimizi kısıtlayan bir uygulama kendini de açık ediyor. Zaten İngilizceyi online olarak öğrenenlerin bir diğer amacı da, kendi hayatları içinde İngilizce’ye vakit ayırmak. İş ve okul hayatı bazen günden geriye çok fazla bir alan bırakmıyor. Online uygulamalar ile hayatımızda İngilizceye yer ayırmak çok kolaylaşmışken, İngilizce Kumbaram sizi bundan alıkoyuyor olabilir. Her ne kadar esnek bir programdan, istediğin zaman ders alma imkanından bahsetseler de gerçekler öyle değil gibi. Dikkatli olmanızda fayda var. Yağmurdan kaçarken doluya tutulabilirsiniz. İngilizceye boş zamanlarınızda vakit ayırıp dilinizi geliştirmek isterken, mesai saatlerine takılıp, tatil günlerinizde bu fırsattan faydalanamayabilirsiniz.

İngilizce Kumbaram Fiyatı ve Maliyeti

Bir diğer önemli konu ise İngilizce Kumbaram sitesinin istediği ücret. Online İngilizce uygulamaları İngilizce özel dersler sunduğu için, maliyetleri de önem kazanıyor. İngilizce öğrenirken bütçeyi de düşünmek önemli. Ancak İngilizce Kumbaram incelemesi yaparken sitede herhangi bir fiyat bilgisine rastlamak mümkün değil. Sanırım “kişiselleştirilmiş eğitim ve fiyat” furyasında bu platform da katılmış. Fiyat bilgisi yanı sıra ders süresi, sayısı, kaynaklar ve paketler gibi çok mühim konulara dair ipucu bile vermemişler. Sistem sizi doğrudan satış temsilcisine götürüyor. Ben de öyle yaptım ve iletişim kurmaya çalıştım. Ancak oradan da dönüş alamadım. Bunun ismi, yorgunu yokuşa sürmektir.

İngilizce Kumbaram İncelemesi Sonucu Neye Vardık?

Bu yazıda sizler için internetin yeni online İngilizce öğretim platformu İngilizce Kumbaram sitesine baktık. Ancak, hiçbir detay vermemelerine rağmen, en önemli hususlarda sizi bilgilendirmeye çalıştım. Benden kaçmaz. Gördük ki bu uygulama alternatifler kadar esnek değil. Hem eğitmen konusunda hem de ders saatleri konusunda kullanıcıyı memnun etmeme ihtimali var. Ayrıca ulaşmakta güçlük çektiğimiz fiyatlar, müşteri hizmetleri ve diğer konularla bu uygulamaya başlamadan soğumuş olmanız mümkün. Bu konuda sizleri anlıyorum. Diyebilirim ki, bu uygulamanın kendini ispatlaması ve öğrenci gözünde güvenilir olması için biraz daha zaman tanımamız lazım. Umarız gelecekte daha şeffaf olabilir İngilizce Kumbaram.

İngilizce Kumbaram Sitesinde Umduğunu Bulamayan Flalingo’ya!

İngilizce Kumbaram incelemesi sonucunda aradığını bulamayanlar üzülmesin. Dediğimiz gibi, internette bir sürü online İngilizce platformu var. Erişilir müşteri hizmetleri, kurs içeriğinin ilk adımda açıklanması, yerli-yabancı eğitmenleri ve istediğiniz an canlı derslerle Flalingo size İngilizce konuşturabilir. Bu uygulama verdiği vaatleri yerine getirdiği için öğrencisi tarafından seviliyor. Bir akademisyen gözüyle de bakınca, doğru eğitim tekniklerinin platformda hüküm sürdüğünü de görebiliriz. Bu yüzden size önerim Flalingo. Bu birebir İngilizce kursu önerisini de verdikten sonra bu yazıyı noktalayabiliriz. Bir sonraki içeriğe kadar İngilizceyle kalın!

 

2024’te En İyi Online İngilizce Platformları

Öğrencilerin Yorumlarına Göre Sıralandı

9.8
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir online İngilizce dersleri
 • Yapay zeka destekli FLAI ile ders sonu analiz
 • Profesyonel Oxford Üniversitesi materyalleri
 • Müşteri hizmetlerinin izinsiz iletişime geçmesi
8.8
 • Her yarım saatte bir canlı dersler
 • Geniş İngilizce materyalleri
 • 8 kişilik kalabalık İngilizce grup dersleri
 • Aynı öğretmenle bulamama sorunu
8.5
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir ve grup İngilizce dersleri
 • Konulara göre İngilizce materyal desteği
 • Aynı öğretmeni bulamama sorunu
 • Fiyata göre daha az ders hakkı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu