fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
CamblyGenelOnline İngilizce

Cambly Şikayetvar Analizi: Kullananlar Neden Memnun Değil?

Cambly Şikayetvar sitesinde çok fazla yoruma sahip bir online İngilizce uygulaması. Görünen o ki, Cambly uygulamasını Şikayetvar üzerinde eleştiren pek çok öğrenci, pek çok farklı sorundan muzdarip. Bu yazıda, Şikayetvar isimli siteye bir ziyaret gerçekleştireceğiz. Konu ya da ürün ne olursa olsun, hem sesini duyurmak hem de sorunu çözmek isteyen müşteriler bu siteye sıklıkla geliyor. Ürünü ya da hizmeti satın almak isteyenler de buraya gelerek, karar vermeye çalışıyor. Bu yazıyı ele alma sebebim Cambly uygulamasını henüz almamış, ama almayı düşünenlerle ilgili. Sizin için Cambly sitesi öğrenciler tarafından ne yönde, nasıl ve niye eleştirilmiş bunu özetleyeceğim. Cambly öğrencilerini şikayete sürükleyen durumlara gelin birlikte bakalım.

İçindekiler

 1. Cambly Uygulamasına Hızlı Bir Bakış
 2. Cambly Şikayetvar Yorumları
 3. Cambly Genel Memnuniyet Oranı Neden Bu Kadar Düşük?
 4. Cambly Kullanıcısı Ne İstiyor?
 5. Cambly’nin Sunamadığı Memnuniyeti Flalingo’da Bulduk!

Cambly Uygulamasına Hızlı Bir Bakış

Cambly uygulamasını kullanan kişilerin yaptıkları yorumlar biraz beklesin. Bu uygulama ile henüz tanışmaya nail olmayanlar çin kısa bir tanıtım yapalım. Cambly, online İngilizce eğitimi veren ve 190’dan fazla ülkede öğrencisi olan bir uygulama. Bu uygulamada öğrenciler İngilizceyi konuşarak öğrenmeyi amaçlıyor. Bu amaç gerçekleşsin diye de uygulama çeşitli eğitmenler sağlıyor. Bu eğitmenlerin bazısı profesyonel, bazısı İngilizce bilen sade vatandaş. Nihayetinde, Cambly uzaktan derslerle İngilizce öğretmeyi amaçlamış ve büyüdükçe de büyümüş. Yine de Cambly hakkında daha fazla bilgi almak için bu yazıyı muhakkak okuyun.

Cambly Şikayetvar Yorumları

Cambly Şikayetvar yorumları aslında sandığınızdan daha bilgi verici olabilir. Çünkü bu uygulamayı tanımanıza vesile olan şeyler, muhtemelen sosyal medyadaki Cambly reklamlarıdır. Konsept de aslında gayet faydalı görünüyor. Ama İngilizce öğrenme, ya da İngilizcesini geliştirme amaçlarıyla platforma kaydolanlar umduklarını bulamayabilir. Her ne kadar sohbet ortamında İngilizce öğrenmek gayet basit görünse de, bu hizmetin uzun süreli olduğunu unutmayın. Epey de pahalı olan bu hizmetten memnun kalmadığınız noktada da ne iptal ne de iade süreci sandığınız kadar kolay olmayacaktır. Bu sebeple Şikayetvar’da yer alan Cambly kullanıcı yorumları seçim noktasında size eşlik etmeli.

Cambly şikayetvar profili

Cambly Para İadesi Yaşayanlar

Genel olarak Cambly Şikayetvar yorumlarında en öne çıkan durum para iadesi noktasında sıkıntı yaşayan öğrenciler. Hizmetten memnun kalmayan, umduğunu bulamayan ve haksız yere kartından para çekilen öğrenciler bu platform ile sesini duyurmaya çalışıyor. İşte bir örneği:

Cambly, para almaya gelince parayı alıyor fakat iade yapmıyor. 24/03/2024 tarihinde Cambly üyeliği aldım. 25/03/2024 tarihinde iptal ve iade için e-posta gönderdim. Kredi kartına iade süresi üç gün olmasına rağmen hâlâ iade yapılmadı. E-posta gönderiyorum, indirim teklifi ile cevap veriyorlar. Böyle bir durum kabul edilemez.

Ömer

Cambly Derslerinden Memnun Kalmayanlar Şikayetvar’da

İngilizce başlangıç için bir program olduğu iddia ediliyor ve kesinlikle başlangıç için değil ve ödeme yapılırken 1400₺ ödeneceği yazılırken kartımdan 17.000 çekildi iadesini talep ediyorum. Dönüş alamıyorum. Konuyla ilgili acil dönüş istiyorum ve paramın iadesini talep ediyorum

Cansu

Habersiz Abonelik Yenilenmesi Cambly Şikayetvar Sayfasının En Popüleri

Cambly Aboneliğin Bilgim Dışında Yenilenmesi

İzinsiz para çekme, üyelik yenileme– Cambly otomatik üyelik yenileme işlemi, 22 Mart 2024 tarihinde benim bilgim dışında kartımdan 8 171,28 TL çekilmiş. Benim herhangi bir yenileme durumuna onayım bulunmuyor. Üyelik yenileme ya da otomatik yenileme işlemi yapmadım ve üyeliğimin devamı için herhangi bir onay vermedim. Bu durumla karşılaşınca uygulamaya girdiğimde, daha önce olmayan ancak yeni fark ettiğim otomatik yenilenmeyi kapatma butonunun eklendiğini gördüm. Bununla ilgili herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Üyeliğimin iptal edilip ücretimin iadesini istiyorum.

Pelin

Derslere ve Eğitmenlere Erişemeyerek Mağdur Olanlar

İki gün önce üyelik oluşturmadan önce fikir sahibi olmak amacıyla deneme dersi satın aldım; 39 TL karşılığında 30 dakika. Deneme dersinin tarih ve saati geldiğinde siteye giriş yaptım ancak hiçbir şekilde derse katılamadım. Sanki hiç kayıt olmamışım gibi bir durumla karşılaştım. Dersi satın aldıktan ve onaylandıktan sonra çektiğim ekran görüntüsü ekte mevcuttur. Bu durum beni mağdur etti. Konuyla ilgili geri dönüş talep ediyorum.

Ayşenur

Cambly Genel Memnuniyet Oranı Neden Bu Kadar Düşük?

Cambly Şikayetvar yorumları bize temel olarak müşteri memnuniyeti eksikliğini gösteriyor. Sadece Şikayetvar değil, pek çok yorum platformunda da Cambly öğrencileri memnuniyetsiz görünüyor. Peki bunun sebebi nedir?

Bu yazıda ele aldığımız temel konular daha çok habersizce abonelik yenileme ve para iade sorunları üzerineydi. Buradan hareketle anlıyoruz ki, Cambly bu tarz iletişim sorunu kaynaklı problemleri çözecek bir müşteri hizmetleri sistemine sahip değil. Ayrıca araştırdığımızda da görüyoruz ki, Cambly anlık yanıt sistemi sağlayan bir iletişim hattına sahip değil. Şayet öğrenciler bir problem yaşarlarsa, bu durumda sadece mail ile iletişime geçmek durumundalar. Bu maillerin yanıtlanması için beklemeleri gereken süre ise iki gün. Daha sonrasında bu mail Cambly tarafından alınsa dahi, ürün iptali gibi kritik konularda zaman dolayısıyla bir mağdur olma ihtimaliniz de çok yüksek.

Cambly Kullanıcısı Ne İstiyor?

Cambly online İngilizce platformundan memnun kalmayan çok sayıda öğrenci olduğunu gördük. Bunun başlıca sebebi de, Cambly’nin müşteri hizmetleri konusunda çok amatörce davranması olarak karşımıza çıkıyor. Ancak, tek sorun da bu değil gibi. Peki Cambly kullanıcısı ne istiyor da Cambly bunu sağlayamıyor.

Cambly’nin Şikayetvar yorumlarına bir kere daha bakarsak, genelde eğitmenlere erişmekte zorlanan, dersleri uygulama hataları yüzünden yananlar ve ders iptalleri yüzünden İngilizce öğrenemeyen öğrenciler var. Kısacası Cambly öğrencileri eğitmenlerle düzenli şekillerde görüşmek istiyor. Ayrıca, parasını verdikleri hizmetten de faydalanmakta bu kadar güçlük yaşamak istemiyorlar. Bu noktada umarız ki Cambly vermesi gereken hizmeti abonelere ulaştırabilir.

Cambly’nin Sunamadığı Memnuniyeti Flalingo’da Bulduk!

Cambly öğrencileri İngilizce’yi konuşarak öğrenmek istiyor. Ancak uygulama sorunları yüzünden buna erişmekte zorluk çekiyorlar. Bunun yanı sıra ödeme, abonelik yenilemesi ve iptal durumlarında da çoğu kullanıcı mağduriyet yaşıyor. Bu hem öğrencileri İngilizce öğrenmekten alıkoyuyor, hem de hayatlarını sıkıntıya sokuyor. Ancak, hem kaliteli dersler, profesyonel eğitmenler hem de sizin yanınızda yer alan müşteri desteği ile Flalingo ideal online İngilizce platformu olabilir. Flalingo, müşteri desteği ile kullanıcının takdirini kazanmış bir uygulama. Ayrıca her biri alanında uzman kişiler bu platformda eğitmenlik yapıyor. Kaliteli materyal ve sizi hedeflerinize götürecek planla Flalingo uygulamasını, Cambly’den dili yananlar tercih edip mutlu oluyor. Tıklayarak Flalingo hakkında kullanıcıların ne dediğine kendiniz de şahit olabilirsiniz. Bu öneri sonrası yazıyı noktalama vakti geldi. İngilizceyle kalın!

 

2024’te En İyi Online İngilizce Platformları

Öğrencilerin Yorumlarına Göre Sıralandı

9.8
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir online İngilizce dersleri
 • Yapay zeka destekli FLAI ile ders sonu analiz
 • Profesyonel Oxford Üniversitesi materyalleri
 • Müşteri hizmetlerinin izinsiz iletişime geçmesi
8.8
 • Her yarım saatte bir canlı dersler
 • Geniş İngilizce materyalleri
 • 8 kişilik kalabalık İngilizce grup dersleri
 • Aynı öğretmenle bulamama sorunu
8.5
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir ve grup İngilizce dersleri
 • Konulara göre İngilizce materyal desteği
 • Aynı öğretmeni bulamama sorunu
 • Fiyata göre daha az ders hakkı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu