fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
Online İngilizce

Online İngilizce Uygulaması Engoo Hakkında Merak Edilenler

Online İngilizce uygulaması Engoo hakkında her şeyi birlikte açığa çıkarıyoruz. Uzun zamandır ülkemizde hizmet veren platform hakkında maalesef çok fazla bilgi sahibi değiliz. Ben de sizin aklınıza takılabilecek olası sorulara yanıt bulmaya çalışacağım. Adım adım online İngilizce platformu Engoo’yu tanıyalım ve inceleyelim.

Engoo İngilizce Öğretirken Nasıl İlerler?

İlk olarak online İngilizce uygulaması Engoo, İngilizce eğitiminde öğrencisine neler sunduğuna bakalım. Neden diye soracak olursanız, İngilizce öğrenme sürecini sağlıklı ilerletebilmek için uygulamaların bize sunacağı İngilizce eğitimi kadar sağladığı içeriklerde önemli. Engoo hakkında çok az yorum ve içeriğin olması da insanı derin düşüncelere itiyor. Durum böyle olunca, Engoo platformunu anlatan içerik yazmak mantıklı geldi. Sırasıyla Engoo öğretmenlerini, ders kaynaklarını, ders paketi içeriklerini kısa ve öz bir şekilde sizlere aktaracağım.

Engoo İngilizce Eğitmenleri

Online İngilizce uygulaması seçerken en dikkate aldığımız şeylerden birkaçı, eğitmenin ana dilinin İngilizce olması ve profesyonelliğidir. Engoo platformuna gelince, ana dili ve ikinci dili İngilizce olan eğitmenlerden oluşmaktadır. Biraz ilginçtir ki, eğer ana dili İngilizce olan eğitmenlerle İngilizcenizi geliştirmek isterseniz farklı, ikinci dili İngilizce olanlarla geliştirmek isterseniz farklı bir paket tercih etmeniz gerekmekte. Bu konuyu, ders paketleri kısmında anlatacağım için çok fazla bahsetmiyorum. Ayrıca bunlara ek olarak, Engoo herhangi bir diploma ya da sertifika şartı aramıyor. Profesyonel bir eğitim beklentisini suya düşürüyor gibi duruyor.

Online İngilizce Uygulması Engoo Ders Planları

Engoo platformu öğrencisine, standart, premium lite ve premium olmak üzere üç farklı ders planı sunmaktadır. Standart ders planında sadece ikinci dili İngilizce olan eğitmenlerle ders işleyebilirsiniz. Premium lite ders planında, derslerin yarısı ana dili İngilizce olanlarda kalan yarısı ise ikinci dili İngilizce olan eğitmenlerle eşit olacak şekilde İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Premium ders planında, eğitmenler seçimlerinizi istediğiniz gibi yapabilirsiniz ve dilediğiniz eğitmenle ilerleyebilirsiniz. Tercihlerinizi 1, 6 ya da 12 ay olarak şekillendirebilrisiniz. 8, 12, 20 ya da 40 ders seçenekleriyle daha da kişisel bir ders paketi haline getirebilirsiniz.

Engoo Fiyatları

Online İngilizce uygulaması Engoo, ders paketlerini fiyatlandırırken dolar üzerinden ilerliyor. Bu da ülkemizde her dakika değişen dolar kuru sebebiyle öğrencileri büyük bir belirsizliğin içine sürükleyecektir. Ayrıca Engoo öğrencisinin, 6 aylık ve 12 aylık paketlerinin ücretini tek seferde ödemesini bekliyor. Ne kadar fiyatlandırmanın dolar kurundan etkilenmeyeceği düşünsek bile büyük bir yükün altına girmeniz gerekecektir.

Engoo İngilizce Ders Materyalleri

Online İngilizce uygulaması Engoo öğrencilerine, kendi sisteminde bulunan materyallere 7/24 ulaşma imkanı sağlıyor. Bu sayede ders öncesi ve sonrası İngilizce pratiği yaparak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca bu kaynaklar, İngilizce becerilerini eş zamanlı geliştirme imkanı sunar.

Kullanıcıların Online İngilizce Uygulaması Engoo Hakkında Düşünceleri

Online İngilizce uygulamasının vaat ettiği eğitimi verip vermediğini anlamak için kullanıcı yorumlarını incelemek oldukça mantıklı bir hareket. Engoo uygulamasının yorumlarını da bu amaç doğrultusunda incelemek istedim. Fakat uygulama uzun süredir ülkemizde olmasına rağmen pek yorum yorum bulamadım. Güncel yorum sayısı da neredeyse sıfıra yakın. Ekşisözlük, şikayetvar gibi siteler dışında global yorum uygulaması trustpilot sayfasında bile yorumları oldukça az. Bu durum beni oldukça şüpheci düşünmeye itti. Bu uygulamayı kimse kullanmıyor mu?

Online İngilizce Uygulaması Engoo Sizin için Bir Seçenek Olabilir mi?

Sevgili okuyucularım, online İngilizce uygulaması Engoo sizin için bir seçenek olabilir mi? Çünkü online İngilizce uygulaması, bir hayaletten farksız bir şekilde aramızda geziyor. Daha uygun fiyatlı, daha uzman eğitmenleri olan alternatifleri varken Engoo bir seçenek gibi durmuyor. Bu kadar belirsizlikleri olan bir uygulamadan online İngilizce eğitimi almak derin bir kuyuya gözlerin kapalı atlamaktan farksız gibi geliyor.

Engoo’ya Alternatif Uygulamalara Bir Göz Atın!

Bu yazımda sizlerle Engoo hakkında merak edilenleri paylaştım. Ancak araştırmalarımın sonucunda pek memnun kalmadım. Bu yazıyı inceleyerek, Engoo’ya alternatif olması muhtemel online İngilizce platformlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca uygulamalara dair detaylarla da ön bilgi sahibi olup rakipleri karşılaştırabilirsiniz.

Engoo Uygulamasında Hüsrana Uğrayanlar Flalingo ile Zafere!

Sonuç olarak, Engoo size hitap edemezse ya da online İngilizce eğitiminden beklentilerinizi karşılamazsa endişenmenize gerek yok. Memnuniyet oranı en yüksek olan Flalingo uygulamasını ziyaret ederek aradığınız online İngilizce eğitimine ulaşabilirsiniz. Flalingo’nun öğrencilerine sunduğu eğitmenlerin profesyonelliğini, ders kaynaklarını ya da cep dostu paketlerinden yararlanarak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Size online İngilizce önerimi de sunduktan sonra bu yazıyı noktalıyorum. İngilizceyle kalın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu