fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
GenelOnline İngilizce

İngilizce Kumbaram Fiyat ve Maliyeti Hakkında Tüm Sırlar

İngilizce Kumbaram fiyat bilgilerini saklarken, adeta sır kumbarasına dönüşüyor. Sosyal medya tanınırlığı ile hızlı bir yükseliş yaşayan İngilizce Kumbaram dikkatlerden kaçamıyor. Ancak online İngilizce meraklıları, bu platformun websitesinde adeta bir duvarla karşılaşıyor. Ne fiyat, ne tarife, ne indirim… Hiçbir bilgi yok. Bu fiyat saklama politikası da öğrencilerin eleştirilerinden kaçamıyor. İşte anasayfada fiyat göreyenler uygulamaya karşın ilk saniyelerde güvenlerini yitiriyor. Ancak, eğer hala İngilizce Kumbaram ne maliyet sunuyor merak edenlerseniz tüm bilgiler bu yazıda!

İngilizce Kumbaram ile Yeniden Tanışalım

İngilizce Kumbaram, sosyal medyada küçük küçük İngilizce notları paylaşarak milyon aboneye ulaşmış bir profil aslında. Daha sonrasında da online İngilizce platformu kurmuş ve çoğunun yerli olduğunu düşündüğümüz eğitmenlerle dersler vermeye başladı. Bu uygulama son zamanlarda, milyon takipçinin de etkisiyle ilgi görmeye başladı. Ancak bu ilgi, soru işareti yığınlarına dönmeye başladı. Eğer daha fazla İngilizce Kumbaram sorusu varsa, bu yazıyla hepsini silebilirsiniz.

İngilizce Kumbaram Fiyat ve Maliyetine Karşın Neler Veriyor?

İngilizce Kumbaram platformunun fiyat çizelgesine bakmadan önce, fiyata dahil olan ne var ne yok onu görelim. Böylelikle gördüğümüz fiyatlar yalnızca bir sayı olmaktan çıkar ve bize daha fazla şey anlatabilir. Ayrıca önce bu özellikleri görmemiz, İngilizce Kumbaram ücretlerine daha objektif yaklaşmamızı da sağlayabilir.

İngilizce Kumbaram Eğitmenleri

İngilizce Kumbaram, eğitmenleri hakkında da ser verip sır vermiyor. Ancak hem sosyal medyadan, hem de bayram zamanı uygulamanın adeta kepenk kapatıp gitmesinden anlıyoruz ki, muadilleri gibi global bir uygulama değil İngilizce Kumbaram. Ancak online İngilizce eğitimi almak isteyen çoğu kişi de anadili İngilizce olan, yabancılarla konuşmak istiyor. Bu konuda İngilizce Kumbaram size hayal kırıklığı yaşatabilir. Buna ek olarak, bu eğitmenlerle derslere birebir şekilde katılacak olmanız da bir artı.

İngilizce Kumbaram Materyalleri

İngilizce Kumbaram materyal olarak herkese açık olarak sağladığı bir Apple Store ya da Google Play uygulamasını sağlıyor. Tek farkla: eğer İngilizce Kumbaram öğrencisi değilseniz bu uygulama çok az bir ücretle indirilirken, İngilizce Kumbaram öğrenciler ücret ödemiyor. Bu uygulama, kaynak olarak halihazırda küçük de olsa gelir kazandığı ürünü ücretsizce sunuyor yalnızca.

İngilizce Kumbaram Paketinde Başka Neler Var?

İngilizce Kumbaram ders ve uygulama hariç bir şey sunmuyor. Ancak, esneklik konusunda bazı avantajları var. Bu platform, 20, 30 ya da 40 dakikalık ders seçenekleri sunuyor. Paketi de ders sayısı değil, dakika üzerinden fiyatlandırıyor. Yani daha uzun dersler daha az ders sayısı; daha kısa dersler daha çok oturum demek. Bir nevi dakika kumbarası gibi. Ancak gün sonunda cebinizden çıkan parayı biriktirme şansınız yok maalesef.

İngilizce Kumbaram Fiyat Tablosu Sizlerle

Bu fiyatlarda dikkatinizi çeken şey ne peki? Her bir pakette yalnızca 2 ders olması mı? Burada, İngilizce Kumbaram öğrenciyi pek rahatlatmayan bir strateji izlemiş. Size hemen durumu izah edeyim.

Bir önceki bölümde İngilizce Kumbaram isimli online İngilizce Kumbarası’nın, esnek ders süreleri olduğunu iletmiştik. İsteyen 20, isteyen 30 ya da isteyen 40 dakikalık dersleri aboneliğinden bağımsızca talep edebilir. Böylece haftalık ders sayısında oynama yapabilir. Çünkü, aslında İngilizce Kumbaram ders değil, dakika satıyor. Şimdi o tabloya bakalım.

Yani bu dakikayı kullanmak için ister 20 dakikalık dersler oluşturun, ister 40 dakikalık. Bu size kalmış. Ancak yine de bazı öğrenciler için 40 dakikalık ve takribi haftada 1 ders İngilizce öğrenim hedefleri için yeterli olmayabilir. Burada dakikaların göze dolgun gelmesine aldırış etmemelisiniz. Gerekli hesapları yaptığınızda elinizde kalacak olan ders süresi ve sayısı çok az. Özellikle de İngilizce temeliniz yoksa, sizin için çok uzun bir öğrenim süreci gerekecektir. Bu konuda uyarmak istedim.

İngilizce Kumbaram Fiyat-Performans Analizi

Geleneksel fiyat-performans analizimize hoş geldiniz. Elbette bir uygulamanın fiyatları, karar vermeniz için tek faktör değildir. Bir uygulama çok ucuzdur ama içinde size İngilizce yeteneği kazandıracak bir şey yoktur. O zaman bu uygulama avantaj değil, para kaybı getirir. İşte bu yüzden biz de İngilizce Kumbaram fiyatları sonrası bir analize girişmeliyiz.

İngilizce Kumbaram fiyat tablosu öncesi, bu uygulamanın neler sağlayacağına baktık. Ancak, boş bir paket gördük. Kaliteli bir kaynağı ve destekleyici başka hizmeti olmayan İngilizce Kumbaram, fiyatlarıyla da yüz güldürmüyor. Çünkü bu fiyata birebir online İngilizce dersleri alacağınız uygulamalar var. Bu yüzden İngilizce Kumbaram fiyat-performans analizi için pozitif şeyler söylemeyeceğim. Özellikle de performans konusunda bence büyük bir eksiklik mevcut.

İngilizce Kumbaram Uygulamasına Alternatif Platformlar Var mı?

Eğer İngilizce Kumbaram fiyat ve performans karşılaştırması ne kâr ne de umut vaat eden bir eğitim sağlamıyorsa, yol yakınken vazgeçmek lazım. Ancak bu vazgeçiş, asla İngilizceden olmasın. Çünkü size İngilizceyi konuşarak öğretecek pek çok uygulama mevcut. Bu uygulamaları burada listeleyip sizler için özetini çıkarmıştık.

Ancak benim favorimi sorarsanız, size öğrencilerin favorisi olan Flalingo’dan bahsetmek isterim. Flalingo, 2000’den fazla eğitmene ev sahipliği yapıyormuş. Bu uygulama aynı zamanda Oxford kaynakları, yapay zeka analiz robotu, sertifikalar, eğitim danışmanı, ve hediye grup dersleri de sağlıyor. Yani dolu dolu bir paket sunuyor. Özellikle de eğitmen kalitesi konusunda da araştırma yaparsanız eğitmenlerinin epey iyi olduğunu görürsünüz. Platformda yer alabilmek için bu eğitmenler bir sertifikaya ve deneyime sahip olmalı. Bunun yanı sıra iki mülakattan geçtiklerine dair bilgiler de mevcut. Flalingo‘ya bir göz atın derim.

Sonuç: İngilizce Kumbaram Fiyatları Öğrencileri Üzerken Flalingo Güldürüyor

Bu yazıda, İngilizce Kumbaram hakkında bir fiyat analizi yaptık. Ancak bu uygulamanın fiyatları hiçbir yerde yokken, bu biraz zorlu oldu. Neyse ki İngilizce Kumbaram fiyatlarını sizler için bulduk. Bu fiyatlarla da kısıtlı eğitmen kadrosu, kısıtlı kaynaklar ve az sayıda dersler çıktı karşımıza. Nihai fiyat-performans analizini yaptığımızda gördük ki, İngilizce Kumbaram uygulaması bu maliyete değmiyor. Pek de yorumu olmayan bu platform güvenlik kaygısı da uyandırıyor ayrıca. Hal böyle olunca, öğrencilerin Flalingo’ya göz atmasını tavsiye ediyoruz. Flalingo sitesini siz de ziyaret ettiğinizde bunun nedenini anlayacaksınız. Neyse, bu yazılık da benden bu kadar. Bir sonraki İngilizce çözümünde görüşene değin İngilizceyle kalın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu