fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
GenelOnline İngilizce

Meta İngilizce Fiyat ve Maliyeti: Sadece Burada!

Meta İngilizce fiyat ve maliyetini öğrenmek isteyip sonuca varamadınız mı? O zaman bu yazı tam size göre! Hiçbir yerde bulamayacağınız Meta İngilizce fiyat ve paket bilgilerini bu yazıda açıklıyorum. Hazırsanız başlayalım!


İçindekiler

  1. Meta İngilizce’ye Hızlı Bir Bakış
    1. Meta İngilizce Fiyatlarını Nasıl Öğrendim?
    2. Meta İngilizce Ders Sistemini Özetleyelim
  2. Meta İngilizce Fiyat ve Maliyet
    1. Meta İngilizce Doğru Seçim Mi? Fiyat-Performans Analizi
  3. Meta İngilizce Fiyatları versus Diğer Platformlar
  4. Sonuç: Meta İngilizce Hem Fiyat Hem İçerik Konusunda Bizleri Tatmin Etmiyor

Meta İngilizce’ye Hızlı Bir Bakış

Meta İngilizce, hızlı bir çıkış yakalamış online İngilizce eğitimi sağlayan platformlardan biridir. Bu platforma hızlıca bakacak olursak, bizleri epey farklı bir konsept karşılıyor. Elbette bu ismi duymuş ve hakkında bilgi almak istemiş kişiler ilk önce gerekli websitesine gidiyor. Bir hayli amatörce hazırlanmış bu sitede sadece tek bir şey var: katıl butonu. Her ne kadar “süre bitiyor, ücretsiz fırsatı kaçırma” söylemleri mevcut olsa da merak etmeyin, dilediğiniz zaman rezervasyon yapabilirsiniz. Bu platformu benimle tanıştıran bir öğrencim, vakti zamanında bu butona tıklamış ve demo derse katılmıştı. Serpil isimli bu öğrencim, bu derse dair çok güzel bilgiler vermişti. Dileyenler buradan okuyabilir. Zaten önemli bilgiler linkini verdiğim yazıda olduğu için lafı uzatmayıp diğer konuya geçeceğim.

online İngilizce

Meta İngilizce Fiyatlarını Nasıl Öğrendim?

Meta İngilizce’ye dair bilgi almak isterken uğradıkları sitede hiçbir bilgi olmaması dolayısıyla üzülüp sinirlenebilir. Demo dersine de katılmanız için hem vaktiniz olmayabilir, hem de özel bilgilerinizi paylaşmak istemeyebilirsiniz. Bunlar gayet normal. Fakat İngilizceciniz olarak ben elimi siz İngilizce öğrenesiniz diye taşın altına soktum ve demo derse katıldım. Böylelikle hem sistem, hem fiyat bilgisine eriştim. Fakat bu kadar basit ve temel bilgileri edinmeniz için bir sürü iletişim bilgisi verip yaklaşık 3 saat süren bir seminere katılmak için 2 gün beklemeniz biraz üzücü. Umarız bu konuda daha şeffaf ve kullanıcı dostu politikaları Meta İngilizce markası kısa sürede benimser.

Meta İngilizce Ders Sistemini Özetleyelim

Bu platformdan ilk defa bahsetmiyor olsak da, yeni tanışanlar için bir kez daha özet geçmek istiyorum. Meta İngilizce, eğitim sektörüne gireli bir kaç ay oluyor. Bu marka, sadece Türkçe konuşanlar için hizmet veriyor. Aslında çok dillilik ve İngilizce eğitimi üzerine yoğunlaşmış bir platformun bu kadar küçük sınırlar içinde kalması enteresan. Neyse, demo ders adı altındaki 3 saatlik reklam kuşağı boyu İngilizce öğrenmenin sırları konulu bir konuşma dinledik. Meta İngilizce, geleneksel eğitim metotları yerine efetifliği kanıtlanmış yol ve yöntemler vaadinde bulunuyor. Böylelikle İngilizce konuşma konusundaki istikrarlı başarısızlığı alt etme fikri dinleyicilere aşılanıyor.

Bu planı hayata geçirmek için Meta İngilizce 30 günlük İngilize kampı sistemi yaratmış. Kısacası, bu markayla olan eğitim birlikteliğiniz sadece 30 gün sürüyor. Bu bir aylık birliktelik boyunca öğrenciler haftada 2 oturumluk canlı derslere giriyor. Bunun yanı sıra gün boyu eğitim danışmanları sizin sorularınızı yanıtlamak için hazırda bekliyor. Bu süreçte size düşen bol bol ders çalışmak. Yani, ayda 8 tane derse giriyorsunuz ve geri kalan sizin bireysel eforunuz oluyor. Yani bir müfredat ve plan dahilinde öğrencinin öğretmenle buluşup ders işlediğini konsept Meta İngilizce’de yok. Bu sistemi daha çok seminerler bütünü gibi düşünebilirsiniz.

Meta İngilizce Fiyatı Ne Kadar?

Meta İngilizce ücreti ne kadar? Bir aylık süresi olan bu uygulama 10 bin TL iken, demo ders sonunda özel yüzde 50 indirimle 5 bin TL’ye geliyor.

Tüm önemli bilgilere yeteri kadar değindiğimi düşünüyor ve en önemli hususa geçiyorum. Meta İngilizce fiyat bilgisini almak için doğru yerdesiniz. Meta İngilizce sadece 30 gün ve 8 derslik eğitim için 5 bin TL ücret istiyor. Her webinar sonu fiyat 10 binden başlıyor ve özet fiyat, sakın kaçırma nidaları içinde 5 bine düşüyor. Anladığımız kadarıyla kaçan bir şey yok; sadece indirim yapabilmek için asıl fiyat ikiye katlanıp, süre sonunda yine asıl fiyata indiriliyor. Bu fiyat piyasa normali mi? Daha ucuza daha iyi içerik bulmak mümkün mü? Verdiğiniz paraya değer mi? Gelin bunları ayrıca tartışalım.

Meta İngilizce Doğru Seçim Mi? Fiyat-Performans Analizi

Meta İngilizce doğru seçim mi? Fiyat-performans analizimize kaliteli içerik kalemini eklemeden, ceteris paribus ilkesiyle sadece ders başı maliyete bakalım. Dediğim gibi Meta İngilizce haftada 2 oturumluk canlı ders sağlıyor. Bu da 30 günlük kampta 8 ders ediyor. Ücreti de ders sayısına böldüğümüzde 600 lira civarı bir maliyet elde ediyoruz. Piyasada hem deneyimi, hem de kaliteli içerikleri ve canlı ders ilkesine bağlılıkları ile çok daha düşük maliyete ders almanız mümkün.

Bazılarınız Meta İngilizce ders içeriklerini yanlış yansıttığımı düşünebilir. Fakat bu kamp süresince size düşen şey bireysel çalışma. Zaten farklı platformlardan ve kurslardan ders aldığınız sürece aynı sorumluluğunuz var olacak. Ayrıca konuları öğrenme işi öğrencinin başına kalmamalı, bir eğitmen desteğinde gerçekleşmeli. Danışmanlık sürecinde sadece aklınızdaki soruların cevaplanması da ekstra bir özellik değil. Tüm canlı dersler bunu mümkün kılacak şekilde dizayn ediliyor. Kısacası, benim görüşümü soracak olursanız, Meta İngilizce güzel sözlerle dizayn edilmiş fakat hem içeriği hem de süresi yetersiz ve pahalı bir uygulama. Yol yakınken sizi farklı uygulamalarla tanıştırayım.

Meta İngilizce Fiyatları versus Diğer Platformlar

Online İngilizce eğitimi ve maliyeti konusunda bilgisi olmayanlar için, gerekli kıyaslamayı sizlere sunmayı isterim. Böylelikle Meta İngilizce pahalı mı değil mi anlayabilirsiniz. Öncelikle, fiyat araştırması ve sıralaması yaptığım şu içeriğe sizleri yönlendirmek isterim.

Platformların Birebir İngilizce Ders Fiyatları

Şimdi burada gördüğünüz gibi, Meta İngilizce’nin ders başı fiyatıyla (600 TL) online İngilizce uygulamaları arasında epey bir fiyat farkı var. Bu da, Meta İngilizce’yi pahalı biz hizmet grubuna dahil ediyor. Hele sistemi yeterli düzeyde olmayan, sadece 30 gün sürede ders veren bu platform için Meta İngilizce fiyatı epey uçuk kalıyor. Burada sıraladığım platformlara ise bakacak olursak tüm dersler birebir eğitmenlerle gerçekleşiyor. Ayrıca, anadili İngilizce olan eğitmenlerle de buluşabilirsiniz. Buradaki platformlar farklı hizmetler sunsa da, temel olarak sağladıkları şey konuşarak İngilizce öğrenmeniz için canlı dersler bütünü diyebiliriz. İster aylık, ister yıllık, isterseniz ders başı ücretle bu platformlardan ders alabilirsiniz. Bu şekilde tarttığımız zaman, Meta İngilizce bu bir kaç örnekle rekabet edemiyor.

Sonuç: Meta İngilizce Hem Fiyat Hem İçerik Konusunda Bizleri Tatmin Etmiyor

Sonuç: Meta İngilizce hem fiyat hem içerik konusunda bizleri tatmin etmiyor. Online İngilizce eğitimi hizmeti veren Meta İngilizce markası bugün odağımızdaydı. Bu platform, hem içeriğe dair bilgileri hem de fiyatları yalnızca 3 saat süren webinar sonrası verirken, bunu öğrenmeniz için günler sonrasına rezervasyon yapabiliyor. Siz meraklıları için bizzat bu webinardan fiyatları öğrendim. Meta İngilizce, 30 günlük süreç için 5 bin TL isterken yalnızca haftada 2 saat canlı ders veriyor. Bu içeriğe göre bu fiyat epey fazla. Fakat alternatiflere baktığınız zaman çok daha düşük fiyata yüksek kaliteli eğitim almanız mümkün. Yine de seçim sizin. Bu yazıyı noktalıyorum. Bir başka konuda görüşünceye değin İngilizceyle kalın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu