fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
Genel

İngilizce Kumbaram Yorumları: Gerçekler Açığa Çıkıyor

Bu yazıda birlikte İngilizce Kumbaram yorumları incelemesi yapacağız. Biliyorsunuz ki artık her şey bir bilgisayar uzağımızda. Durum böyle olunca İngilizce öğrenmekte bir o kadar kolay. Fakat bu seferde, oldukça fazla alternatif online kurs mevcut. Hangisinin daha iyi olduğuna, hangisinin iyi bir online İngilizce eğitimi sunabildiğine karar vermek oldukça zor. Ben de sizler için İngilizce Kumbaram uygulamasının yorumlarını sizlere sunarak kullanıcılarının memnuniyet oranını inceleyeceğim. İngilizce Kumbaram, öğrencilerinin gözünde devleşecek mi yoksa o da saman alevi gibi sönüp gidecek mi görelim.

Kısaca İngilizce Kumbaram

İngilizce Kumbaram, öğrencilerine online İngilizce eğitimi sunan platformdur. Birebir dersleriyle online İngilizce uygulamalarındakinin tersine, eğitmenlerin çoğunluğu Türkçe konuşan kişiler. Bu durum öğrenciler tarafından çok istenmeyen bir şey olabiliyor. İngilizce Kumbaram, kişiye özel eğitim koçu sağlayarak amaca yönelik eğitim veriyor. Esnek eğitim sistemi sayesinde istediğiniz zaman eğitim alma imkanı sunan İngilizce Kumbaram bu noktada artı bir puan kazanıyor. Ancak web sitesinde ne bir paket içeriği ne de fiyat bilgisi mevcut. Bu siteler bilgi almak amaçlı yaratılmıyor mu? Bu gizemli hava oldukça itici bir güç gibi geldi bana. Hemen girip öğrenmek fikir sahibi olmak varken geri dönüş beklemek oldukça vakit kaybı. İngilizce Kumbaram uygulamasından ders almak isteyen öğrenciyi kendinden uzaklaştırmaktan başka neye yarar bu politika sizlere soruyorum?

Merak Edilen İngilizce Kumbaram Yorumları

İngilizce Kumbaram yorumlarına ulaşmak, çölde su aramak kadar zordu. Her yerde kullanıcı yorumu, geri bildirim aradım. Bu yazıyı yazma amacımı yerine getirmek için her yolu denedim. En sonunda İnstagram ve Youtube yorumlarına yönelmeye karar verdim.

İngilizce Kumbaram Yorumları: Youtube

Youtube videolarını tek tek sizlere aktarmak üzere izledim. Evet hazırsanız birkaç tanesini sizlere de aktarayım.

”Merhaba yaklaşık 4 aydır İngilizce Kumbaramdan İngilizce eğitimi alıyorum. Sıfır düzeyinden başladığım için açıkçası derslerin nasıl geçeceği konusunda oldukça endişeliydim. Fakat derslerin başladığından beri bana eşlik eden Nurefşan Hocam çok tatlı biri derslerde beni oldukça rahatlatıyor. Bütün gerginliğimi alıyor ve ben günlük konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik bu eğitim aldığım için beni grammer’e boğmadan istediğim şekilde, derslerimiz keyifli bir şekilde ilerliyor. Benim İngilizce Kumbaramı tercih etmemdeki en önemli nedenlerden biri çalıştığım için istediğim gün ve saatlerde derslere katılabilmekti. İngilizce Kumbaram bana bunu sağlıyor. Ayrıca derslerimi iptal ettirmek istediğim zaman destek ekibine kolaylıkla ulaşabiliyorum veya herhangi bir sorun yaşadığımda bana çok kısa sürede dönüş yapabiliyor ekip. Bu yüzden İngilizce öğrenmek isteyen herkese İngilizce Kumbaramı tavsiye ediyorum”,

Youtube

”İngilizce kumbaramdan önce İngilizce konuşmak kendimin İngilizce olarak ifade etmek ve İngilizce sohbet edebilmek benim için oldukça zordu. Hata yapmaktan çok korkuyordum. Ancak şu anda eğitimimle birlikte dilediğimiz zaman dilediğimiz şekilde derslere katılarak sohbet edebiliyorum ve hata da yapsam bunların doğrusunu öğrenerek ileriye dönük adımlar atıyorum ve özgüvenime çok büyük katkısı oluyor bunların, artık konuşmaktan korkmuyorum.Tabii ki bu konuda Nurefşan Hoca’nın payı oldukça büyük. Derste eğlenerek işlediğimiz konular ettiğimiz sohbetler beni daha da motive ediyor ve bu konuda daha da ilerlememiz sağlıyor. Eğitmenim her ders bitiminde ders işlediğimiz materyalleri İngilizce Kumbaram destek hattıyla bana 7/24 ulaştırıyor. Böylece istediğim zaman istediğim şekilde istediğim yerde bunları rahatlıkla açıp öğrenebiliyorum. ”

Youtube

Ezberlenerek hazırlanan cümlelerle video çekmek bana iyi bir izlenim sağlamadı. Siz de durumlar nasıl?

İngilizce Kumbaram Yorumları: Instagram

Bunlar youtube videolarında bulabildiğim öğrenci yorumlarıydı. Şimdi farklı öğrencilerin Instagram story kısmından bildirdiği geri dönüşlerden birkaçını sizlere aktarmak istiyorum.

”Merhabalar, öncelikle İngilizce Kumbaram ailesine kurduğu konuşma platformu için çok teşekkür ederim, yabancı sitelerden ziyade tek bir öğretmen ile 6 ay sürekli konuşma fırsatı sunmanız benim için gerçekten çok önemliydi. Bir çok kişinin özellikle çekindiği ve zorluk yaşadığı İngilizce konuşmaya başlama probleminin üstesinden değerli öğretmeniniz Berdan hocamla geldik hatta kısa süre içerisinde kendisiyle her türlü Genel Kültür konuları üzerinde konuşmaya başladık. Berdan hocam gerçekten çok bilgili, hoş görülü ve iyi bir eğitmen sizin vasitanızla burdan kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Ayrıca sizi takip eden ve konuşmaya başlama konusunda tereddüt yaşayan herkese hiç vakit kaybetmemelerini öneriyorum. İyi günler.”

Ferruh Kara/ Instagram

”Merhaba hanımefendi dersler çok güzel gidiyor. Ümit Bey çok profesyonel, gelişimime çok katkı sağladı Artık daha rahat konuşabiliyorum. Şu an derslerimin yarısını tamamladım eminim süreç tamamlandığında daha da iyi konuşacağım. Her şey için teşekkürler.”

Faruk Çevik/ Instagram

”Merhabalar. Dersler süper ilerliyor. Konuşurken yaşadığım heyecan yüzünden bildiklerimi de unutuyordum. Heyecanımı yendim, konuşmak artık zulüm gibi gelmiyor aksine çok keyifli geçiyor ki zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Sizin de ilginiz harika.”

Özlem/ Instagram

Öğrencinin kendisi fikir belirtmeden düşünceleri sorulunca yazdığı birkaç övgü cümlesi bünyemde övgü bombardımanına tutulmuşluk hissi yarattı. Organik yorumlar nerede?

İngilizce Kumbaram Yorumları İnandırıcı mı?

İngilizce Kumbaram yorumları yukarıda gördüğünüz gibi. Peki bu yorumlar ne kadar inandırıcı? İngilizce Kumbaram hesabında paylaşmış olmaları zaten başlı başına şüphe uyandırıcı? Neden diğer sitelerde kimse bu uygulamayı konuşmuyor? Kullanıcılar İngilizce Kumbaram uygulamasından memnunmuş gibi bir izlenim oluşturulsa da bana hiç öyle gelmedi. Açıkçası, ezberlenmiş cümlelerle hazırlanan videolar ve sırf övülmek için ”bizden memnun musunuz?” tarzı bir soruya verilmiş şişirilmiş cevaplar beni tatmin etmedi. Eğer birkaç tane de olsa eleştiri ya da öneri cümlesi görseydim daha çok inanabilirdim. Bu zorlama övgü cümleleri sizi tatmin etti mi? Fazla dozda olumlamadan boğuldum. Kısacası, bu yorumlar maalesef bana hiç inandırıcı gelmedi.

İngilizce Kumbarama Alternatif Seçenekler: Flalingo

Bu yazıda, İngilizce Kumbaram yorumlarını incelemeye odaklandık. Aslında incelenecek pek fazla yoruma da ulaşamadım. Bulduğumuz yorumlarında uygulamanın hesabında olması da organikliğini sorgulattı. Bu durum beni sizlere diğer online İngilizce uygulamalarına yönelmeniz için öneride bulunmaya itti. Eğer İngilizce Kumbarama alternatif bulmak isterseniz bu siteden ziyaret ederek fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sayede hem platformlar hakkında bilgi alabilir hem de en iyi online İngilizce eğitimi sıralamasındaki Flalingo ile tanışabilirsiniz. Benim diyeceklerim bu kadar. İngilizceyle kalın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu