fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
FlalingoGenelOnline İngilizce

Flalingo İngilizce Sertifika Geçerliliği ve Standartlara Uyumu

Flalingo İngilizce sertifika geçerliliği ve standartlara uyumu bugünkü konumuz oluyor. Bugün Flalingo uygulamasının akredite, yani onaylı sertifikasına odaklanmaya karar verdim. Bildiğiniz gibi Flalingo sevilen uygulamalardan biri ve öğrenciler hakkında güzel yorumlar yapıyor. Ancak bazılarınızın sertifikasyon süreciyle ilgili endişeleri olduğunu fark ettim. Aklınızda neden soru işareti oluştuğunu anlayabiliyorum. Başarınızı sertifikalarla taçlandırmak önemli, aynı zamanda da mutluluk verici. Özellikle İngilizce seviyenizi kanıtlamanız gerektiği durumlarda hayat kurtarıcı olabilir. Örneğin kabul almak istediğiniz bir okul sertifika isteyebilir. Veya potansiyel işvereniniz İngilizce yeterliliğinizi merak edebilir. Merak etmeyin, bugün tüm endişelerinizi yanıtlıyorum. Bu yazıda Flalingo İngilizce sertifika belgeleri üzerine odaklanacağım. Okumaya devam edin!

İçindekiler

Flalingo’nun Kurs Yapıcı ve İçeriği

Öncelikle Flalingo İngilizce sertifika belgesi bazılarınız için hayati önem taşısa da o PDF parçasının arkasını da görebilmemiz gerekiyor. Bu nedenle Flalingo’nun eğitim sistemini irdelemekte fayda var. Bu sayede sertifikalı Flalingo derslerimizin sonucunda nelere sahip olacağımızı ve neyi kanıtlayacağımızı kavrayabiliriz.

Kişiye Özel Dersler

Flalingo’nun en önemli avantajlarından birinin de size özel tasarlanmış bir kurs hizmetiyle çıkagelmesi diye düşünüyorum. Artık İnternette, eskisi 20 kişilik sınıflara girip tahtaya seyreylemenize gerek yok. İnternet esneklik program imkanı sağladığı için, yer ve zaman probleminiz ortadan kalkıyor. Ancak bu, her bire bir oturumun size özel bir içeriği olduğu anlamına gelmez. İnsanların bazı zayıf yönleri olduğu gibi bazı öğrenme avantajları da vardır. Örneğin bazısı yazarken daha hızlı öğrenirken, bazı kişiler dinleyerek kavrar. Bu gibi nedenle, Flalingo ihtiyaçlarınızı analiz eder ve size en verimli bir şekilde ders vermeye çalışır. Akıllı öğretim algoritması, en uygun eğitmenleri size en uygun programla atar. Bu nedenle Flalingo ihtiyaçlarınıza göre benzersiz içerik sunan bir platformdur. Sonunda sertifikalanacak mükemmel özel dersleri bulabilirsiniz.

CEFR Uyumlu Kurs İşleyişi

Flalingo İngilizce sertifikasını değerlendiriyorsak, bu belgelerin vaatleri yerine getirebilmesi için derslerin CEFR uyumlu olması gerekir. Flalingo özel derslerini gördükten sonra uzun vadeli programı da hesaba katmalıyız. Flalingo’da seviyeler CEFR seviyeleriyle aynı sırada oluşturumuş ve tüm ders içeriği bunun etrafında sistemleştirilir. Yani oturumunuzu değiştirmek veya eğitmeninizi değiştirmek isteseniz bile optimum kurs formatı yine de izlenecektir. Bu şekilde Flalingo, eğitim sürecinizde hiçbir şeyin gözden kaçırılmadığına dair size güvence vermeye çalışıyor. Dolayısıyla, Flalingo’nun CEFR’nin katı kurallarına uyduğunu ve bunun da kabul görür bir sertifikasyonu sağladığını görebiliriz. Yine de CEFR neymiş diye merak ediyorsanız tıklamanız yeterli.

Oxford University Press ve Flalingo İşbirliği

Bazıları İngilizce öğrenirken gerekli kaynakların önemini hafife alsa da, gidişatı ve ilerlemeyi bu kitapların belirlediği kanısındayım. Çevrimiçi İngilizce enstitülerinin çoğundan farklı olarak Flalingo, öğrencilere Oxford University Press’den çıkma, yüksek kaliteli kaynaklar sağlıyor. Ders içeriğinin yanı sıra geçerli sertifikalara da ciddi katkıları var. Bu kitaplar CEFR seviyelerine uygun olarak hazırlandığı için İngilizce eğitiminin uzun ve zorlu sürecinde ne öğrencilerin ne de eğitmenlerin dikkati dağılıyor. Dolayısıyla, bu kitaplar CEFR uyumlu dersleri takip ettikçe, Flalingo sertifikaların geçerliliği çok daha tatmin edici olacak ve başkaları tarafından da tanınacaktır.

Flalingo Kullanıcı Deneyimi

Flalingo’da İngilizce öğrenmenin sağlayacağı avantajlar konusunda şüphelenenler olabilir. Bu noktada platformun kullanıcısı olanların düşünce ve tavsiyelerini dinlemek faydalı olacaktır. Flalingo’yu kullananlar memnuniyetlerini yine online ortamlarda sizlerle paylaşıyor. Dünyanın her yerinden kullanıcıların buluştuğu Trustpilot (Şikayetvar’ın uluslararası versiyonu), 4.7 puanla başarılı değerlendirmelere ev sahipliği yapıyor. İşte o yorumlardan bir kaçını sizler için İngilizceye çevirerek yazıma ekledim. Kullanıcı isimlerine tıklayarak doğrudan siteyi ve yorumu ziyaret edebilirsiniz.

İngilizce’yi çevrimiçi öğrenmek için en iyi web sitesi


İngilizce’yi çevrimiçi öğrenmek için şimdiye kadar en iyi web sitesi.
Dilediğiniz zaman istediğiniz öğretmenle birebir ders alabilirsiniz.
Oxford materyallerine istediğiniz her an erişim sağlanabilir.
Teşekkürler Flalingo

Shahin Muhamed

Genel olarak sağlıklı ve ilham veren bir ortam, üstün öğrenme materyalleri


Öğretmen perspektifinden, sadece övgü sözcükleri eklemeye devam edebilirim. Çalışma kültürü iyiliksever, destekleyici, motive edici, profesyonel, bilgili ve tam anlamıyla ilham verici. Bu, güvenli ancak oldukça canlı ve eğlenceli bir yer. Tüm personel, öğrenenlerin ihtiyaçlarına hizmet eden güçlü bir makineye ince ayar yapmış ve senkronize olmuş durumda. Kesinlikle işlerini halleden bir ekip. Oxford öğrenme materyalleri, 6 yıllık çevrimiçi öğretmenlik ve koçluk kariyerimde kullandığım en muhteşem materyaller. Sevgi dolu, istekli ve ilerici öğrencilerle sinerji içinde, bu cennetten bir eşleşme! İyi işler, Flalingo, burada olman için teşekkür ederim!

Marijana Vasic

Flalingo İngilizce Sertifika Konusuna Yakından Bakalım

Flalingo’nun İngilizce sertifikaları bugünün konusu. Size Flalingo’ya dair temel bilgileri sağladıktan sonra bu konuda hakkında konuşabiliriz. İnsanlar İngilizce konuşma becerilerini geliştirmek için değerli vakitlerini harcayıp bütün çaba gösteriyor. İş, eğitim, yurt dışına gitmek veya sırf eğlence için İngilizce öğrenmek isteyebilirsiniz. İngilizce konuşan biri olmak için çeşit çeşit geçerli nedenlerimiz var. Her ne kadar ilgili yetenekleri kazanmış olsanız da ben İngilizce biliyorum demek yeterli olmayabilir. İngilizce yeterliliğiniz konusunda insanları ikna etmek için, kanıt niteliğinde bir sertifikaya sahip olmalısınız. Öyleyse, Flalingo İngilizce sertifikalarına bakalım. Daha önce de söylediğim gibi bu sertifikalar CEFR uyumlu ve dünya standartlarında olacak şekilde hazırlanıyor.

CEFR uyumluluğu, sertifikaların geçerli olmasının en önemli etkenidir diyebiliriz. Başlangıç veya A1 seviyesinden tam yeterliliğe, yani C2 seviyesine kadar, Flalingo size her seviyede akredite bir sertifika verecektir. Bunun için ancak belli bir sayıda ders alma zorunluluğunu yerine getirmelisiniz. Her 30 saatte bir size dil seviyenizi gösteren bir sertifika verilecektir. Bu sertifikanın dünya standartlarındaki Flalingo kursu sayesinde verildiği için dünya çapında onaylanmış ve geçerli olduğunu unutmamalıyız. Flalingo tüm kurs içeriğini başlangıçtan ileri düzeye kadar 12’ye böler ve adımları dikkatlice takip eder. Dolayısıyla İngilizce öğrenme sürecinizde ilerlerken sertifikalarınız çok daha önemli olacak ve bunları gururla başkalarına sunabileceksiniz.

Özet: En Geçerli İngilizce Yeterlilik Sertifikalarını Flalingo Sağlıyor

Özetle, Flalingo size en geçerli sertifikayı sağlıyor. Flalingo, CEFR standartlarında yapılandırılmış yabancılara yönelik İngilizce eğitim programıyla müfredattan sapmanıza müsade etmiyor. Sonuç olarak sertifikalarınız tüm dünyada akredite ve geçerli bir hale geliyor. Profesyonel öğretmenler ve yüksek kaliteli materyallerle Flalingo’nun size sertifikalardan daha fazlasını sunma niyeti var. Dolayısıyla eğitim sürecinizde ve sertifikasyon konusunda Flalingo’ya güvenebileceğinizi söyleyebilirim. Flalingo’yu aklına koymuş fakat son adımı atmaya çekinenlere duyurulur. Yine de tavsiye benden, karar sizden. Bugünlük de benden bu kadar; İngilizceyle kalın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu