fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
GenelOnline İngilizce

Engoo Fiyatları Nasıl? Beraber İnceliyoruz

Engoo, online İngilizce dersleri sunan eğitim platformlarından bir diğeri. Öğrenciler, yeni sayılabilecek bu platform üzerinden canlı İngilizce dersi alma imkanı buluyor. Bu İngilizce dersler, başlangıç veya ileri seviyeden herkese uygun olacak şekilde oluşturuluyor. Ayrıca fazla sayıda öğretmene sahip Engoo, özellikle de bire bir derslere odaklanıyor. O yüzden bu yazımda İngilizce kursu arayanlara bir alternatif olacak bu platformdan bahsedeceğim. Buna ek olarak, Engoo fiyatları hakkında da bilgiler veriyor olacağım. Hazırsanız daha detaylı bir incelemeye geçiyorum:

Engoo’da Online İngilizce İçin Hangi Özellikler Var?

Yukarıda kısaca bahsettiğim gibi Engoo, birçok öğretmeniyle İngilizce online özel derslere yoğunlaşıyor. Bu özel dersleri de istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden alabilmenizi amaçlıyorlar. Uygulamanın özelliklerine göz attığımda özellikle şu imkanlarla öne çıkmaya çalıştıklarını görüyorum:

7/24 İngilizce Canlı Dersler

Engoo, 7 gün 24 saat ders imkanı sunar, böylece yoğun bir programı olan öğrencilerinin de derslere düzenli olarak katılmasını amaçlıyor. Buna ek olarak, seçtiğiniz derse başlamadan 15 dakika öncesinden rezervasyon yaptırmanız yeterli. Böylece kullanıcılar, ne zaman ders alacakları konusunda esnek davranabiliyor. Ayrıca platform, her dersin 25 dakika sürdüğünü de belirtiyor. Premium üyeliklerden birini tercih eden öğrenciler, istedikleri öğretmeni seçmekte de özgür. Böylece her dersin bir kısmını tanışma sürecine ayırmak zorunda kalmıyorsunuz. Bu yüzden uygulamadan en iyi verimi almak için Premium hesap almanız gerekebilir.

Geniş Öğretmen Kataloğu

Engoo, 100 farklı ülkeden ana dil veya ikinci dil olarak İngilizce konuşan 8 binden fazla öğretmene ev sahipliği yapıyor. Bu sayede öğrenciler, farklı kültürler ve aksanlar da tanıyarak online İngilizce çalışma fırsatını yakalıyor. Ancak platformda standart üyeler ikinci dili İngilizce öğretmenlere ulaşabilirken ana dili İngilizce öğretmenler için Premium üyelik almak gerekiyor. Bu yüzden, bütçenize göre ana dili İngilizce öğretmenler pek de ulaşılır olmayabilir.

Birçok Farklı Alandan Ders Materyalleri

Platform, kullanıcıların İngilizce dil becerilerini farklı alanlarda geliştirmek için birçok konudan ders materyalleri vadediyor. Örnek olarak birkaç tanesini saymam gerekirse; Seyahat İngilizcesi, iş İngilizcesi, çocuklar için İngilizce ve İngiliz edebiyatı bunlardan bazıları. Yani uygulamanın oldukça geniş bir konu yelpazesi olduğunu söyleyebilirim. Bu çeşitlilik sayesinde Engoo, öğrencilerine ilgi alanlarına ve İngilizce hedeflerine göre materyal seçme şansı veriyor. Bu, uygulamanın en beğendiğim özelliği oldu.

Geniş Bir Fiyat Kataloğu

Ayrıca Engoo, geniş bir fiyat kataloğundan seçiminizi yapabilmenizi vadediyor. Böylece platform, her bütçeye uygun İngilizce canlı dersler sunmayı hedefliyor. Buna ek olarak, aldığınız üyeliğe göre yararlanabildiğiniz özellikler de değişiklik gösteriyor. Örneğin, hesaplı bir İngilizce eğitim planı isteyenler Standart üyeliği, bütün özelliklere kapsamlı şekilde erişim sağlamak isteyenler de Premium Live ve Premium üyeliklere bakabilir. Çünkü maalesef ki ücretli standart üyelikten bile bazı özellikleri kullanmanız yine mümkün olmayacak.

Engoo Fiyatları Nasıl?

Yukarıda da belirttiğim gibi Engoo fiyatları, her bütçeden öğrencinin kendine en uygun seçeneği bulabileceği şekilde. Bundan dolayı da Engoo fiyatları hakkında daha detaylı bilgi vermek istiyorum.

Engoo Standart Üyelik Fiyatları

Öncelikle standart üyelere sundukları aylık fiyat seçeneklerine bakalım. Engoo Türkiye, TL bazlı fiyatlar sık güncellendiği için fiyat tablosunu dolar bazlı göstermeyi seçmiş:

8 Ders12 Ders20 Ders40 Ders
Aylık Fiyat47.20$60.80$83.20$147.20$

Ayrıca, Engoo’yu daha uzun süreli kullanmak isteyenler, 6 aylık ve 1 yıllık fiyat seçeneklerini de tercih edebiliyor. Hemen aşağıdaki Engoo fiyat tablosunda uzun dönemli standart planın fiyatları mevcut:

8 Ders12 Ders20 Ders40 Ders
6 Aylık Fiyat41.30$53.20$72.80$128.80$
8 Ders12 Ders20 Ders40 Ders
1 Yıllık Fiyat29.50$38$52$92$

Engoo Premium Lite Fiyatları

Öncelikle Engoo Premium Lite, öğrencilerin Premium üyelikten de bazı özelliklere erişim sağlayabileceğini vadediyor. Örneğin, derslerinizin tamamı olmasa da yarısını ana dili İngilizce öğretmenlerden alabiliyorsunuz. Ayrıca, bu üyelik sayesinde istediğiniz öğretmeni de seçmek mümkün. Engoo Premium Lite aylık fiyatları da aşağıda gördüğünüz gibi:

8 Ders12 Ders20 Ders40 Ders
Aylık Fiyat70.40$95.20$144$243.20$

Yine Engoo’yu daha uzun süreli kullanmak isteyenler için bu planın 6 aylık ve 1 yıllık ödeme seçenekleri şunlar:

8 Ders12 Ders20 Ders40 Ders
6 Aylık Fiyat61.60$83.30$126$212.80$
8 Ders12 Ders20 Ders40 Ders
1 Yıllık Fiyat44$59.50$90$133$

Engoo Premium Fiyatları

Platformda bulunan en kapsamlı seçenek Premium ile Engoo’nun tüm özelliklerine sınırsız erişim sağlıyorsunuz. Premium için yine dolar üzerinden vereceğimiz aylık Engoo fiyatları şu şekilde:

8 Ders12 Ders20 Ders40 Ders
Aylık Fiyat83.20$118.40$191$313.60$

Daha uzun süreli bir Premium üyelik isteyenler için de 6 aylık ve 1 yıllık fiyat listesi şu şekilde:

8 Ders12 Ders20 Ders40 Ders
6 Aylık Fiyat72.80$103.60$167.50$274.40$
8 Ders12 Ders20 Ders40 Ders
1 Yıllık Fiyat52$74$119.58$196$

Engoo fiyat listesini siteleri üzerinden de inceleyerek en güncel halini görebilirsiniz.

Engoo’da Ücretsiz Deneme Dersi Var mı?

Her ne kadar ücretsiz online İngilizce platformlarından biri olmasa da 25 dakikalık bir deneme dersi imkanı vadediyor. Böylece uygulamanın nasıl çalıştığını tek seferliğine de olsa görebiliyorsunuz. Bu deneme dersine katılmak için de Engoo’da ücretsiz bir üyelik oluşturmak yeterli oluyor. Ayrıca, deneme dersiniz için saatini ve öğretmeninizi kendiniz seçmekte özgürsünüz. Deneme dersiniz sırasında bir öğretmenle tanışacaksınız ve konuşma becerilerinizi değerlendirecek. Dersin sonundaysa size ve İngilizce hedeflerinize özel bir ders planı oluşturacaklar. Özetle deneme dersi dışında ücretsiz olarak bu uygulamayı kullanmak maalesef mümkün değil. Bu yüzden, ücretsiz özelliklerden daha uzun süreli yararlanmak isteyenlere alternatifleri de araştırmalarını öneririm.

Sonuç: Flalingo da Alternatif Bir Online İngilizce Kursu Seçeneği.

Sonuç olarak Engoo fiyatları, her bütçeden öğrencinin İngilizce öğrenmesi için iyi bir seçenek olduğunu vadediyor. Ancak, uygulamadaki tüm özelliklere erişim sağlamak için yine Premium hesap almak zorundasınız. Ayrıca, uygulama oldukça kısa süreli bir deneme dersi veya süreci sağlıyor. Yani maalesef ki Engoo, 25 dakikalık deneme dersi dışında diğer özelliklerine erişmeniz için ücret talep ediyor. Alternatif online İngilizce kursları neler diye merak ediyorsanız önceki yazımda da önerdiğim Flalingo, iyi bir seçenek olacaktır. Ayrıca, sizin için bu kursları incelemeye devam ediyorum. Diğer online İngilizce kursu inceleme yazılarım da aradığınız seçeneği bulmanıza yardım edebilir. Bu yüzden bir sonraki inceleme yazımda da görüşeceğimizi umuyorum ve şimdiden başarılar diliyorum. İngilizceyle kalın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu