fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
Genel

English Central İndirimleri: Kazanan Siz Olun!

English Central indirimleri yazımla tekrar aranızdayım. Bu konuyu ele alma nedenim, online İngilizce eğitimine gittikçe artan talepler doğrultusunda daha uygun fiyatlara eğitim almanızı kolaylaştırmak. Hazırsanız birlikte English Central indirimlerini irdeleyeceğiz. Bu sayede hem uygulamayı tanıyacağız hem de fikir sahibi olacağız. Başlayalım!

Kısaca English Central

English Central adından da anlaşıldığı gibi online İngilizce eğitimi veren bir platform. Birebir ve grup dersleri sağlayan uygulamanın eğitmenleri hakkında detaylı bir bilgiye ulaşmak deneyimlemeden imkansız. Açıkça belirtilmemesinin ardında bir olumsuzluk aramalı mıyız? Seviye testi sayesinde öğrencisine yeterli online İngilizce eğitimi sunmaya çalışması takdir edici ancak sistemin ne kadar işlediği meçhul. English Central web sitesinden ücretsiz ders videolarına göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Daha fazla uzatmadan ana konumuza geri dönmek istiyorum.

English Central İndirimleri

Bu yazıyı yazmamdaki sebebe gelelim artık. English Central indirimlerini tek tek inceleyerek ilerleyelim. Bu sayede online İngilizce eğitimi alırken belki biraz da olsa cebinizi rahatlatırım. Piyasada bu kadar rekabet ortamı varken benim tercihim kazanan tarafın sizin olmanız.

English Central İndirim Kodu ( r12024)

English Central indirimlerinden yararlanmak için fırsatları takip etmekte fayda var. Bir çok sitede elden ele dolaşan bu indirim kodları sayesinde çok iyi fırsatlar yakalayabilirsiniz. Uygulamaya kayıt aşamasında ders paketlerini seçiminden sonra indirim kodunu girdikten sonra uygula dediğinizde fiyattaki farkı siz de göreceksiniz.

English Central Özel İndirim Kodu (cq0983)

English Central kendi öğrencilerini düşünerek hem reklamını yaptırıyor hem de öğrencilerine ekstra ders saati kazandırıyor. Online İngilizce platformu kullanıcılarının platformla etkileşime geçerek indirim kodu alması sonucu ortaya çıkan kodlar sayesinde büyük bir şans indirim yakalama oranınız yüksek. Özellikle forum sitelerinde bu kodlara denk gelme şansınız oldukça yüksek. Kullanıcıların hem kazanıp hem kazandırmayı amaçlaması sonucu ortaya çıkan indirimler aylık paket alımlarında %36 iken, yıllık ders paketi alımlarında %60 oranında bir avantaj sağlıyor.

English Central Black Friday Avantajları

Neredeyse hepimiz bildiği, artık ülkemizde de yaygın olan Black Friday Kasım ayında neredeyse her marka indirime gidiyor. Online İngilizce platformları da bu konuda geride kalmıyor ve indirim kuponları oluşturuyor. Ama maalesef English Central geçtiğimiz Black Friday böyle bir indirime gitmedi. Herkesi indirim kodlarına boğan platform, neden en çok satabileceği zaman bundan vazgeçti az çok tahmin edebiliyorum. Çılgınlarca para harcanan bir günde, yeterli altyapıya sahip olmadığı için bu topa girmediğini düşünüyorum.

English Central ile İlk Defa Tanışacaklara Özel Ders Paketi İndirimleri

Online İngilizce uygulaması English Central, ilk tanışmaya özel kullanıcılarına güzel bir indirim yapıyor. Bu sayede öğrenciler daha uygun fiyatlarla eğitime başlıyor. Platform, herhangi bir indirim kuponu olmadan 3 aylık ders paketine %20 indirim uyguluyor. Aynı şekilde, 12 aylık paketine ise %51 indirim uygulayarak bütçenizi rahatlatıyor. Bunlara ek olarak, sosyal medya ya da forum sitelerinden bulduğunuz indirim kodları sayesinde ödeyeceğiniz ders ücretini daha fazla düşürebilirsiniz. İndirim üstüne indirim yaparak online İngilizce öğrenmek istemez misiniz?

English Central İndirim Linkleri: Ekşi Sözlük

Bu yazıyı yazarken, Ekşi Sözlük English Central indirimlerine ek bir başlık açmak zorundaymışım gibi hissettim. Benim sıkı bir takipçimseniz daha önce yazdığım English Central Ekşi Sözlük yorum inceleme yazımı biliyorsunuzdur. Ama beni bu yazı sayesinde tanıyan ya da yazıma denk gelmeyen varsa tek tıkla yazımı okuyabilir. İyi bir English Central indirim kodu yakalamak istiyorsanız kesinlikle Ekşi Sözlüğe uğramalısınız. Ekşi Sözlük kullanıcılarının referanslar sayesinde sizi indirim linkine boğacaklarından hiç şüpheniz olmasın. Referans linki sayesinde hem siz kazanıyorsunuz hem onlar kazanıyor.

Kullanıcı Yorumlarındaki Referans Linklerinden Ne Anlamalıyız?

Bir şey satın almadan önce daha önce kullanmış insanların yorumlarını merak ederiz ve her zaman araştırırız. Aynı şey online İngilizce eğitimi için platform arayışımızda da geçerli. Fikir sahibi olmak için uygulamayı deneyimlemiş insanların yorumlarını okumaya başlıyorum, uzun uzun yazılmış bir yazının altına bir bakıyorum indirim linki. Birkaç istisna dışında diğer yorumların hepsi böyle. Şimdi biz sizin deneyimlerinizin objektifliğine nasıl inanalım? Yorumlarınızın organik olup olmadığına nasıl ikna olalım? Sizin verdiğiniz linkleri kullanarak indirimle nasıl ders paketi alıp İngilizce öğrenelim. İndirim olayı ne kadar iyi olursa olsun fazla abartılmış inorganik yorumlarla birlikte sağlandığında ters tepkime yapabilir gibi duruyor.

İrrite Edici İndirimlerin Gölgesinden Sıyrılan Alternatif Uygulama: Flalingo

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu