fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
EF English LiveGenelPlatformlar

EF English Live Fiyatları, Paketleri ve Sundukları

EF English Live fiyatları bugünkü yazımızın konusu oluyor. Aldığınız hizmetin ne kadar getirisi varsa, maddi götürüsü de olacaktır. Peki EF English Live size ne veriyor? Ne kadara veriyor. Gelin bu detaylara bakıp bir fiyat performans analizi yapmanıza yardımcı olayım. Bilindiği üzere, günümüzde İngilizce öğrenmek online İngilizce platformları ile daha da kolaylaştı. Elbette, fiyat konusunda bütçenize uygun olanı seçmek en doğal hakkınızdır. Birden fazla platform bulunduğu için hangi platformu seçmeniz gerektiği konusunda kararsız kalabilirsiniz. Bu nedenle, bu yazıda sizlere EF English Live İngilizce öğrenme platformundan ve fiyatlarından bahsedeceğim.

EF English Live Nedir?

EF English Live, öğretmen liderliğinde 7/24 süren online İngilizce kurslarına öncülük eden ve ilk şirket olarak dil öğreniminde yer alan bir online İngilizce öğrenme platformudur . Birinci sınıf akademik ve teknik uzmanlardan oluşan bir ekip ve binlerce sertifikalı online İngilizce öğretmeni tarafından desteklenen misyonları, en temelde İngilizce öğrenmenin daha iyi bir yolunu oluşturmak için teknolojiyi kullanmaktır. Profesyonel öğretmenler eşliğinde özel dersler ve öğrenme becerilerini geliştirmek için tasarlanmış interaktif araçlarla pratik yaptıkları grup sınıfları ile online İngilizce öğrenme yolunu . Dersler hedeflerinize uygun şekilde hazırlanır ve sundukları öğrenme garantisi sayesinde seviyelerde ilerledikçe ilerlemenizin bir parçası olarak sertifika alırsınız.

Peki, “EF English Live fiyatları ne kadar?” diye soruyorsanız okumaya devam edebilirsiniz.

EF English Live Fiyatları Ne Kadar?

EF English Live fiyatları konusunda bir bilgim olmadığı için araştırma yapmaya başladım. Fakat, abonelik fiyatlarını görmek için EF English Live internet sitesinde bulunan formu doldurmam gerekti. Bu sebeple, ben de formu doldurdum ve telefon görüşmesi için bir saat oluşturdum. Görüştürme oluşturma sebebi de şu ki arayan telefon bir İngiltere numarasıydı. Bundan dolayı, ben dilediğim gibi arayamıyordum yani rezervasyon saati oluşturulması gerekiyordu. Bu da benim için eksi bir yönüydü. 10 dakikalık bir görüşmenin sonunda fiyatları öğrendim ve şimdi EF English Live fiyatları sizlerle!

Paket SüresiDers ŞekliFiyatDers Süresi
Paket 1
(yıllık üyelik)
Ayda 30 özel ders + Ayda 4 birebir ders436 $ = 12.396 ₺ (aylık)Birebir ders:
40 dk
Paket 2
(yıllık üyelik)
Ayda 30 özel ders + Ayda 8 birebir ders556 $ = 15.812 ₺ (aylık)Grup ders:
45 dk

Peki, Bu Fiyatlara Değer mi?

Açıkçası, bence değmez. Fiyatları duyduktan sonra şaşırdım çünkü, yukarıda da belirttiğim gibi, aylık olarak oldukça pahalı fiyatlara sahip olduğu gözüküyor. İngilizce öğrenmek zaten başlı başına hem uzun bir süreç. Bir de pahalı olmamalı bence. Böyle olursa, bu durum sizi demotive edebilir. Şimdi gelin EF English Live’ın kullanıcı deneyimine de bakarak kararımızı gözden geçirelim.

EF English Live Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı deneyimi, öğrencilerin eğitim aldığı hocadan uygulama kalitesine kadar pek çok elementin meydana getirdiği bir olgudur. Unutmayın, bu uygulamayla beraber olduğunuz müddetöe kullanıcı deneyimi de sizinle gelecek. O yüzden hali hazırda bu uygulamayı deneme fırsatı yakalamış bireylere bir soralım. Bakalım bu uygulamayı sevmişler mi? Siz zahmete girmeyin diye sizler için öğrencilerimle birlikte test ettim. Okumak için tıklamanız yeterli.

Şimdi, sizlere EF English Live alternatifi olabilecek bir uygulamadan bahsetmek isterim.

EF English Live Alternatifi Uygulama: Flalingo

“Neden Flalingo?” diye soruyorsanız cevabım hazır:

Kapsamlı Abonelik Seçenekleri ve Bütçeye Uygun Fiyatları

EF English Live fiyatlarına nazaran, Flalingo hem daha avantajlı fiyatları ile hem de daha kapsamlı abonelik seçenekleri ile sizlerle birlikte. 1, 3, 6 ve 12 aylık olmak üzere tam 4 adet abonelik seçeneği bulunur. Bunun yanı sıra, haftalık ders gün sayısına göre de paketler çeşitli hale gelmektedir: haftada 1, 2, 3 ya da 5 gün olmak üzere 4 adet seçenek vardır. Siz de dilediğiniz paketi seçme hakkına sahip olursunuz. Flalingo fiyatlarını daha detaylı bir şekilde incelemek isterseniz linkten ulaşabilirsiniz.

Yapay Zeka Destekli Akıllı Öğretmen Algoritması

Akıllı öğretmen algoritması sayesinde birçok öğretmenin arasından kendinize göre en uygun olan öğretmen ile İngilizce öğrenme yolculuğunuza başlayabilirsiniz. 25 dakikalık deneme dersleri ile birlikte hem öğretmeninizi hem de Flalingo’yu daha iyi tanıma fırsatına sahip olursunuz. Aynı zamanda, Flalingo öğrencilerine %100 memnuniyet sunmaktadır. Eğer seçtiğiniz öğretmenden memnun kalmazsanız dilediğiniz başka bir öğretmen ile derslere devam edebilirsiniz.

Derslerde Kullanılan Oxford Press Yayınları

Flalingo, eğitim konusunda anladığım ve deneyimlediğim kadarıyla kendinden oldukça emin. Bunun bir diğer nedeni ise derslerinde kullanılan kaliteli ve kapsamlı Oxford Press Yayınlarıdır. Oxford Press materyalleri sayesinde hem adım adım gelişiminizi görebilirsiniz hem de daha kaliteli bir şekilde İngilizce öğrenirsiniz. Bu konu ile alakalı detaylı bilgi almak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Flalingo Kampanyaları

EF English Live platformunun aksine Flalingo, oldukça indirim yapan bir uygulama. Hem özel günler için yapılan kampanyalar hem de sürpriz indirimler sitede mevcut oluyor. “Flalingo kampanyaları nasıl?” diye soruyorsanız yazdığım yazıya göz atabilirsiniz.

Sonuç: EF English Live Fiyatlarına Bakan Yönünü Alternatiflere Çeviriyor

EF English Live fiyatlarını inceledik ve bence hem fiyatlarından dolayı hem de kaliteli olduğundan dolayı Flalingo’yu denemenizi tavsiye ederim. Flalingo ile alakalı daha kapsamlı bilgiye sahip olmak için sadece tıklaman yeterli!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu