fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
Çocuklar için İngilizceGenel

Novakid Kampanya ve İndirimleri Rehberi (Kod Arayan Gelsin)

Novakid kampanya ve indirimleri avantaj rehberi sayılabilecek bu içerikte ebeveynlere bütçe dostu çözümlerden bahsedeceğim. Eğitim süreçlerinin temel taşların dan biri sayılabilecek yabancı dil öğrenimi için bilinçli ebeveynler İngilizce kursu arayışında. İngilizce konuşmanın yaşı olmadığı doğrudur; fakat ağaç yaşken eğilir. Bu mottoyla arayışa çıkan ebeveynlerin yolları Novakid uygulamasıyla kesişmiş olabilir. Çocuklar için İngilizce kursu sağlayan bu platform elbette yüklü bir maliyetle geliyor. Fakat doğru zamanda yapılan hamlelerle kazanç sağlayabilirsiniz. Bu noktada da Novakid indirim kodları amacınıza aracı olacaktır. İşte bu yüzden ben de bütçe dostu Novakid çözümleri için bu yazıyı ele aldım. Ayrıca faydalanacağınız indirim kodları da yazıda! İyi okumalar!

İçindekiler

Novakid Fiyat ve Maliyeti

Novakid fiyat ve maliyeti araştırması sonrası ebeveynler, acaba indirim ve kampanyalar var mı diye sorgulamaya başlıyor. Küçük yaşlarda İngilizce öğrenmenin büyük avantajları olduğu doğru. Fakat çocuklara bu eğitimi sağlamak maliyet de gerektiriyor. Özellikle Novakid en pahalı uygulamalardan biri olabilir. Fakat doğru zamanda doğru avantajlardan faydalanarak maliyetleri hafifletebilirsiniz. Elbette aldığınız paket türü, üyelik süresi ve ödeme planı da Novakid’in ne kadar tutacağını belirleyen faktörlerden. Bunun da uyarısını yaparak Novakid fiyatlar konusu özetleyen tabloya bakabilirsiniz.

Novakid Fiyatları Listesi

Novakid kampanyalarının detaylarına inmeden önce sizler için Novakid’in muhtemel maliyeti tablosunu ekledim. Novakid’in fiyatları konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz tıklamanız yeterli.

PaketSüreAylık ÜcretToplam Ücret
1 Ay3 ders/hafta4496 TL4496 TL
3 Ay3 ders/hafta4856 TL14568 TL
6 Ay3 ders/hafta4496 TL26976 TL
12 Ay3 ders/hafta4496 TL53952 TL
Novakid’in Maliyeti

Novakid Kampanya Ve İndirimleri Neler?

Novakid kampanya ve indirimleri neler? Talebin çok olduğu hizmetlerden birini sunan Novakid, hem müşterilerinin hem de potansiyel alıcıların yüzünü güldürmek istiyor. Bunun için belli dönemlerde hem indirim hem de diğer fırsatlarla karşımıza çıkıyor. Nitekim, doğru kampanyayı doğru zamanda bulmanız da önemli. Bunun için sizlere Novakid’in sağladığı avantajları listeleyerek anlattım. İşte çocuklara İngilizce öğreten uygulamanın ebeveynlere sağladığı çözümler:

Novakid İndirim Kodu (NK20)

Novakid indirim kodu (NK20), aldığınız planın toplam maliyeti üzerinden yüzde 20 kâr elde etmenize yardım ediyor. Ödeme sırasında bu kodu girerek 5’te 1 oranında daha az ödeme yapabilirsiniz. Bu indirim kodları dönem dönem internetin belli yerlerinde dolaşıma giriyor. Forum siteleri, reklamlar ve sosyal medyada bu indirim kuponu kodlarıyla karşılaşabilirsiniz. Fakat şöyle sorunlar da var; bu kuponlar sınırlı sayıda. Örneğin, bu kupon kayıt olan ilk 100 kişi için uygulanırken, diğer kişiler için çalışmayabilir. Bunun yanı sıra, sadece belli bir süre için aktifler. Örneğin kupon süresi bi haftaysa, indirimden istediğiniz gibi yararlanamayabilirsiniz. Bu yüzden indirim kuponlarının şartlarını iyice okumanızı tavsiye ederim.

Novakid Black Friday

Novakid Black Friday avantajı da pek çok markanın Kasım ayının sonlarına doğru yaptığı indirimlerle benzer bir şekilde sağlanıyor. İndirim bayramı diyebileceğimiz bu süreçte daha uygun fiyatlı bir Novakid üyeliği satın alabilirsiniz. Fakat Novakid henüz Black Friday kampanyası başlatmış gibi görünmüyor. Bu hususta belli bir duyurusu da şu an için yok. Yani bu konuda belirsizlikler mevcut. Fakat Black Friday indirimi arayanlara Flalingo Kids’in güzel haberleri var. Yazının devamını okuyun!

Kardeşlere Özel Yüzde 10 Novakid İndirim Avantajı

Kardeşlere özel yüzde 10 Novakid indirim avantajı da birden fazla çocuğu olan ebeveynlere özel bir hizmet. Eğer Novakid uygulamasıyla İngilizce öğrenen iki çocuğunuz varsa, toplam maliyet üzerinden yüzde 10’luk bir indirime sahip oluyorsunuz. Hem iki çocuğun eğitim masrafı hafiflemiş oluyor, hem de ayrım yapmadan aynı anda iki çocuğunuza da aynı eğitimi veriyorsunuz.

Novakid Deneme Dersi

Novakid deneme dersi de kararsız ebeveynlerin faydalanabileceği bir fırsat. Çocuğun ilgisi, öğretmenlerin kalitesi ve diğer konularda çekingen ebeveynlerin şüphelerini silmek ya da haklı çıkarmak için böyle bir uygulama mevcut. Deneme dersi satın alarak bu uygulamanın siz ve çocuğunuz için uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Böylelikle doğru yatırım aracının Novakid olduğuna emin olmadan adım atmayabilirsiniz.

Novakid Alternatifi Avantajlar Sunan Uygulamalar Var Mı?

Novakid alternatifi avantajlar sunan uygulamalar var mı sorusu da ailelerin aklını meşgul edebilir. Çünkü internetin sağladığı en büyük kolaylıklardan biri de hizmetlere kolay erişim. Eğer internette Novakid gibi bir uygulama varsa, çok benzeri bir hizmet sunan başka platformlar da vardır. İşte Novakid’i satın almadan önce böyle bir arayışa girdiyseniz, doğru yerdesiniz. Günümüzde çocuklara özel İngilizce eğitimi sağlayan ve bu konuda siz ebeveynlerin hassasiyetini bilen uygulamaları bulmak mümkün. Şimdi benim ailelere önerebileceğim bir platform olan Flalingo Kids’e bakalım.

Flalingo Kids ve İndirimleri

Flalingo Kids, aileler tarafından test edilerek 10 üzerinden 8 alan ve çok sevilen bir platform. Ailelerin Flalingo Kids için söyledikleri güzel şeyleri öğrenmek için tıklayabilirsiniz. Novakid ile çok benzer bir içeriği konuşma ağırlıklı bir şekilde ailelere atanan özel danışmanlarla yürütüyor. Kullanıcılar ile ilişkileri sıkı tutup çocukların her ihtiyacına yetişmeye çalışan Flalingo Kids ile hem çocuklarınızı hem kendinizi mutlu edebilirsiniz. Elbette Flalingo Kids de fiyatları ve indirimleri ile bu deneyimi herkese yaşatmayı amaçlıyor.

Novakid kampanya ve fiyatları

Flalingo Kids Black Friday (BF60)

Novakid’in Black Friday kampanyasını bekleyen velilere duyurulur. Flalingo Kids Black Friday kampanyasıyla yüzde 60’lık indirimler sağlıyor. Yani arayıp da bulamadığınız Novakid indirimi şu an Flalingo Kids’te diyebiliriz. Fakat, bu indirimin sadece kısa bir süre için geçerli olduğunu unutmayın. Vakit kaybetmeden indirimlere bakmak ve Flalingo ailesine katılmak için tıklayın! BF60 koduyla bu avantajlardan faydalanıp çocuklarına paha biçilemez bir eğitim sağlayan bilinçli ebeveynler kervanına katılabilirsiniz.

Novakid İndirim Kodu Tablosu: Hepsi Tek Bir Yerde

Bu yazıda yalnızca kampanyalar ve Novakid’in koşula bağladığı amaçları anlatmak, kapsayıcı olmazdı. Eğer Novakid’i deneyimlemek istiyorsanız, ucuz bir yöntem tercih etmelisiniz. Kampanya kodları da bu noktada yardıma koşuyor. İşte Novakid kampanya kodları tablosu!

Kampanya İçeriğiİndirim YüzdesiKampanya Kodu
Yılbaşı İndirimiYüzde 10NEWY10
Nisan İndirimiYüzde 25APR25
İnfluencer İndirimiYüzde 20AYSE
Abonelere Özel 5 DersÜcretsiz Ders HakkıNOVA5

Sonuç: Novakid Kampanya, İndirimleri ve Alternatifleri Sizi Bekliyor

Sonuç: Novakid kampanya, indirimleri ve alternatifleri sizi bekliyor! Çocuklara İngilizce öğreten uygulamalardan biri olan Novakid kampanyaları bugünkü konumuz ve konuğumuzdu. Tam da Black Friday günlerinde ebeveynlerin fırsatları gözlediği sırada sizlere bu içeriği hazırladım. Novakid’in bazı avantajlarından bahsedip indirim kodu verdim, fakat şu an için Black Friday askıda gibi görünüyor. Her ne kadar Novakid’in Black Friday kampanyası olmasa da, Flalingo çocuklar için yüzde 60’lık dev indirimle açığı kapatıyor. Velilerin çpk beğendiği bu uygumalayı gönül rahatlığıyla sizlere öneriyorum. Bu tavsiyeyi de burada bırakıp, bu yazıyı sonlandırıyorum. İngilizceyle kalın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu