fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
CamblyGenel

Cambly Üyelik Konusunda Bilmeniz Gereken Her Şey Bu Yazıda!

Cambly üyelik oluşturma konusunda acele etmeden bu yazıyı okuyun. Eğer Cambly yorumları konusunda küçük bir araştırma yaparsanız, beklediği süreci yaşamayan pek çok kullanıcı ile karşılaşabilirsiniz. Eğer online İngilizce öğrenirken bir sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız, Cambly hakkındaki analizlerinizi derinleştirmenizi öneririm. Bu yazıda Cambly’nin gerçek fiyatları, abonelik koşulları, taahhüt süresi, ders planı, eğitmen kadrosu, kaynakları, müşteri hizmetleri gibi çok fazla konuyu işleyeceğiz. Bu noktada Cambly araştırmalarınıza buradan başlayabilirsiniz!

İçindekiler

 1. Cambly Üyelik Konusu Neden Daha İyi İncelenmeli?
 2. Cambly Platformunda Üyelik Oluşturacakların Dikkat Etmesi Gereken Konular
  1. Cambly Fiyatları
  2. Cambly Platformunda İngilizceyi Kimden Öğreneceksiniz?
  3. Online İngilizce Materyalleri
  4. Cambly Abonelik Koşulları ve İptal Meselesi
  5. Cambly Uygulama İçi Deneyimi
  6. Cambly Deneme Dersi
  7. Cambly Üyelerinin Geribildirimleri
 3. Cambly Üyelik Koşullarını Göze Alamayanlar İçin Flalingo

Cambly Üyelik Konusu Neden Daha İyi İncelenmeli?

Cambly logosu

Cambly üyeliği oluşturmak aslında çok da zor değil. Saniyeler içinde uygulamaya kayıt olabiliyorsunuz. Ancak ödeme aşaması pek çoğu için zorlu. Çünkü o noktada Cambly’nin ideal online İngilizce kursu olduğu konusunda karar vermeniz gerekiyor. Bunun sonucunda da toplu miktarda bir parayı tek seferde yatırmanız lazım. Elbette bütçe de önemli. Ancak insanlar İngilizce öğrenmek için kıymetli zamanlarını da yatırım aracı olarak kullanıyor. Kısacası, bu bir yatırım mı yoksa kumar mı soru işaretine de sahip oluyor. Burada karar vermek için elbette iyi bir araştırma-soruşturma şart.

Cambly Platformunda Üyelik Oluşturacakların Dikkat Etmesi Gereken Konular

Bu bölümde Cambly abonesi olmadan önce dikkat etmeniz gereken en kritik noktalara değinip genel bir özet çıkaracağız. Ancak İngilizceciniz olarak benim tavsiyem, kullanım koşullarını bir kez de kendi kendinize gözden geçirmeniz. Bu yazıda verdiğimiz noktalara dikkat ederek, son kararı vermenizde daha rahat olmanızı istiyoruz.

Cambly Fiyatları

Cambly üyelik fiyatları özellikle tartışmalara konu olan bir husus. Çünkü, internette pek çok yerde Cambly fiyatları hakkında envai çeşit bilgi var. Ancak bunların hangisi doğru? Bazen, ilgi çekmek adına markalar saat başı ücretlerini büyük puntolarla sağda solda gösteriyor. Bu da yanlış bir algıya sebebiyet veriyor. Çünkü bu dersler en uzun abonelik süresinin, grup dersi fiyatı. En önemlisi de, Cambly platformu bu kadar az sayıda, bu kadar kısa süreli bir abonelik sunmuyor. Yani o gördüğünüz iki, üç haneli rakamlar cebinizden çıkacak ücretin çok çok küçük bir kısmı. Ancak, farklı abonelik süresi ve türüne göre ödemeniz gereken Cambly 2024 üyelik ücretlerini tek tıkla görebilirsiniz.

Cambly Platformunda İngilizceyi Kimden Öğreneceksiniz?

Cambly online İngilizce uygulamasının temel amacı, birebir ya da ufak grup dersleri ile size İngilizce konuşturmak. Bu sayede öğrenciler, İngilizceyi konuşarak pekiştirir ve dil yemeklerini ilerletir. Burada görüyoruz ki, derslerin önemi büyük. Peki, bu dersleri kimle işleyeceğiniz; derslerde kimle konuşacağınız ne kadar önemli?

Kısacası, Cambly öğretmenlerinden bahsediyoruz. Şayet İngilizceyi öğretmenlerden öğrenmek isterseniz Cambly doğru adres olmayabilir. Çünkü bu platformda sertifika sahibi olmayan, yalnızca İngilizce konuşan kişiler de eğitmen olabiliyor. Elbette karşılıklı sohbet için iyi birer partner olabilirler. Ancak online İngilizce kursu arıyor ve eğitimde taviz vermek istemiyorsanız, Cambly alternatiflerine bakmalısınız.

Online İngilizce Materyalleri

Eğitimde vazgeçmenin güç olduğu kaynaklara gelelim şimdi de. Online İngilizce demek, eğitimde gerekliliklerin topyekün edilmesi demek değil. Nasıl bir konuyu öğrenirken kaynak kitaplar önemliyse, aynısı online İngilizce için de geçerli. Cambly üyelik konusunda, tarafınıza verilecek olan kaynaklara muhakkak bakınız. Ancak şunu biliyoruz ki, Cambly kaynakları yeterinde profesyonel değil ve belli bir sırayla gitmiyor. Yalnızca konu konu işlenmiş, kısa e-kitaplar erişilir durumda. Bunlar da ders içinde kullanılmıyor.

Cambly Abonelik Koşulları ve İptal Meselesi

Cambly üyelik konusundaki en kritik bölüme ulaştık. Herkesin ödevi, Cambly abonelik sözleşmesini okumak olsun. Yalnızca Cambly değil, herhangi bir ürün veya hizmet için ödeme yapmadan muhakkak sözleşme hükümlerini gözden geçirin.

Cambly abonelik sözleşmesinde dikkat etmeniz gereken yer, iptal koşullarıdır. Örneğin platforma abone oldunuz ancak memnun kalmadınız. Bu noktada platformdan abonelik iptali talep etmeye karar verdiniz. Ancak, Cambly aboneliğini iptal etmek o kadar kolay değil. Çünkü, kısa bir süre içinde iptal etmezseniz paranızı geri alma şansınız yok denecek kadar az. Elbette kaç derse girdiğiniz ve üyelik süresi de cayma için tanınan zamanı etkileyecektir. Müşteri hizmetleri, websitesinde görünen “istediğin zaman iptal et” söylemleri ve diğer bilgiler bağlayıcı değil. En doğru bilgi, karmaşık da olsa, Cambly üyelik sözleşmesinde yer alıyor.

Cambly Uygulama İçi Deneyimi

Cambly uygulamasında yaşadığınız deneyim de akıcı İngilizce konuşma becerilerinize doğrudan etki edecektir. Yani derslerde yaşanan bağlantı sorunu, bağlantı kopuş sıklığı, eğitmenlerle randevu oluşturma noktasında yaşadığınız deneyim çok önemlidir. Bazı kullanıcılar Cambly öğretmenlerinin sıklıkla ders iptal ettiğini, öğrencileri engellediğini ve randevu oluşturmakta zorluk yaşadıklarını raporluyor. Ayrıca, uygulamanın sıklıkla çökmesi ve sonrasında da ders hakkının telafi edilmemesi, negatif bir Cambly deneyiminin işaretçisi.

Cambly Deneme Dersi

Büyük büyük paralar ödemeden Cambly ile İngilizce öğrenmenin ne demek olduğunu bilmek ister misiniz? Cambly deneme dersi, bunun için büyük fırsat. Üyelik oluşturup paket almadan, Cambly eğitmeni ile 30 dakikalık bir görüşme yapma imkanınız var. Bu yolla, Cambly platformunun neler sağladığını tartabilirsiniz. Ancak bu oturumda mümkün olduğunca eleştirel olun, gözünüzü dört açın. Belki de uygulamayı satın almanızı sağlayacak ya da vazgeçirecek önemli detayları bu deneme dersinde yakalamaya çalışın. Ayrıca, bu yazıda bir öğrencinin Cambly deneme dersinde neler yaşadığını da öğrenebilirsiniz. Son bir notum var: Cambly deneme dersi size çok iyi bir online İngilizce kursu tecrübesini garantilemiyor. Bu yüzden, ödeme sonrası başınıza geleceklere dair iyi tahminlerde bulunmalısınız.

Cambly Üyelerinin Geribildirimleri

Cambly üyelik sürecini başlatmadan önce, sizin düşündüğünüzü yapanlardan durum güncellemesi alın. Yani, Cambly platformuna üye olmuş online İngilizce öğrencilerinden deneyimleri hakkında yorum alın. İlla çevrenizde Cambly dersi almış olan birisine ihtiyacınız yok. Çünkü internet Cambly yorumlarıyla adeta dolup taşıyor. Cambly Ekşi Sözlük, Trustpilot, Reddit, Şikayetvar gibi platformlarda bahsettiğim Cambly deneyimi konusunda fikir almanız mümkün. Ancak uzun iş diyorsanız, sizin için kolayı var. Yorumlar için Cambly Şikayetvar, Cambly Ekşi Sözlük, Cambly Donanımhaber yazılarımızda gerekli derlemeler yapıldı. Okumanızı tavsiye ederim.

Cambly Üyelik Koşullarını Göze Alamayanlar İçin Flalingo

Cambly üyelik konusunda bilmeniz gerekenleri ele aldığımız yazının sonuna geldik bile. Bu yazıda, Cambly online İngilizce platformundan ders almak isteyenlere uyarı mahiyetinde bir inceleme yaptık. Cambly her ne kadar tanınan, bilinen bir uygulama olsa da büyük şeyler vaat ediyor. Büyük de para istiyor. Bunu ne kadar gerçekleştirdiğiyse muamma. Tercih ve ödeme noktasında işinize yarar diye Cambly abonelik ücretleri hakkında gerçekler, üyelik ve iptal koşulları, uygulama içi deneyim, deneme dersi gibi çeşitli konuları inceledik. Bunlar gözünüzü korkutmuş olabilir. Özellikle de Cambly platformu hakkındaki negatif yorumlar da sizi uygulamadan uzaklaştırabilir. Ancak bu sebeple İngilizceden uzaklaşmanız güzel olmaz. Şunu hatırlamalısınız ki, pek çok alternatif mevcut. Örneğin Flalingo… Bu platform kullanıcıları tarafından çok güzel notlanıyor. Popüler olmasa dahi, planlı programlı dersleri ve gerçek İngilizce öğretmenleri ile herkes için birebir denilebilir. Bu nedenle yazının sonunda gerekli tavsiyeyi yapmak istedim. Seçim sizin ancak Cambly alternatifi platformları denemekten zarar gelmez diyor, yazımı noktalıyorum. Görüşünceye değin, İngilizceyle kalın!

 

2024’te En İyi Online İngilizce Platformları

Öğrencilerin Yorumlarına Göre Sıralandı

9.8
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir online İngilizce dersleri
 • Yapay zeka destekli FLAI ile ders sonu analiz
 • Profesyonel Oxford Üniversitesi materyalleri
 • Müşteri hizmetlerinin izinsiz iletişime geçmesi
8.8
 • Her yarım saatte bir canlı dersler
 • Geniş İngilizce materyalleri
 • 8 kişilik kalabalık İngilizce grup dersleri
 • Aynı öğretmenle bulamama sorunu
8.5
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir ve grup İngilizce dersleri
 • Konulara göre İngilizce materyal desteği
 • Aynı öğretmeni bulamama sorunu
 • Fiyata göre daha az ders hakkı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu