fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
CamblyÇocuklar için İngilizceGenel

Cambly Kids Fiyatları: Bütçeniz İçin En İyi Seçenek Mi?

Cambly Kids fiyatları konusu aileler tarafından soruluyor, aileler için irdeleniyor. İngilizceciniz olarak bugün de popüler bir online İngilizce kursu araştırmasıyla karşınızdayım. Ancak bu yazı özellikle de aileleri ilgilendiriyor. Cambly Kids, çocuklar için online İngilizce kursu olarak hizmet veren bir platform. Ayrıca, bu blokta da pek çok kez inceledim. Ancak bugün Cambly Kids ücretleri konusuna odaklanacağız ve uygulamanın bir de fiyat-performansına bakacağız. Umarız ki ebeveynler için yardımcı bir yazı olur.

İçindekiler

 1. Cambly Kids Uygulamasına Kısa Bir Bakış
 2. Cambly Kids Fiyatları ve Paketleri
 3. Artıları ve Eksileri ile Cambly Kids
  1. Cambly Kids Neden Tavsiye Konusu?
  2. Cambly Kids Neden Tavsiye Edilmez?
 4. Cambly Kids Fiyat Performans Analizi
 5. Çocuklar için En İyi Online İngilizce Kursu Hangisi?
 6. Cambly Kids Yerine Flalingo Kids Seçimi Daha mı Doğru?

Cambly Kids Uygulamasına Kısa Bir Bakış

Cambly Kids, popüler bir online İngilizce uygulaması olan Cambly’nin çocuklar için özelleştirdiği platformdur. Bu platformun içeriği yalnızca 4-12 yaş arasında olan çocuklar içindir. Bu uygulamanın çocuklara İngilizce dersleri vermesi konusunda ortaya koyduğu bazı farklılıklar vardır. Örneğin, okul çağına gelmiş ve gelmemiş çocuklar için oluşturduğu müfredat ve her çocuğun İngilizce seviyesi için farklı bir içerik vardır. Cambly Kids uygulaması, çocukların İngilizceyi eğlenerek öğrenmesini daha kolay hale getirme amacı güder. Elbette bu özellikler yalnızca Cambly Kids’e özel değildir. Günümüzde çocukların İngilizce öğrenmesi önem kazandıkça yeni platformlar da ortaya çıkar. Yani Cambly Kids muadili pek çok uygulama da mevcut. Ama Cambly Kids’i diğerlerinden -iyi ya da kötü şekilde- ayıran özellikler, yine Cambly’nin kendi sisteminden kaynaklanmaktadır. Bu online İngilizce kursu hakkında daha fazlasını öğrenmek isterseniz bu yazı ihtiyacınızı görür.

Cambly Kids Fiyatları ve Paketleri

Geldik günün konuna… Cambly Kids fiyatları, paketleri ve paket içerikleri mercek altında. Bu bölümde çok irdelemeden Cambly Kids paket fiyatlarını sizlerle tablo halinde paylaşacağım.

Cambly Kids Fiyat ve Paketleri Tablosu

Cambly Kids Fiyat Tablosu
Ders Saati (Haftalık) Aylık Ödeme Yıllık Ödeme Yıllık Toplam
1 Saat 3821 TL 2293 TL 27,516
2 Saat 6379 TL 3827 TL 45,924

Bu fiyata dahil olan şeyleri de listeleyelim:

 • Anadili İngilizce olan eğitmenlerle özel dersler,
 • Esnek eğitim planı sayesinde nerede, ne zaman isterseniz o zaman İngilizce dersleri,
 • Ödeme yapmadan yalnızca kayıt ile erişilen e-kitaplar

Artıları ve Eksileri ile Cambly Kids

Cambly Kids fiyatlarını öğrendik. Ancak aileler yalnızca ödeme ile ilgilenmiyor. Çocukları için online İngilizce kursu paketi alan ailelerin en büyük endişesi, elbette kalite. Peki Cambly Kids yeterli kalitede mi? Buna nasıl karar vereceğiz. Bence Cambly Kids uygulamasının kalitesini araştırırken, diğer ebeveynlere danışmak en garantisi. Ebeveyn, ebeveynin dilinden anlar. Böylece Cambly Kids uygulamasını iyi-kötü yönleriyle, fiyatıyla ve bütçenizle tartabilirsiniz.

Cambly Kids Neden Tavsiye Konusu?

Cambly Kids, çocuklara İngilizce öğreten bir uygulama olarak sağladığı konforla tavsiye konusu. Buna ek olarak Cambly Kids, özel İngilizce derslerini de çok daha rahat ve güvenli şekilde sunuyor. Hatta bütçe dostu olarak da değerlendirmemiz yanlış olmaz. Bu özellikler aynı zamanda çocuklar için online İngilizce kursu alternatiflerinde de yer alıyor. Eğer bu bahsettiğim alternatifleri merak ediyorsanız burada en önemlilerini ele aldık.

Cambly Kids Neden Tavsiye Edilmez?

Cambly Kids popüler olduğu kadar, etrafında şikayet toplayan da bir uygulama. Eğer Cambly ya da Cambly Kids hakkındaki yorumları okursanız göreceksiniz ki, çoğu kullanıcı halinden memnun değil. Bu yüzden de Cambly Kids kullananlar bu platformu tavsiye etmiyor. Nedenlerini listeleyelim:

 • Cambly Kids eğitmenleri arasında belirli farklar var. Her öğretmen profesyonel olmadığı için aileler onaylamıyor.
 • Cambly Kids uygulamasında sıklıkla dersler son dakikada iptal ediliyor. Bu noktada aileler, parası verilen dersten hak talep edemiyor.
 • Ebeveynlere göre Cambly Kids kaynakları yeterli değil.
 • En çok eleştirilen özellik ise, Cambly Kids müşteri hizmetlerinin yetersiz olması. Aileler sadece mail yoluyla erişim sağlarken, geri dönüşler iki günü buluyor. Müşteri hizmetleri maalesef çözüm odaklı çalışmıyor.

Bu gibi temel şikayetlerle, Cambly Kids sıklıkla eleştiri alıyor. Ayrıca, 10 aile ile gerçekleştirdiğimiz Cambly Kids memnuniyet testi, sizi aydınlatacaktır. Tıklayarak, Cambly Kids testinin detaylarına ve sonucuna erişebilirsiniz.

Cambly Kids Fiyat Performans Analizi

Cambly Kids fiyatları, aileler için yeterli bir kriter değil dedik. Çocuklara özel içerikle online İngilizce eğitimi arayan aileler, bu fiyatın karşılığında ne alacağına bakıyor. Bu uygulama aslında çok da farklı özelliklerle ön plana çıkamıyor. Temel olarak çocuklara özel dersler sağlasa da, aileleri ikna etmede yetersiz. Buna ek olarak, Cambly Kids deneyimi yaşamış ebeveynler de pozitif yorum yapmıyor. Ailelere bu uygulamayı kullanmamalarını öğütleyen ebeveynler de, Cambly fiyat-performansını pek güvenilir hale getirmiyor.

Çocuklar için En İyi Online İngilizce Kursu Hangisi?

Çocuklar için pek çok online İngilizce platformu var. Ama yetişkinler için olan kurslara nazaran sayıları az. Bu noktada ebeveynlerin de çok seçici olduğu ve olması gerektiği gerçeğiyle yüzleşelim. İşte bu nedenlerle, Cambly Kids fiyatları ve vasat performansı sebebiyle aileler daha farklı uygulamara yönelse de kafaları karışık olabilir. Bu noktada, ben de sizlerle alternatifleri paylaşmalıyım. Bir üst paragraflarda çocuklar için en iyi online İngilizce kursları listemizi paylaşmıştım. Bu listede yer alan Flalingo Kids, standartlar üstü müşteri hizmetleri ve her yerde olmayan eğitim danışmanları ile öne çıkıyor. Özellikle ebeveynler bu özellikler sayesinde kendilerini daha rahat ve güvende hissediyor. Buna ek olarak profesyonel kaynaklar ve eğitmenler verdiğini söyleyen Flalingo Kids, sizin için de doğru yer olabilir.

Cambly Kids Yerine Flalingo Kids Seçimi Daha mı Doğru?

Cambly Kids fiyatlarıyla bugünkü yazımıza konu oldu. Aileler de bu fiyatlara ne alacaklarını merak ediyor ancak. Gerekli inceleme sonucu bizleri şaşırtan bir Cambly Kids özelliğine rastlamadık. Ama, Cambly Kids uygulamasını kullanan ebeveynlerin negatif tepkileri de fiyat-performans senaryosunu pozitif yönde etkileyeme yetmedi. Bu noktada aileler başka kurs arama motivasyonu kazanabilir diye, bazı önerilerde bulundum. Örneğin, Flalingo Kids bu blokta hazırladığımız listenin zirvesinde ve aileler de bu uygulamayı çok seviyor. Rakibi Cambly Kids kadar popüler olmasa da, Flalingo Kids işini iyi yapıyor gibi görünüyor. Çocukları için online İngilizce platformu arayan ebeveynler, bu uygulamayı ziyaret ederlerse bir şey kaybetmezler. Ama çocuklarının geleceği için çok fazla şey de kazanabilir. Bu öneriyi buraya bırakarak yazımı sonlandırıyorum. Anne-babalar; sözüm size. Yarınlarımızı geleceksiz, çocuklarımızı İngilizcesiz bırakmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu