fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
Çocuklar için İngilizceGenel

Online Kids Academy Çocuklar İçin İngilizce Sitesi İncelemesi

Online Kids Academy incelemesi içeriğimiz, çocuklara özel online İngilizce eğitimi çözümlerine odaklanıyor. Aileler, çocukların İngilizceye erken yaşta başlamasına özen gösterdiği gibi, etkili yöntemlere de başvurmak istiyor. Ancak yeni gelişmesine rağmen hız kazanan online İngilizce sektörüne aileler yabancı kalabilir. Bu noktada, markalar ve metotları hakkında araştırma süreçleri daha da zorlaşırken, çocuklar için uygunluğu da daha fazla soru işareti yaratabilir. Muhtemelen, Online Kids Academy uygulamasına, diğer alternatif platformları araştırırken denk geldiniz. O halde, bana da merakınızı gidermek düşer. Gelin, Online Kids Academy ve çocuklara özel çevrimiçi İngilizce çözümlerini analiz edelim!

İçindekiler

 1. Çocuklar İçin Online İngilizce Eğitimi ve Platformlar
 2. Çocuklara Özel Popüler Online İngilizce Kursları
 3. Online Kids Academy İncelemesi
  1. Eğitim Sistemi
  2. Ders İçeriği ve Müfredatı
  3. Kaynak Kullanımı
  4. Eğitmen Kadrosu
 4. Online Kids Academy Fiyatları
 5. Sonuç: Online Kids Academy Çocuğunuz İçin Doğru Site Mi?

Çocuklar İçin Online İngilizce Eğitimi ve Platformlar

Çocuklar için İngilizce eğitiminin çok önemli olduğunu biliyoruz. Ancak, çocukların okulda aldıkları eğitimin ise pozitif bir geri dönüşü olmadığı da malum. Bu durumda ebeveynler eğitim sistemine güvenmek yerine, kendi çabaları ile bu süreci sağlamalıdır. Bu noktada pek çok kurs olsa da, en etkili çözüm online platformlar olarak karşımıza çıkıyor. Bu içerikte, online platformların çocukların İngilizce eğitiminde neden önemli ve tavsiye konusu olduğuna değinmiştim. Fakat her platform aynı olanakları ve kaliteyi de sağlamıyor. Bu noktada aileler hem kendi ihtiyaçlarını, hem de başvurdukları kursun hangi konuda avantajlı olduklarını iyice araştırmalı. Bu noktada, yeni alternatif Online Academy Kids incelemesi de benzer şekilde gerçekleşmeli.

Çocuklara Özel Popüler Online İngilizce Kursları

Fakat Flalingo Kids, Novakid ve Cambly Kids öne çıkan uygulamalardan. Dilerseniz, bu içerikte de 2024’ün çocuklar için en ideal online kurslar sıralamamıza göz atabilirsiniz. Bu kursların ortak özellikleri ise,

 • Çocuklar için birebir dersler sunmaları,
 • Çocuklara özel eğlenceli içerik sunmaları,
 • Hem okul öncesi, hem de ilköğretim için doğru eğitim sistemi,
 • Öğretmen çeşitliliği,
 • Eğlenceli ve öğretici kaynaklar

şeklinde sıralanıyor. Ancak, uygulamaların popülerliğinin yanı sıra, ebeveynlerin memnuniyeti de önemli bir madde. Anne-babaların yorumları uygulamanın kalitesine dayanırken, uygulamanın müşteri desteğini odağına alıyor. Çünkü bu süreç yetişkinlerin çevrimiçi İngilizce deneyimlerinden çok farklı. Çocuklar için dizayn edilmiş uygulamalar, öğretmen-ebeveyn-öğrenci üçgeninde gerçekleşiyor. Çünkü çocukları için en iyisini, elbette aileleri bilir. Sıraladığımız popüler kursların memnuniyet testini ise sırasıyla Flalingo Kids, Novakid ve Cambly Kids olarak bulabilirsiniz.

Online Kids Academy İncelemesi

Online Kids Academy incelemesi, platformun hem çocuklara hem de ebeveynlere olan uygunluğa odaklanacak. Çünkü uygulamanın verimi sadece dizayn ya da teoride başarılı olmasıyla elde edilemez. Özellikle de yeni çıkan uygulamalar, yetersiz iletişim ağı ve profesyonellik eksikliğiyle herkese zor anlar yaşatabilir. Bu da aklınızın bir köşesine not edin ve uygulamanın eğitim sistemine odaklı bir İngilizce yolculuğu için okumaya devam edin!

Eğitim Sistemi

Online Kids Academy, canlı dersler eşliğinde İngilizce eğitimi sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama, 3 yaştan 15 yaşa kadar olan çocuklara İngilizceyi online bir şekilde sağlar. Dileyen ebeveynler çocukların derslere birebir katılımı için daha yüksek ücret öderken, grup dersleri ile daha bütçe dostu bir seçim yapabilir. Online Kids Academy uygulamasında grup dersleri ise 3 çocuk ve 1 eğitmenin katılımıyla gerçekleşiyor.

Ders İçeriği ve Müfredatı

Online Kids Academy, düzenli bir müfredat sağlamıyor. Özellikle çocukların İngilizce eğitiminde iki önemli kriter var: yaş aralığı ve İngilizce seviyesi. Yani 4 yaşındaki çocukla 10 yaşındaki çocuğun İngilizce seviyesi sıfır olsa bile, aldıkları eğitimler çok farklıdır. Bu konuda, Online Kids Academy yeterli bir müfredat şablonu oluşturmamış. Yani, dersin içeriği ve müfredatı konusunda bu uygulama henüz eğitim vermeye hazır değil gibi görünüyor.

Kaynak Kullanımı

İngilizce eğitiminde kaynak kullanımı, hem düzeni hem de ilerlemeyi garantileyen bir yöntemdir. Çünkü her seviye için belirlenmiş belli konular vardır ve her öğrenilen şey, ancak ve ancak düzenli pratiklerle kalıcı olur. İşte kaynak kitaplar, ders içeriği, seviye ve bunlarla uyumlu pratikleri beraberce ve sistemli bir şekilde sağladığı için kıymetlidir. Ancak, görüyoruz ki Online Kids Academy incelemesi yaptığımız bu yazıda, kaynak konusunda söyleyecek bir sözümüz yok. Çünkü bu platform, düzenli bir kaynak sağlamıyor. Aileler bu konuda temkinli olsun lütfen!

Eğitmen Kadrosu

Online Kids Academy ve muadili platformlar, öğretmenler ile öne çıkıyor çünkü size markanın sağladığı hizmet, eğitmenlerle birlikte derstir. Bu platform her ne kadar grup dersi sunsa da, yine öğretmenler dersin merkezinde yer alır. Online Kids Academy eğitmenler incelemesi yaparsak, sloganla gerçekler birbirini tutmuyor. Uygulama, Amerikalı eğitmenler sağladığını söylüyor. Ancak, eğitmenlerin hepsi Amerikalı değil. Bu aslında bir sorun olmasa da, bazı eğitmenleri kayırması ve gerçekleri bir miktar saptırması uygulama için yanlış bir hareket olmuş.

Online Kids Academy Fiyatları

Online Kids Academy, elbette Ücretli bir hizmet sunuyor. Çocuklar için online İngilizce uygulamaları her ne kadar hem güvenli hem de öğretici olsa da, aileler için maddi götürü anlamına da geliyor. Ama yol ve yemek parasından da kâr ettiğinizi hesaba katabilirsiniz. Online Kids Academy incelemesi yaparken, ebeveynlere olan maliyetini de atlamak olmaz. İşte fiyatlar!

Standart Paketli Online Kids Academy Fiyatları

Eğitim SüresiHaftada 1 DersHaftada 2 DersHaftada 3 Ders
1 Ay 1920 TL2560 TL3480 TL
3 Ay5400 TL6600 TL9360 TL
6 Ay10080 TL12000 TL16560 TL
12 Ay19776 TL23424 TL32688 TL
Standart Paket Fiyatları

Premium Paketli Online Kids Academy Fiyatları

Eğitim SüresiHaftada 1 DersHaftada 2 DersHaftada 3 DersHaftada 4 Ders Haftada 5 Ders
1 Ay 2800 TL4320 TL6120 TL8000 TL9600 TL
3 Ay8040 TL12240 TL16920 TL22080 TL27000 TL
6 Ay15000 TL24000 TL33120 TL43200 TL52800 TL
12 Ay29280 TL46080 TL64800 TL82560 TL102000 TL
Premium Paket Fiyatları

Sonuç: Online Kids Academy Çocuğunuz İçin Doğru Site Mi?

Online Kids Academy incelemesi yaptığımız bu yazıda, ana amacımız bu uygulamanın çocuklar için doğru yer olup olmadığına karar vermekti. İnceleme sonucunda, aslında elimizde pek de kayda değer bir şey yok. Örneğin, grup dersleri yetişkinler kategorisinde bile verimsiz kabul edilirken, çocuklar için bunun sunulması büyük bir hata. Özellikle de seviye ve yaş ayrımında belli bir sistem olmadığı gibi, müfredat takibi ve kaynak kitap olmaması da uygulama hanesine eksi yazıyor. Yani, Online Kids Academy uygulaması diğer platformların yanında daha kalitesiz kalıyor. Ayrıca, ebeveyn yorumu da bulmanın mümkün olmadığı bu uygulama, biraz vakte ihtiyacı olduğunu doğruluyor. Sonuç olarak, Online Kids Academy çocuğunuz için doğru yer değil gibi. Yine de tercih ailelerin diyor, yazımı sonlandırıyorum. Bir sonraki yazıda görüşünceye değin, İngilizceyle kalın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu