fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
Çocuklar için İngilizceGenelOnline İngilizce

Novakid Şikayetvar Yorumları İncelemesi: Ailelerin Dikkatine!

Novakid Şikayetvar incelemesine var mısınız? Çocuğu için en iyisini bilen aileler, ağacın yaşken eğildiğini de bilir. Bunun için, İngilizce eğitimini erkenden vermenin de faydalarının elbet farkındalar. Ayrıca, son zamanlarda online İngilizce platformlarının yangınlaşması da İngilizce eğitimi her haneye başarıyla taşıyabilir. Fakat, her platform da başarı standartlarını tutturma konusunda başarılı olmayabilir. Hele hele, tüm süreç uzaktan ve online şekilde yürürken. Bunun için, çocuklar için online İngilizce platformu arayışları biraz da yorumlar üzerinden gidiyor. İşte tam da bu noktada, çocuklara özel dizayn edilmiş İngilizce uygulaması Novakid popüler olurken, yorumları da merak konusu haline geliyor. Bu yazıda da en güvenilir değerlendirme sitelerinden Şikayetvar’a bir çıkarma yapıp, Novakid yorumlarını inceleyeceğiz.

İçindekiler

  1. Novakid Yorumları Ne Şekilde Önem Arz Ediyor?
  2. Şikayetvar Yorumlarına Neden Dikkat Kesilmeliyiz?
  3. Novakid Şikayetvar Platformunda Nasıl Yorumlanmış? Ebeveynler Anlatıyor?
  4. Bu Yorumları Nasıl Değerlendirmek Lazım?
    1. Novakid Müşteri Memnuniyeti Konusunu Değerlendirelim
    2. Instagram’ın Rengine Kanan Ebeveynler Şikayetvar’da
  5. Aileler Novakid Yerine Hangi Uygulamayı Tercih Etmeli?
  6. Sonuç: Novakid Şikayetvar Yorumları Göz Korkutuyor

Novakid Yorumları Ne Şekilde Önem Arz Ediyor?

Novakid yorumları, belki diğer online platformlara göre daha önemli konumda. Çünkü bu platform, çocuklar için hizmet veriyor. Elbette, çocukların İngilizce eğitimi ise daha hassas bir süreçtir. Örneğin, derslerin verimsiz geçmesi çocuğunuzu İngilizce öğrenmekten tamamen soğutabilir. Ya da eğitmenini sevmeyen çocuklar öğrenmeye gönüllü olmazlar. Daha da kötüsü ise, çocuğunuz bir şeyi yanlış öğrendiğinde, doğrusunu yeniden kavraması sandığınızdan daha zor olabilir. Ancak yorumlar sayesinde uygulamanın gerçek kalitesi hakkında bilgi almak, endişelerinizi dindirebilir. Novakid yorumları da, ebeveynlerin doğru karar vermesini ve içlerini rahatlatmasını sağladığı için önem arz ediyor.

Şikayetvar Yorumlarına Neden Dikkat Kesilmeliyiz?

Novakid Şikayetvar yorumları ise, kesinlikle ebeveynlerin incelemesi gereken içeriklerden. Çünkü bu mecrada reklamla girilmiş yorumlar ya da yanlı yorumlar yok. Buradaki yorumların çoğu, elinde kanıt ve belgelerle gelen ebeveynlere ait. Yani kullanıcı olmayan yazmıyor ve bu da yorumların güvenilirdiğini arttırıyor. Buradaki gerçek değerlendirmeler ise uygulamayı en şeffaf haliyle bizlere yansıtıyor. Bu yüzden ebeveynler muhakkak Şikayetvar’ı ziyaret etmeliler.

Novakid Şikayetvar Platformunda Nasıl Yorumlanmış? Ebeveynler Anlatıyor?

Novakid Öğretmenleri Derse Gelmiyor

Öğretmenlerin derse katılım sağlamadığına şahit oldum. Müşteri hizmetlerinden de yardım alamadım. Öğretmenin derse geldiği belirtiliyor fakat katılım sağlanmıyor. 25 dakikalık dersin 20. Dakikasında öğretmen gelip ‘sizi duyamıyorum’ dedi ve dersi sonlandırdı.

Merve

Eğer çocuğunuzun İngilizce’ye olan ilgisinin soğumasını istiyorsanız, gönül rahatlığıyla üyelik yapabilirsiniz. Asık suratlı, derste sıkılan, okuma bilmeyen çocuklara önce okuma öğretmeye çalışarak İngilizce öğretmeye çalışan öğretmenler bulunmakta. Bu durumla ilgili bilgi verdiğinizde sizi derse müdahale etmekle suçlayan, keyfine göre sık sık ders iptal eden öğretmenlerle çocuğunuzun İngilizce öğrenme hevesi katlanacak. Pedagojik formasyon gibi konulardan bahsetmiyorum bile.

Mustafa

Novakid Üyeliği İptal Edemiyorum

Novakid Türkiye’ye çocuğumuz için üye olduk. 3 aylık paket aldık; fakat, ders saatleri bize uymuyor ve iptalini istiyoruz. Herhangi bir iptal butonunu görüntüleyemiyoruz ve dönüş yapılmasını talep ediyoruz. Herhangi bir muhatap bulamadık, böyle bir sistem olamaz. Tüm öğretmenler dolu, tüm saatler dolu; boş olan saatlerde zaten çocukların okul zamanı.

Adil

Bu Yorumları Nasıl Değerlendirmek Lazım?

Novakid şikayetvar

Aslında, bu yorumlar sadece buzdağının görünen kısmı. Şikayetvar’da Novakid çok kötü bit performans sergilemiş. Her ne kadar çoğu yoruma ve şikayete yanıt verse de, bunların hepsi otomatik. Ayrıca, bir çözüm de sağlamamışlar. Bu yüzden kötü notları da iyileşmeyip, çok düşük seviyede kalmış.

Sizinle paylaştığım yorumlara gelirsem, bunlar eğitim odaklı, kronik Novakid etkilerini yansıtıyor. Novakid, aslında eğitmen çeşitliliği barındırmıyor. Farklı yorumlarda, öğretmenlerinin çoğunun Filipinli olduğunu söylüyorlar. Bu da, büyük bir saat farkı demek. Bu yüzden sizin müsait olduğunuz zamanlarda, eğitmenler müsait olmuyor. Ya da yoğunluk sebebiyle, ders rezervasyonu yapamıyorsunuz. Bu da, parasını ödediğiniz eğitime erişememeniz demek. Ayrıca, eğitmenler arasında seçim tercihiniz de çok limitli hale geliyor.

Novakid Müşteri Memnuniyeti Konusunu Değerlendirelim

Eğitim sistemindeki aksaklıkların yanı sıra, müşteri memnuniyetinde de Novakid epey kötü bir karneye sahip. Novakid Şikayetvar yorumlarının yoğunlaştığı konu, anne-babaların uğradığı hak ihlali durumu ile ilgili. Uygulamayı iptal etme konusunda ebeveynler zorlanırken, müşteri temsilcileri asla yardımcı olmuyor. Daha da kötüsü, ebeveynler satın aldıkları dersten yararlanamıyor. Bu tarz sorunlar sistem kaynaklı olsa da, uygulama yetkikileri durumu düzeltmek ve çözmek için parmaklarını dahi kıpırdatmıyor.

Instagram’ın Rengine Kanan Ebeveynler Şikayetvar’da

Ayrıca, bazı ebeveynlerin Instagram aracılığı ile bu uygulamayı tanıdığı ve bu vesiyleyle abone olduğu da bizzat kendileri tarafından ifade edilmiş. Ancak gerçekler pek de Instagram dünyasıyla uyuşmadığı için de, ebeveynler uygulamadan memnun kalmamış. Bazı şikayet girdilerinde de, iptal sebebini anne-babalar bu şekilde açıklamışlar. Bu yazıda da, Novakid’in Instagram yoluyla nasıl yorumları manipüle ettiğini de incelemiştik. Bence bir göz atmanızda fayda var.

Aileler Novakid Yerine Hangi Uygulamayı Tercih Etmeli?

Şikayetvar gibi güvenilir bir mecradan elde ettiğimiz sonuç, Novakid’e güvenmeme üzerine oldu. Her bir olumlu yorum için ders veren Novakid’in foyası Şikayetvar’da ortaya çıktı. Ayrıca öğretmenlerini de memnun edemeyen Novakid, onları zor şartlarda çalışmaya zorluyor. Böyle olunca ebeveynler de öğretmenlerin ilgisizliği ve asık suratından şikayetçi oluyor. Bkatığımız zaman veliler de haklı ve öğretmenlerin de elinden fazlası gelemiyor. Suçlu ise daha çok Novakid tarafında yer alıyor. Bu noktada, online İngilizce’den vazgeçmek yerine, Novakid alternatifi platformlara bakabilirsiniz. Bu yazıda çocuklar için en ideal platformları sıraladık. Ancak sizi yormadan, en trend uygulamayı da açıklamak isterim. Flalingo Kids, ebeveynlerden takdir topluyor çünkü eğitmenlerin tamamı profesyonel. Ayrıca destek ekibi de çözüm odaklı çalışarak sizleri memnun edecektir. Bakmanızı tavsiye ederim.

Sonuç: Novakid Şikayetvar Yorumları Göz Korkutuyor

Sonuç olarak, Novakid Şikayetvar yorumlarındaki olumsuzluklar, gözümüzü korkutuyor. Oysaki ebeveynler çocukları için İngilizce dersi sağlama konusunda çok da heyecanlıyken. Bu platformun göz korkutmasındaki temel neden, ebeveynlerin iptal edememe şikayetleri gibi görünüyor. Ayrıca herkes fazla çekilen ücretlerden de yaka silkmiş. Bazı ebeyenler Instagram’da gördükleri Novakid özelliğini gerçekte bulamamış, bazılarının başı ise eğitim kaynaklı sıkıntılarla yanmış. Sonuç olarak, mutsuz bir Novakid kullanıcı kitlesi var. Ancak, çocuklar için online İngilizce platformu yalnızca Novakid değil. Farklı platformlar da, gerekli İngilizce eğitimini gayet güzelce verebilir. Bu konuda benim tavsiyem Flalingo Kids olsa da, aileler de detaylı araştırmayı yapmalı. Bu öğüt sonrası, yazımı burada noktalıyorum. Bir sonraki yazıya kadar İngilizceyle kalın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu