fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
Genel

İngilizce LWS Yorumları: Kullanıcılar Memnun Değil mi?

İngilizce LWS yorumları ele aldığım bu yazımda, hem uygulamayı daha yakından tanıyoruz hem de kullanıcıların memnun olup olmadığını ölçüyoruz.

İngilizce LWS Yorumları Bizim İçin Neden Önemli?

İhtiyacımız olan bir şeyi satın almadan önce çoğumuz yorumlarını okuruz. Daha önceden satın alıp deneyimlemiş kullanıcıların yorumlarını okuyarak fikir sahibi oluruz.

Online İngilizce uygulamalarını deneyimlemiş kullanıcılarda bizim için oldukça önemlidir. Uygulamanın İngilizce öğrenme gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığını, verim alıp almadıkları, eğitmenlerin kalitesi, kaynakların kalitesi gibi konularda bilgi sahibi olmamızı sağlar.

İngilizce LWS yorumlarını da bu amaç doğrultusunda size aktarmak istiyorum. Uygulama hakkında fikir sahibi olalım.

İngilizce LWS Uygulaması Nedir?

İngilizce LWS platformuyla sosyal medyada karşılaşmış olabilirsiniz. Belki reels kaydırırken belki de tiktok izlerken denk gelenleriniz olabilir. Oldukça yeni gelişen bu uygulama, bireysel ve grup dersleri şeklinde iki farklı seçenekle kullanıcılarına online eğitim sunuyor. Ayrıca uygulamanın eğitmenleriyle birlikte sohbet havasında konuşmak için speaking club seçeneğini de kullanıcılarına sağlıyor.

İngilizce LWS sunduğu derslerden hariç, premium ve e-book olarak iki farklı paket sunmakta. Tekrar hatırlatalım, bu paketlere dersler dahil değil. Peki bu paketlerin amacı ne? Premium paket, video eğitim paketi olarak geçiyor. Bunun amacı, günlük hayattaki İngilizce konuşma kalıplarını daha kolay anlayabilmektir. E-book ise, FRIENDS gibi dizilerinin diyaloglarının irdelenmesiyle oluşturulmuş bir e-kitaptır. Bunun amacı da, günlük hayattaki kalıplardan İngilizce öğrenirken keyifli olmasıdır.

Dersler Nasıl İşleniyor?

İngilizce LWS uygulaması hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için sayfalarını gezdim. 3 farklı seçenekle kullanıcılara eğitim sunuluyor. Dersler uzman eğitmenler eşliğinde ilerliyor. Ayrıca, öğrencilerin gelişimini düzenli olarak takip ederek, kişisel gelişim takibini raporu hazırladıklarını vurguluyorlar.

İngilizce LWS Yorumları

Geldik bu yazıyı yazmamdaki amacımıza. Aslında daha fazla yorumlarının olacağını düşünmüştüm. Normalden farklı bir eğitim veriyor gibi duruyordu ancak, umduğumu bulamadım. Ekşi Sözlük, Şikayetvar gibi uygulamalara bakındım ve bulabildiklerimi size de aktarmak istedim.

İngilizce LWS Ekşi Yorumları

İlk olarak Ekşi Sözlük üzerinden İngilizce LWS ile ilgili yazılan yorumları bakalım . Ekşi Sözlük sayfasında İngilizce LWS ile ilgili 3 tane yorum bulunuyor. 1’i paket almaya tereddütlü olan, 2’si ise aşağıda yazdığım şekilde. O halde yorumlara bir göz atalım.

ingilizce öğretmeyi vadeden bir oluşum.
ingilizcemi geliştirme amacıyla satın aldım fakat pişman oldum. verdiği tavsiyeler arasında youtube kanalları var. başka kitaplar var.

profesyonellik sıfır. filmlerden dizilerden kısa cümleler alıp türkçesini yapıp google drive’a yüklemişler. pişman oldum.

kitapayracı

sadece tek bir pdf için 950 tele isteyip devamını getirecegiz demişler.
1000 lira verdim. lan o ne.
bir sitenin fazlaca esinlenilen bir benzerini pdf olarak paylasmislar.

paramı iade edin diyorum dijital materyal iade edilmez.
1000 liram çöp oldu.

bende kabahat.

internette yazışarak birinden paket alınır mı?

tren istasyonu

İlgili uygulamanın öğrencileri aldığı paketlerden memnun kalmamış. Sanıyorum ki ikisi de ders paketi değil, premium paket ya da e-book paketlerini almış. İçeriklerin çalıntı ve yetersiz olduğunu vurgulamışlar.

İngilizce LWS ŞikayetVar Yorumu

Şikayetvar yorumları da Ekşi Sözlük yorumlarından çok farklı değil.

Instagram kanalıyla kendilerinden paket aldım. İkisine birden 1000 lira dedi.

Yalnız şöyle bir detay var.

88 sayfalık internette benzer içeriği olan bir siteden fazlaca etkilenilmiş olan bir PDF’ye 950 tele istiyor.

Bir art niyet olduğunu anlayıp itiraz ettim.

Vay sen bana böyle diyemezsin. Etmiyorum paranı iade vs.

Yaw arkadaş 1600 liraya 1000 lira verdiysem 650 teleye de hadi hadi 450 vermek isterim. Ver 550 liramı. Niye dolandırılayım. Neyse. Anlaşamadık. Tamamen güven duymadığım için ve başkalarının da sadece sanal ortamda güvenme hatasına düşmemeleri adına yazıyorum.

Instagram hesabı bana güven vermemiştir.

Paramı başka bir kursta değerlendirme şansım olsaydı bu kadar pişman olmazdım.

İngilizce çalışma seti satan kötü bir Instagram hesabı.

Yasin

Ürünleri hakkında bilgi almak için WhatsApp destek hatlarına yazdım. Müşteri ilişkileri cevap vermemek için yeminli sanırım. 4 gün oldu dönüş yok. Belki ilerleyen günlerde satışa koydukları ürünü potansiyel müşterilerine açıklamak için değerli vakitlerini harcayabilirler.

Hakan

İlk yorumda İngilizce LWS uygulama olarak bile görülmemiş, bir instagram hesabı diye not düşülmüş. Diğeri ise müşteri hizmetlerinin dönüş yapmadığından şikayet etmiş.

Uygulamanın Öğrencileri Nerede?

İngilizce LWS uygulamasını kullanan ya da merak eden 4-5 kişi mi var? Bu uygulamadan memnun kalan ya da kalmayan öğrenciler nerede? Bu yorumlar bana uygulamaya dair hiçbir fikir vermedi. Daha çok şüphe duymama neden oldu. Zaten yorumların çoğu da derslerle değil, premium ve e-book ile ilgili. Bu yorumlardan sonra Instagram sayfası yorumlarını incelemek istedim. Orada durum tamamen farklıydı. İlgili kişilere mesaj atılarak övgü dolu cümleler istemişcesine olumlu bir hava hakimdi. İnandırıcılıktan uzak olması da cabası.

Bireysel Derslere Sahip Flalingo ile İngilizceni Geliştir

İngilizce LWS yorumlarıyla ilgili yazımızın sonuna geldik. Aklınızdaki konuların cevaplarını bulduğumuzu ve düşüncelerin şekillendiğini düşünüyorum. Benim düşüncelerim, bu uygulamanın canlı dersler üzerine değil de video, e-kitap ve pdfler üzerine kurulu olduğu. Çok bir vaadi yok. İngilizce eğitimi veriyor mu? Evet. Peki verdiği eğitimden emin mi? Şüpheli. İngilizce LWS uygulaması, instagram sayfasından ileri gidemiyor gibi duruyor. Kişiselleştirilmiş eğitim ve uzman eğitmenler eşliğinde eğitim sunan Flalingo ile verdiğiniz emeklerin karşılığını alabileceğinizi düşünüyorum. Çünkü İngilizce LWS uygulamasını merak edenler, birebir dersler almak isteyenlerdir diye tahmin ediyorum. Bu yazı ile de Flalingo hakkındaki detayları da yakından inceleyebilirsiniz. İngilizceyle kalın!

 

2024’te En İyi Online İngilizce Platformları

Öğrencilerin Yorumlarına Göre Sıralandı

9.8
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir online İngilizce dersleri
 • Yapay zeka destekli FLAI ile ders sonu analiz
 • Profesyonel Oxford Üniversitesi materyalleri
 • Müşteri hizmetlerinin izinsiz iletişime geçmesi
8.8
 • Her yarım saatte bir canlı dersler
 • Geniş İngilizce materyalleri
 • 8 kişilik kalabalık İngilizce grup dersleri
 • Aynı öğretmenle bulamama sorunu
8.5
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir ve grup İngilizce dersleri
 • Konulara göre İngilizce materyal desteği
 • Aynı öğretmeni bulamama sorunu
 • Fiyata göre daha az ders hakkı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu