fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
FlalingoGenelOnline İngilizce

Flalingo Şikayetvar Performansı: Flalingo Öğrencisi Memnun Mu?

Flalingo Şikayetvar performansını merak ediyor musun? Bu konuda bir analiz arayışında mısın? O zaman doğru yerdesin. Günden güne ünü artan online İngilizce uygulamalarından biri olan Flalingo sanırım senin de radarına yakalanmış. Bu yazıda, Flalingo‘nun sana nasıl bir deneyim yaşatacağının fragmanını izleteceğim. Bunu da, Şikayetvar platformunda Flalingo öğrencilerinin yaptıkları yorum, aldıkları reaksiyon ve puanlara göre mümkün kılacağım. Hazırsan başlayalım.


İçindekiler

 1. Neden Şikayetvar?
 2. Flalingo Şikayetvar Yorumlarını Tek Tek İnceleyelim
 3. Flalingo Şikayetvar Analizi
 4. Şikayetvar’ı Tasdikleyen Diğer Kullanıcı Deneyimi Analizleri
 5. Sonuç: Az Ama Öz Yorumla Flalingo Şikayetvar’ı Fethediyor!

Neden Şikayetvar?

flalingo şikayetvar

Neden Flalingo isimli online İngilizce öğrenme platformunu Şikayetvar’da ziyarete gidiyoruz? Çünkü Şikayetvar, kullanıcıların ismiyle, hizmet numarasıyla, müşteri destek sohbetleriyle, fatura vb. kanıtlarla şikayette bulundukları bir mecra. Kullanıcılar, aldıkları hizmette bir hak ihlaline uğradıkları ya da problem yaşadıkları zaman, hem markayla hem de potansiyel müşteriyle aynı anda iletişime geçiyor. Potansiyel kullanıcı için “dikkatli ol” uyarısıyken, marka için ise itibar savaşında cephe belirlemek anlamına geliyor. Bu yüzden, Flalingo hakkında Şikayetvar’da bulacağınız yorumlar tamamen organik olup sizlere Flalingo kullanıcı deneyiminin fragmanını yaşatacaktır.

Flalingo Şikayetvar Yorumlarını Tek Tek İnceleyelim

Aslında Flalingo, Şikayetvar bünyesinde çok az yoruma sahip. Fakat 100 üzerinden tam 100 puan almış. Hele de memnuniyetsizlik ve şikayet üzerine kurulmuş bir platformda. Bakın, bu bir başarıdır. Şimdi bu yorumlara bakalım ve başarının nereden kaynaklandığını bulalım.

Flalingo İlgisiz Satış Danışmanları Müşteriyi Umursamamak

Flalingo online İngilizce özel ders için başvuru formunu doldurdum satış danışmanı arkadaş çok ilgisiz ve alakasızdı otomatik satış mesajı attı. Daha sonrasında ben İngilizce seviyem ve ulaşmak istediğim noktayı söyledim hiçbir şekilde dönüş yapmadı. Ertesi gün tekrardan benim mesaj atmam üzerinde hızlıca yardımcı olacağını dile getirdi. Bunun üzerine yine geç cevap vermesinde kaynaklı beni ararsanız daha hızlı yapabileceğimizi söyledim. Aradan geçen 2 saat içerisinde dönüş olmaması üzerine bir tepki olarak ” Aramayın siz teşekkür ederim. Almadan böyleyseniz alınca yaşayacağım sorunda sizlere ulaşamam iyi günler ” yazdım ve haliyle buna da cevap vermedi. Bu kadar ilgisiz satış danışmanlarınız olmamalı… Gerekli görüşme kayıtlarını şikayetim ile ilgilenirseniz tarafınıza gösterebilirim sizlerde çalışma arkadaşlarınızı bu konuda uyarabilirsiniz…

Kerem

Fakat Kerem, bunun ardından Flalingo’ya tam not vermiş ve şöyle devam etmiş.

İlginiz ve geçte olsa geri dönüş yapıp yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkürler.

Kerem

Elbette sorunlar kaçınılmazdır. Çünkü nihayetinde insanız hepimiz. Fakat bir sorun yaşandığında, markalar bunu telafi etmelidir. Çünkü paramız karşılığı almak istediğimiz bir hizmet var. Flalingo da, bu hizmeti sağlamakla mükellef. Ve bir Flalingo öğrencisi sorun yaşadığında, çözüm bulmaları da bu piyasada nadir gerçekleşen bir şey. Kısacası, doğru şeyi yapıp öğrencinin sorununu dinleyip, çözüm üretmeleri de takdir toplamış. Bunlar sahalarda görmek istediğimiz hareketler.

Toplamdaki 4 yorum içinden şikayeti kalkmamış tek değerlendirme buydu. Bir diğer yorumlar tam puan verip şikayeti kaldırmış ve iki kullanıcı da teşekkür edip şikayetleri silmişler.

Flalingo Şikayetvar Analizi

Flalingo Şikayetvar yorumları ile bir analiz yapalım. Görüyoruz ki, Flalingo müşterilerinin gönlünü almayı bilen bir online İngilizce uygulaması. Bunun yanı sıra, az sayıda şikayet girilmesi de, kullananların bu uygulamadan memnun olduğunun kanıtı. Çünkü Flalingo her ne kadar Cambly ya da Open English kadar ünlü olmasa da, çok fazla sayıda öğrenciyi, mezunu ve eğitmeni bünyesinde bulunduruyor.

Şunu öğrendik; öğrenci olarak bir sorun yaşadığın noktada ve işler seni Şikayetvar’a dahi götürse, sorunun halledilmiş olacak. Bu bile, piyasadaki pek çok uygulamanın sağlamakta zorlandığı bir şey. Bence burada, destek ekibinin çabaları ve platformun kullanıcı deneyimini önemsediğini de görüyoruz. Parayı alıp uzaklaşmak yerine, öğrencilerin halini hatrını soran bir uygulama Flalingo.

Şikayetvar’ı Tasdikleyen Diğer Kullanıcı Deneyimi Analizleri

Şikayetvar sitesinde Flalingo gayet tatmin edici bir grafik çizmiş. Peki, bunu tasdikleyen ve sonuçlara karşı kafamızdaki şüpheleri silen data var mı? Flalingo’nun sunduğu kullanıcı deneyimi, diğer platformlarınki kadar merak ediliyor. Bunun için tatmin sağlayacak farklı mecralar da mevcut. Örneğin Ekşi Sözlük. Flalingo, yine az ve öz yorumla öğrenciler tarafından sevildiğini ispatlıyor. Flalingo Ekşi Sözlük incelemem için tıklaman yeterli olacaktır.

Öte yandan, hem Flalingo hem de diğer platformlar için benle iletişimde olan öğrencilerle bir test yürüttüm. Her bir markayı, 10’ar öğrenci bir ay süreyle deneyimledi. Bu süreçte başlarından geçenleri not edip, iyisiyle ve kötüsüyle yorumladılar. Toplamda bir puan verdiler. Bu testte de en çok puanı toplayan marka Flalingo olmuştu. Eğer bu testi, sonuçları ve sıralamayı merak ediyorsanız bu yazımıza gelebilirsiniz.

Sonuç olarak görüyoruz ki, Flalingo iyi bit kullanıcı deneyimi sunmaya odaklanmış durumda. Şikayetvar bünyesindeki yorumlar, puanlar ve olaylarla edindiğimiz bu fikri, çeşitli yorumlar ve testler de tasdikler durumda.

Sonuç: Az Ama Öz Yorumla Flalingo Şikayetvar’ı Fethediyor!

Sonuç olarak, Şikayetvar platformunda Flalingo başarılı bir performansa sahip. Yani, Flalingo mutlu, Flalingo’da online İngilizce öğrenenler mutlu. Ayrıca Şikayetvar başarısı da, farklı platformlara da genellenebilir nitelikte. Sen de Flalingo ile İngilizce öğrenmeyi aklından geçiriyorsan, belki bu yazımız sana merak ettiğin deneyimin bir parçasını göstermeye vesile olmuştur. Bu yazıyı da böylelikle noktalıyorum. İngilizceyle kalın!

 

2024’te En İyi Online İngilizce Platformları

Öğrencilerin Yorumlarına Göre Sıralandı

9.8
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir online İngilizce dersleri
 • Yapay zeka destekli FLAI ile ders sonu analiz
 • Profesyonel Oxford Üniversitesi materyalleri
 • Müşteri hizmetlerinin izinsiz iletişime geçmesi
8.8
 • Her yarım saatte bir canlı dersler
 • Geniş İngilizce materyalleri
 • 8 kişilik kalabalık İngilizce grup dersleri
 • Aynı öğretmenle bulamama sorunu
8.5
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir ve grup İngilizce dersleri
 • Konulara göre İngilizce materyal desteği
 • Aynı öğretmeni bulamama sorunu
 • Fiyata göre daha az ders hakkı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu