fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
FlalingoGenelOnline İngilizce

Flalingo Hakkında Her Şey: Flalingo Neden En İyi Uygulama?

Flalingo hakkında her şey bu yazıda! İngilizce öğrenme serüveninin başında olup, internetteki bilgi kirliliğinden gözü korkanları buraya alalım. Çünkü o forumdan bu siteye koşarak bilgi toplamak yerine, Flalingo hakkında her şey en derli toplu halde bu yazıda. O halde gelin, Flalingo’nun detaylarına bir yolculuğa çıkalım!

İçindekiler:

Flalingo Hakkında Neleri Öğrenmek Lazım?

Flalingo hakkında neleri öğrenmek lazım sorusunu farklı öznelerle de sorabiliriz. Piyasada bir sürü online İngilizce kursu ya da desteği sağlayan platform bulunuyor. Bazılarının içeriği benzese de, sistemi değişebiliyor. Nitekim, İngilizce öğrenmek isteyen herkes için bir uygulama var. Fakat sizler işi daha ciddiye alıp, bu süreci tavizsiz bir şekilde yürütmek istiyorsanız, Flalingo ve benzeri uygulamaların kapısını çalmalısınız. Kısaca açıklamak gerekirse, öğretmenlerle tam süreli gerçek bir İngilizce okulu deneyimi yaşamak için ideal içerikler mevcut. Gelin, bu online okulumuzun size İngilizce konuşturmak için kurduğu sistem hakkında her şeyi inceleyelim.

Flalingo Sistemi Nasıl Çalışır?

flalingo akıllı algoritma

Flalingo, haftada 1, 3, 5 ve 7 gün ders alabileceğiniz bir işleyiş sunuyor. Buna ek olarak 25 ve 50 dakika şeklinde de planı özelleştir seçenekleri de mevcut. Yine kurs seçiminizi 1, 3, 6 ay ve 1 yıl şeklinde seçerek de ilerleyebilirsiniz. Bu seçtiğiniz süreler dahilinde sistemin size önerdiği öğretmenler arasından seçim yaptığınız kişi ile derslere katılacaksınız. Burada akıllı öğretmen algoritması dedikleri sistem devreye giriyor. Bazı sorulara yanıtlamanız sonrası sizi tanıyan sistem, en uygun hocaları öneriyor. Burada İngilizce seviyeniz, hedefiniz, ve eğitim alma gerekçeleriniz Altını çizmemiz gereken şey, bu derslerin birebir işlenecek olması. Flalingo rakiplerinden farklı olarak birebir dersleri bir zorunluluk görerek tüm sistemi bunun üzerine inşa ediyor. Böylelikle verim konusunda bir kaybınız olmuyor.

Bireysel Dersler ve Grup Dersleri Seçenekleri

Flalingo, birebir ders sağlayan uygulamayken, öğrencilerden gelen interaktif grup dersler talebi üzerine yeni bir sistem oluşturmuş. Grup dersleri için yeni bir sistem oluşmasının sebepleri ise anlaşılabilir. Grup derslerinde daha çok sohbet olduğu için öğrencilerin konu öğrenmesi sekteye uğrayabilir ya da bazı kişiler söz hakkı almaktan çekinebilir. Buna çare olarak Flalingo, yapılandırılmış grup derslerini öğrencilere sunuyor. Bu derslerdeki eğitmenler tam zamanlı ve kadrolu kişilerden oluşuyor. Ayrıca profesyonel öğretmenler ve deneyimliler. Bu eğitmenler önceden hazırlanmış konu ve sorularla dersi herkese eşit bir şekilde söz hakkı verme amacıyla yönetiyor. Bu sayede öğrenciler hem gerekli konuları işliyor, dönüt alıyor hem de söz hakkı alarak konuşuyor. Ayrıca tıpkı Flalingo’nun bireysel dersleri gibi, grup derslerinde de öğrenciler istiyorsa aynı öğretmenden ders alabiliyor. Bu özellik ise sadece Flalingo’da mevcut. Eğer Flalingo bu konuda verdiği sözleri tutabilirse, öğrenciler için ideal bir deneyim sunacaktır. Grup dersi hakkında daha fazlasını öğrenmek için tıklayabilirsiniz.

Flalingo Öğretmenleri Hakkında Her Şey

Tüm sistemi gördükten sonra, Flalingo’yu ayakta tutan yapılardan biri olan öğretmenlerden bahsedelim. Flalingo’nun izlediği eğitim yolunda, öğretmenler rehberlik görevine sıkı sıkıya tutunmuş durumda. Yani aldığınız her ders için muhakkak bir öğretmen-öğrenci iş birliği yapılıyor. Yani dersler yalnız kalmak bir yana, bol bol konuşarak ve soru sorarak öğreniyorsunuz. Buraya kadar öğretmenlere biçilen rolü tanımladık. Şimdi eğitmen niteliklerine bakalım.

Flalingo, eğitmenlerini dünyanın her yerinden seçerken, anadili İngilizce olan eğitmen ağını da genişletmiş oluyor. Demem o ki, Flalingo eğitmen kadrosuna alım yaparken hocaların anadilinin İngilizce olması kriterine özen gösteriyor. Fakat bundan daha önemlisi, profesyonellik seviyesi. Flalingo eğitmen kadrosuna girmek için belli bir eğitim altyapısının yanı sıra deneyim sahibi olmak da gerekiyor. Tek cümleyle özetleyelim; Flalingo’da anadili İngilizce olan profesyonel ve deneyimli eğitmenler sizi bekliyor. Bu konuya siz de özen gösterenlerdenseniz bu içeriğimizde daha fazla detay bulunuyor.

Ders İçi ve Ders Dışı Materyaller

flalingo hakkında her şey ve Oxford University press materyalleri

İngilizce öğrenmek zaman ve emek isteyen bir süreç. Çünkü dil dediğimiz şey geçmişten gelirken, sürekli değişen ve yenilenen canlı bir olgu. Siz de araştırdığınızda göreceksiniz ki, İngilizce yaklaşık 5 bin yaşında bir dil. Bu dilin ne kadar fazla kelime, deyim, dil kuralı barındırdığını hayal edin. Bunları öğrenmek için iyi bir planlama ve bol pratik yapmak lazım. Flalingo hem derslerin takibi, hem de pratik için Oxford University Press ile işbirliği içinde. Çocuk, yetişkin ve iş İngilizce içeriklerinde tüm öğrencilere Oxford kütüphanelerine sınırsız erişim sağlıyor. Derste konular kitap üzerinden işleniyor ve pratikle pekiştiriliyor. Ders dışında da kullanıma açık olan bu materyalleri nasıl kullanacağınız ise size kalmış. Bu kitapları özel kılan nedir diye soranlar linke tıkladı bile.

Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı deneyimi ise üyeliğinizin başlangıcından itibaren yaşadığınız sürecin kalitesini belirleyecek olan şeydir. Bu yüzden bu konuyla ilgili de konuşmak potansiyel öğrenciler için yol gösterici olacaktır. Başlamamız gereken ilk yer ise müşteri hizmetleri. Çünkü her ne kadar beşer şaşarsa, teknoloji de bazen sorunlara yol açabilir. İşte o noktada muhatap bulabilmek ve sorunları çözebilmek lazım. Flalingo ise bu konuda iyi bir öğrenci destek hattına sahip. Yani yapılan yorumlardan ve değerlendirmelerden bunu anlıyoruz. Sonrasında, derslerin işleyişi, öğretmen kalitesi, verim gibi konular da peşi sıra gelecektir. Belki okumuşsunuzdur; bu blog dahilinde öğrencilerim sırasıyla uygulamaları test etti. Sonucunda, Flalingo en yüksek puanı alan İngilizce konuşturan uygulama olmuştu. Dilerseniz buradan analiz edebilirsiniz.

Flalingo Yorumları: Trustpilot

Flalingo’yu deneyimleyenlerin yorumları da, potansiyel kullanıcı için yol aydınlatıcı bir nitelik taşıyor. Uygulamanın çalışma prensiplerine, başarısına ve sağladığı müşteri hizmetlerine dair pek çok konuda önden bir fikir sahibi olmanıza katkı sağlıyor. Bu noktada tüm dünyadaki müşterilerin uğrak noktası olan Trustpilot’ta bir mola verelim.

Flalingo, Trustpilot‘ta rakiplerinden farklı olarak çok cömertçe puanlanmış. Öğretmenler, materyaller ve sağladığı genel hizmet sebepleriyle kullanıcılar teşekkür etmeyi ihmal etmemiş. Şimdi bi kaç örnek getirip çevirileriyle sizlere göstereceğim. Kullanıcı isimlerine tıklayarak doğrudan yorumun kendisine gidebilirsiniz.

En iyi İngilizce öğrenme platformu, mükemmel materyaller ve öğretmen profilleri ile. En uygun öğretmenle eşleştirme sistemi, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel.

saba Iqbal Khan

Flalingo’da İngilizce öğretmeni olarak geçirdiğim 7. ay ve deneyim şu ana kadar son derece olumlu oldu. Web sitesi kolay gezilebilir ve öğrenciler (çoğunlukla Türk ve Arap) öğretmekten keyif alınacak öğrencilerdi. Flalingo, öğrencilerin yaşlarına veya İngilizce seviyelerine bakılmaksızın tüm öğrenci türlerine hizmet veriyor. Öğrencilere, sağlanan Oxford kitapları veya alternatif öğretim materyalleri kullanarak yapılandırılmış bir öğrenme sürecini takip etme seçeneği sunuyor. Ayrıca, eğer zaten İngilizce öğrendiyseniz ve bilginizi korumak istiyorsanız, çeşitli konularda bilgi veren gayri resmi konuşma oturumları düzenleyebilirsiniz. Ders içeriği, öğrencinin ihtiyaçlarına ve zevkine dayanmaktadır. Öğrenciler, öğretmenleriyle ders içeriğini veya rezervasyonları netleştirmek için bir mesajlaşma özelliği aracılığıyla iletişimde kalabilirler, bu da sınıf dışında iletişim kurmalarına olanak tanır.


ztutor

Flalingo Neye Mâlolur?

Peki Flalingo neye mâlolur? İngilizce öğrenmenin hayatınıza katacakları konusunda kimsenin bir şüphesi yok. Fakat zaman ve emeğin yanı sıra, maddi götürüsü de olacak bir süreçten bahsediyoruz. Bu yüzden Flalingo hakkında her şey konulu yazımız, tabi ki de fiyatlara değinmeli. Gelin, şimdi de Flalingo fiyatları neymiş öğrenelim. Bunun yanı sıra bütçe dostu çözümlere de değineceğim. Okumaya devam edin!

Fiyatlar

Flalingo uygulaması, eğitimden taviz vermeme mottosuyla profesyonel bir anlayışla ilerliyor. Yani öğretmenle öğrenciyi bir araya getirip sonrasını boş veren uygulamalardan değil. Ayrıca, sürecin tüm takibi yapılırken, yakında çıkacak olan FLAI ile de çok detaylı bir analizle öğrencilere sunulacak. Neyse, gördüğünüz gibi Flalingo yüklü bir içerikle ümit verici bir his uyandırıyor. Peki fiyatlar neler? İşte tablo:

Taahhüt Süresi1 Gün3 Gün5 Gün7 Gün
1 Ay1400 TL4200 TL6900 TL10100 TL
3 Ay1300 TL3800 TL6200 TL9000 TL
6 Ay1200 TL3500 TL5800 TL8400 TL
12 Ay1000 TL3100 TL5100 TL7180 TL
Flalingo İndirimsiz Fiyatlar

Karşılaştırmalı Ücretler

Kampanyalara geçmeden önce Flalingo’nun ders başı ücretleri ile diğer platformların sunduğu fiyatlandırmayı da karşılaştırarak, piyasaya dair fikir edinmenize yardımcı olmak isterim. İngilizce eğitiminde en çok ihmal edilen konuşma derslerini aradığınızı biliyorum. İşte bunu odak haline getiren platformlarda ödeme yaptığınız asıl element, birebir konuşma dersleri. İşte her bir platform için ödemeniz gereken ders başı ücretlerin karşılaştırmalı tablosu:

Platformların Birebir İngilizce Ders Fiyatları

Flalingo Kampanya Rehberi

Flalingo ücretlerini ve karşılaştırmalı fiyatlarındaki avantajını gördük. Bu uygulama, öğrenciler için farklı indirim kampanyalarını belli dönemlerde aktive ediyor. Bu dönemlerde yeni kayıtlar için yaklaşık yüzde 60’lık indirim yapıyor. Yani, bunu yukarıdaki tablolara uygulamanız da mümkün. Bunun için Flalingo’nun websitesini takip edebilirsiniz. Elbette, dilerseniz abone olarak farklı kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

Sonuç: Flalingo Hakkında Her Şey Sizi İngilizce Konuşmaya Götürecek!

Sonuç: Flalingo hakkında her şey sizi İngilizce konuşmaya götürecek! Bugün, Flalingo hakkında her şey temalı bir yazı ele aldım. İngilizce sürecine başlamadan önce benim tavsiyeme güvenen öğrencilerin eğitimine elimden geldiğince destek olmak istiyorum. Bunun için uygulamaları inceleyerek sizle paylaşmaktan da mutluluk duyuyorum. İşte size rehberlik etmesini umduğum “hakkında her şey” serisine Flalingo’yu da ekledim. Bu yazıda öğretmenlerden kampanyalara, Flalingo hakkındaki her detaya sırasıyla yer verdim. Umarım sorularınız da aynı sırayla yanıt bulmuştur. Bugünlük de benden bu kadar diyerek, sizleri karar aşamasıyla baş başa bırakıyorum. Farklı konularda, sorunlarda ve çözümlerde yine İngilizcecide görüşmek dileğiyle. İngilizce seninle olsun!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu