fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
Genel

English Guru İncelemesi: İşinize Yarar Bir Online İngilizce Kursu Mu?

Alternatif bir online İngilizce kursu: English Guru incelemesi ile karşınızdayım. İngilizce öğrenmek için internette her gün yeni bir fırsatla karşılaşıyoruz. Bugün de onlardan biri olabilecek, insanların ilgisini uyandırmayı başaran English Guru’yu konuk alıyorum. Bu yazıda English Guru hakkında akla ilk gelen soruları yanıtlayıp, internet dünyasının yeni kursuyla tanışacağız. Bu yazıda;

İçindekiler

noktalarına değinerek, bu yeni platformu daha yakından tanımaya çalışacağız. İyi okumalar!

English Guru Nedir?

English Guru, başta İngilizce olmak üzere, Almanca ve Çince olmak üzere online olarak dil dersleri sunan bir platformdur. Ayrıca, Kids ve İş İngilizcesi gibi kategorilerde de İngilizce eğitimi sağlar.

English Guru, tanıttığım diğer uygulamalar gibi İngilizce başta olmak üzere online dil eğitimi sunan bir markadır. Piyasaya henüz geçen sene çıkmış olan bu platform, İngilizce konuşmaya hevesli kişileri sıcak bir hoş geldin ile karşılıyor. Yine benzer şekilde konuşma odaklı bir ders içeriği sağlama sözü veren yeni platformumuz da, İngilizce eğitimdeki trendleri takip ediyor. Esnek öğretim temelli bu uygulamanın verdiği diğer bir söz ise, anadili İngilizce olan öğretmenler sağlaması. Neredeyse tüm platformların istisnasız olarak “native” hoca vaadinde bulunduğu piyasada, English Guru da bilinen bir tanıtım taktiği kullanıyor. Ayrıca her ne kadar ilgi alanımız olmasa da, English Guru Almanca ve Çince dersleri veriyor.

English Guru’nun Fiyatları

English Guru fiyatları aylık olarak en az 660 TL, en çok 6045 TL’lik paketlerde geliyor. Bu paketin fiyatı alınan derslerin süresi, sayısı ve ekonomik ya da premium içeriğine göre değişiklikler gösteriyor.

English Guru’nun fiyat politikası da, öğrenmemiz gereken önemli bilgilerdendir diye düşünüyorum. Her ne kadar bu uygulama farklı diller için de kurs desteği sağlıyor olsa da, biz İngilizceye odaklanalım. Bu uygulamanın paketleri ekonomik ve premium olarak ikiye ayrılmış durumda. Daha sonra eğitim sunan içerik ve fiyatlarınıdan bahsetmek için kenara ayırıyorum.

Ekonomik Paket

English Guru’nun ekonomik paketi dahilinde, haftada aldığınız ders ve dersin süresi üzerinden farklı ücretlendirmeler mevcut. Şimdi tabloyu İnceleyelim.

15 Dakika30 Dakika45 Dakika
Haftada 2 GünAylık 660 TLAylık 1260 TLAylık 1560 TL
Haftada 3 GünAylık 960 TLAylık 1560 TLAylık 2850 TL
Haftada 5 GünAylık 1500 TLAylık 2850 TLAylık 4350 TL
Aylık Fiyat (Ekonomik)

Premium Paket

15 Dakika30 Dakika45 Dakika
Haftada 2 GünAylık 1248 TLAylık 2028 TLAylık 2808 TL
Haftada 3 GünAylık 1638 TLAylık 2808TLAylık 3900 TL
Haftada 5 GünAylık 2340 TLAylık 4290 TLAylık 6045 TL
Aylık Fiyat (Premium)

English Guru’nun Çocuklar İçin Kursları

English Guru’nun çocuklar için kursları da bulunmakta. Fakat bu içeriğin premium paketlerle uyumlu bir fiyatlandırması mevcut. 4-13 yaş arasındaki çocukları 3 farklı kategori ve seviyeye göre ayırıp, farklı içerikler gösteriyor. Her ne kadar yıllık bir plana yayılmış müfredat olsa da, çocuğunuzun hızına göre bir ilerleyiş söz konusu.

Kids Fiyatları

Çocuğunuz için fiyat araştırması yapıyorsanız, söz konusu uygulamanın sağladığı planlar ve fiyatları tablodan inceleyebilirsiniz.

15 Dakika30 Dakika
Haftada 2 GünAylık 1248 TLAylık 2028 TL
Haftada 3 GünAylık 1638 TLAylık 2808TL
Haftada 5 GünAylık 2340 TLAylık 4290 TL
Çocuklar İçin Aylık Fiyat (Premium)

English Guru’nun Ekşi Sözlük Yorumları

English Guru’nun Ekşi Sözlük yorumları da, bu uygulamanın kullanıcı deneyimi hakkında bize fikir sağlayabilir. Fakat baktığımız zaman neredeyse hiçbir yorum yapılmamış. 4 yorumdan sadece birinin gerçek yorum olduğunu düşünüyorum. Yani bu uygulamaya dair bir yorum bulabilmek pek mümkün değil. Bunu uygulamanın yeni çıkmış olmasına bağlıyorum. Eğer bu uygulama hakkında yeni bilgiler edinirsem, sizi tabi ki de güncelleyeceğim. Takipte kalın!

English Guru’ya Alternatif

English Guru’ya alternatif pek çok platform da mevcut. Fakat reklam yoğunluklu, müşteri memniyeti sağlamayan ve fiyatlarıyla da memnun eden bir uygulama arıyorsanız, sizlere Flalingo‘yu önermek istiyorum. Maliyet konusunda yaklaşık olarak Englih Guru fiyatları uygulayan bu platform, sıklıkla güzel yorumlar alıyor. Ayrıca öğretmenleri hakkında bilgileri de buradan alabilirsiniz.

Sonuç: İngilizce Guru’yu Denemek İçin Aceleci Olmayın

Sonuç: İngilizce Guru’yu denemek için aceleci olmayın önerisinde bulunacağım. Her ne kadar kosept olarak güzel bir online ingilizce kursu gibi görünse de, henüz yeni ve hakkında pek bir şey bilmiyoruz. Bu sebeple verdikleri sözleri ne derece tuttuklarını, müşteri hizmetlerini ve öğretmenleri bilemiyorum. Benim size tavsiyem, İngilizce öğrenmeye English Guru’da başlamadan önce tedbirli davranıp, beklemeniz yönünde olacak. Bugünlük de benden bu kadar; İngilizceyle kalın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu