fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
Çocuklar için İngilizceGenel

Novakid Fiyat ve Paketleri: Çocuklara İngilizce Eğitiminin Maliyeti

Novakid fiyat konusu aileler için yüklü bir miktar para demenin yanı sıra, çocuklarının geleceği için de yatırım anlamına gelebilir. Ancak, ailelerin tek endişesi maliyet değil. Bunun yanı sıra platformun sunacağı içerik de bir o kadar önemli. Çünkü bugün ele alacağımız meblağlar el ve cüzdan yakar cinsten. Sizlerle Novakid fiyat konusunu özetlemenin yanı sıra, bir öğretmenden de Novakid hakkındaki fikirlerini öğreneceğiz. Ayrıca, Novakid’in alanında tek olmadığı konusunda da sizleri rahatlatacak ipuçlarımız da var.

İçindekiler

  1. Merak Ettiğiniz Novakid Fiyat ve Paketleri
  2. Novakid Ücret ve Güncel Maliyeti
  3. Sonuç: Novakid Fiyat ve Tarifelerine Genel Bakış ve Ders Başına Düşen Ücret

1. Merak Ettiğiniz Novakid Fiyat ve Paketleri

Çocuklara ingilizce öğreten uygulama: Novakid fiyat ve paketleri hakkında tablo üzerinden inceleme yazısı.

Merak ettiğiniz Novakid fiyat ve modülleri bugünkü yazımızın konuğu oluyor. Gerek iş dünyasının, gerek akademinin hayatımıza girdiği noktada ingilizcemizi geliştirmeye çalışıyoruz. Fakat İngilizce konuşabilmek artık çocukların da hayatlarının bir parçası olmuş durumda. Kültürümüzdeki atasözlerinin de belirttiği gibi, eğitim erken yaşta başlamalı ve İngilizce eğitimi konusunda aileler de çocukları yönlendirmeli. İşte bu noktada bilinçli ebeveynlerin radarına çoktan takılan Novakid fiyat ve seçenekleri ile merak konusu oluyor. Çocuklara yönelik içerik sağlayan tek platform olmasa da, Novakid adından sıklıkla bahsettiriyor. Bu sebeple, çocuklara yönelik İngilizce sağlayan platformlardan bir diğer olan Novakid’in fiyat politikasını sizler için inceledim.

Eğlence ve Eğitimi Beraber Sunan Platform: Novakid

Ebeveynler olarak Novakid fiyat ve opsiyonları nelerdir diye soruyorsanız, çocuğunuzun geleceği konusunda sağlam bir adım atmışsınız demektir. Çoğunuz Novakid hakkında önceden bilgi sahibi dahi olsanız, bilmeyenleri için de Novakid’i kısaca özetlemekte fayda var.

Bence Novakid uygulamalasını en güzel özetleyen kelimeler eğitim ve eğlencedir. 4-12 yaş arası çocuklara özel olarak hazırlanmış bir müfredat sunan Novakid, pedagojik ilkeleri ihmal etmiyor. Novakid’in amacı, yerinde duramayan küçük kaşiflerin ilgisini çekebilecek ve öğrenme heyecanı aşılamak. Böylelikle çocuklar, ekran karşısında geçirdikleri ders sürecinde en verimli şekilde İngilizce öğrenebilecek. Yani eğlence faktörünü esnek eğitime birleştiren online platformlar, ebeveynlerin tercihi oluyor. Novakid de bu uygulamalardan biri. Ama eğlencenin dozunu da ayarlayabilmek de önemli. Bu konuda Novakid’in temasında da, eğitim paydasının arttırılması gerektiğini düşünüyorum.

Bir İlkokul Öğretmeninden Novakid’i Dinliyoruz

Novakid ücretlerini incelemeye geçmeden önce, ilgilileri için onlara yol gösterebilecek birinin fikirlerini paylaşacağım. İlkokul öğretmeni Gülnur Hanım’ın e-mail yoluyla bizleri bilgilendirmesini isteyerek Novakid uygulamasını ebeveynlerle tanıtmak isterim. Öğretmenimiz de, bu konuyu siz anne ve babalarla paylaşmamı isteyerek bazı önemli noktalardan bahsetti.

Şu an üçüncü sınıfa ders veren Gülnur Hanım’ın Novakid ve benzeri uygulamaları kullanan bazı öğrencileri var. Yenilenen müfredatla birlikte öğrenciler ikinci sınıftan itibaren İngilizceyle tanışıyorlar. İngilizce için haftada yalnızca iki saat ders süresi ayrılmış durumda. Sınıfların da kalabalık olduğunu düşünürsek, ders sürelerinin verimi konusunda şüpheye düşüyoruz. Fakat online olarak İngilizce öğrenen öğrenciler ders saatleri dışında da öğrenmeye devam ediyor. Sıkıcı okul sıralarındansa, evde rahat bir şekilde eğlenceyle desteklenen ders alan öğrencilerin motivasyonunu hocamız da fark etmiş. Öğrencilerin öğrendiklerini paylaşmaktan mutluluk duyduğunu da ekleyerek, ailelere İngilizce eğitimi sağlayan platformları tavsiye ediyor. Gülnur hanıma göre, eğitimini Novakid veya diğer uygulamalarla destekleyenler ve ingilizceyi sadece okulda öğrenenler arasındaki fark açılıyor.

Öğretmenimiz, ekonomik götürüsüne rağmen, öğrencilere kazandırdıklarıyla bunun iyi bir yatırım olabileceğini de söylüyor. Örneğin Novakid platformu dahilinde, üyelik durumunuza bağlı olarak yıllık 50 bin lirayı aşan bir maliyetle karşılaşabilirsiniz. Hocamız yine de tercihi sizin ekonomik imkanlarınıza bırakarak, İngilizce eğitiminin önemini bir kez daha vurguluyor. Bunun yanı sıra diğer velilerin başvurduğu Flalingo Kids isimli uygulamanın da güvenilir bir alternatif olduğunu iletti. Bu tavsiyeyi de size ilettikten sonra, Novakid fiyatları inceleme yazımıza devam edebiliriz.

2. Novakid Ücret ve Güncel Maliyeti

Novakid ücreti ve güncel maliyetleri bir soru işareti ise, konuyu berraklaştıralım isterim. Diğer uygulamalara benzer şekilde, farklı paketler ve ödeme seçeneklerini de inceleyerek bütçeniz doğrulusunda seçim yapabilirsiniz. Öncelikle Novakid, kullanıcılarına iki farklı paket alternatifi sağlıyor. Yani Novakid, ücretlerini temel, standart ve profesyonel şeklinde üçe ayırıyor. Bunun yanı sıra aylık ve yıllık ödeme seçeneğiyle fiyat ve ara toplamları değişkenlik gösterebilir. Her ne kadar yıllık ödeme önemli bir meblağ ve taahhüt istese de, yüzde 25 civarında bir oranda indirim de barındırıyor. Bunları göz önünde bulundurarak gerekli tabloları hazırladım.

Standart Üyelik Tarifesi

Novakid fiyat konusu, standart üyelik sayesinde daha bütçe dostu bir hale geliyor. Ayrıca standart üyelikten ister yıllık ücret ödemeli, ister aylık ödemeli opsiyonlardan faydalanabilirsiniz. İşte standart paketli Novakid fiyat ve planları:

Yıllık Ödeme İmkanıyla Standart Paketli Novakid Ücret Tablosu

PaketSüreAylık ÜcretToplam Ücret
1 Ay2 ders/hafta2040 TL2040 TL
3 Ay2 ders/hafta2248 TL6744 TL
6 Ay2 ders/hafta2040 TL12240 TL
12 Ay2 ders/hafta1976 TL23712 TL
Novakid Standart Üyelik Fiyatları (Yıllık Ödeme)

Aylık Ödeme İmkanıyla Standart Paketli Novakid Ücret Tablosu

PaketSüreAylık ÜcretToplam Ücret
1 Ay2 ders/hafta2720 TL2720 TL
3 Ay2 ders/hafta3120 TL9360 TL
6 Ay2 ders/hafta2880 TL17280 TL
12 Ay2 ders/hafta2720 TL32640 TL
Novakid Standart Üyelik Fiyatları (Aylık Ödeme)

Fakat siz de tabloları inceledikten sonra farketmişsinizdir ki, Novakid standart pakette aylık ödeme seçeneğinde ekstra ücret talep eder. Ayrıca standart paket dahilinde öğrenci, haftalık olarak iki ders almaktadır. Standart tarifeli Novakid ücretleri aylık ve yıllık ödeme şeklinde ikiye ayırdım ve bu şekilde listeledim.

Premium Üyelik Tarifesi

Premium üyelik, Novakid’in sağladığı iki temel plandan bir diğeri. Standart paketten daha pahalı olan premium pakede ek olarak haftada 3 saatlik bir eğitim sağlar. Şimdi de premium paketli Novakid fiyatları listemize bakalım:

Yıllık Ödeme İmkanıyla Premium Paketli Novakid Ücret Tablosu

PaketSüreAylık ÜcretToplam Ücret
1 Ay3 ders/hafta3512 TL3512 TL
3 Ay3 ders/hafta3840 TL11520 TL
6 Ay3 ders/hafta3512 TL21072 TL
12 Ay3 ders/hafta3264 TL38808 TL
Novakid Premium Üyelik Fiyatları (Yıllık Ödeme)

Aylık Ödeme İmkanıyla Premium Paketli Novakid Ücret Tablosu

PaketSüreAylık ÜcretToplam Ücret
1 Ay3 ders/hafta4496 TL4496 TL
3 Ay3 ders/hafta4856 TL14568 TL
6 Ay3 ders/hafta4496 TL26976 TL
12 Ay3 ders/hafta4496 TL53952 TL
Novakid Premium Üyelik Fiyatları (Aylık Ödeme)

3. Sonuç: Novakid Fiyat ve Tarifelerine Genel Bakış ve Ders Başına Düşen Ücret

Sonuç kısmında Novakid fiyat, tarifelere ve opsiyonlara genel bakış tablosu çıkaralım isterim. Ayrıca bu tabloda, Novakid ücretleri ve ders başı maliyetlerini standart ve premium paket dahilinde inceleyebilirsiniz.

Novakid Ücret, Paketler, ve Ders Başı Fiyat Tablosu

Abonelik TürüDers SayısıAbonelik SüresiAylık FiyatDers Başına Fiyat
Standart2 ders/hafta1 Ay2040 TL102 TL
Standart2 ders/hafta3 Ay4344 TL145 TL
Standart2 ders/hafta6 Ay8208 TL136 TL
Standart2 ders/hafta12 Ay15.552 TL129 TL
Premium3 ders/hafta1 Ay3512 TL117 TL
Premium3 ders/hafta3 Ay7680 TL256 TL
Premium3 ders/hafta6 Ay14.592 TL243 TL
Premium3 ders/hafta12 Ay29.184 TL244 TL
Novakid Ücretleri-Standart Ve Premium Paket Aylık ve Ders Başı Fiyatları

Çocuklarımıza emanet edeceğimiz gelecekte İngilizce eğitiminin kazanımlarına dair hiç şüphemiz yok. O halde gerekli adımları atmak siz ebeveynlere kalmış durumda. Bunun için sıkça sorulan Novakid ücretleri nedir sorusunu yanıtladım. Buna ek olarak belirtmem lazım ki, araştırdığınız takdirde Novakid benzeri diğer uygulamaları da görebilirsiniz. Hali hazırda, yazımızda konuk ettiğimiz Gülnur Hoca da size gerekli tavsiyeler verdi. Her bütçeye yönelik paket ve üyelik sağlayan Novakid fiyat ve seçenekleri incelememiz burada sona eriyor. Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle; İngilizceyle kalın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu