fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
Flalingo

Flalingo ve En Avantajlı Kampanyaları: Fırsatlardan Haberdar Olun!

“Flalingo ve En Avantajlı Kampanyaları: Fırsatlardan Haberdar Olun” yazısından herkese selam! Bu yazımda kaliteli online İngilizce platformlarından biri olan Flalingo ve Flalingo kampanyaları ile geldim. Biliyoruz ki, online İngilizce öğrenme fikri artık hem daha kolay hale geldi hem de insanlar İngilizce öğrenmeye daha istekli olmaya başladı. Fakat, birden fazla platformun kendine göre fiyatlandırması olduğundan dolayı ben sizlere Flalingo’nun avantajlı fiyatlarından bahsedeceğim.

İçindekiler:

 1. Flalingo Kampanyaları
  1. 100.Yıla Özel Kampanya
  2. Erken “Black Friday” Kampanyası
  3. “6 Ay Al, 12 Ay İngilizce Öğren!” Kampanyası
  4. Flalingo Deneme Dersi Fırsatı
  5. Flalingo Promosyon Kodları
 2. Flalingo Kampanyalarından Nasıl Haberdar Olunur?
 3. Flalingo Kampanyaları Gerçekçi Mi?
 4. Sonuç: Flalingo Kampanyaları İle Daha Avantajlı Ol!

Flalingo Kampanyaları

Flalingo kampanyaları konusunda oldukça başarılı bir platformdur. Çünkü, Flalingo hem sitesinde indirim ve kampanyalarını sıklıkla duyuruyor hem de öğrencilerinin memnuniyetini ilk sıraya koyuyor. Sık gerçekleşen Flalingo indirimleri potansiyel öğrencileri de daha da memnun etmektedir. Peki, Flalingo kampanyaları genel olarak nasıl oluyor? İnceleyelim:

100.Yıla Özel Kampanya

Flalingo, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.yılına özel “1 Alana 1 Bedava” kampanyasını müşterilere sunuyor. Bu kampanya sayesinde yalnızca kendi İngilizce yolculuğunuza güzel bir adım atmazsınız. Aynı zamanda, dilediğiniz kişi ile bu kampanyadan faydalanarak İngilizce öğrenmeye ve konuşmaya gönül rahatlığı ile başlayabilirsiniz. 2 gün geçerli olan Flalingo kampanya kodu “100YIL” sayesinde siz de İngilizce öğrenmekten kaçmayın!

Erken “Black Friday” Kampanyası

Flalingo kampanyaları arasında “Black Friday” indirimi de bulunmaktadır. Şimdi tıklayarak fırsatları görebilirsiniz. Erken yapılan Flalingo kampanyası sayesinde daha avantajlı durumda olursunuz. Sizlere sağladığı %60 indirim ile birlikte artık İngilizce öğrenmek için hiçbir engeliniz kalmaz. Yeni yıla da çok az bir vakit kalmışken bence şimdiden kendinizi geliştirmek amacıyla bu kampanyayı değerlendirmelisiniz.

“6 Ay Al, 12 Ay İngilizce Öğren!” Kampanyası

Flalingo güncel kampanyalarından bir diğeri ise “6 Ay Al, 12 Ay İngilizce Öğren” dir. Bu kampanya sayesinde 6 aylık paket satın aldığınızda ek olarak 6 ay hediye edilir. Böylece, Flalingo indirimleri sayesinde hem İngilizce öğrenme yolculuğunuza daha avantajlı şekilde başlarsınız hem de anadili İngilizce olan öğretmenlerle daha iyi bir şekilde İngilizce öğrenmeye başlarsınız. Bu fırsatı kaçırmayın derim! Bu kampanyanın fiyatlarını merak ediyorsanız, aşağıdan ulaşabilirsiniz.

6 Aylık – 25 Dakikalık Dersler6 Aylık – 50 Dakikalık Dersler
Haftada 1 Gün1355 ₺ den 1151 ₺ ye (%15 kazanç)2710 ₺ den 2246 ₺ ye (%17 kazanç)
Haftada 2 Gün2710 ₺ den 2303 ₺ ye (%15 kazanç)5420 ₺ den 4492 ₺ ye (%17 kazanç)
Haftada 3 Gün4065 ₺ den 3352 ₺ ye (%18 kazanç)8131 ₺ den 6536 ₺ ye (%20 kazanç)
Haftada 5 Gün6776 ₺ den 5413 ₺ ye (%20 kazanç)13552 ₺ den 10556 ₺ ye (%22 kazanç)

Flalingo kampanyaları ve indirimleri konusunda görüldüğü üzere oldukça başarılı bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sayede, benim gibi tanıdığım birçok insan geçmişte de sunulan Flalingo indirimlerinden faydalanmıştı. Bu nedenle, sizlere önerim hem kampanyaları ile sizi avantajlı hale getiren hem de kaliteli ders işleyişine sahip Flalingo ile İngilizce öğrenmeye adım atmanızdır.

Flalingo Deneme Dersi Fırsatı

Flalingo deneme dersi fırsatı sayesinde bu uygulama hakkında merak ettiklerinizi doğrudan öğrenebilirsiniz. Flalingo’da alacağınız normal bir dersi aynı içerikle daha ucuza getirmeniz bu fırsatla daha mümkün. Bir uygulamayı satın almadan önce tavsiye edebileceğin en etkili yollardan biri bu deneme derslerine katılmanızdır. Flalingu bunu mümkün olduğu en ucuz fiyatla siz ilgililere sunmuş. Deneme dersi fırsatına dair buraya bakınarak konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Flalingo Promosyon Kodları

Flalingo zaman zaman promosyon kodları da sağlıyor. Bu kodlara erişmek ise çok kolay. Şayet kampanya ya da aktif promosyon vaktini yakalarsanız, siteyi ziyaret edip fiyatları incelerken bu kod size tanımlanacaktır. Paket satın alımında kullanacağınız bu kod ile belirli bir oranda indirim yakalayabilirsiniz. Ancak bu kodların değişebildiğini ve sınırlı sayıda olduğunu unutmayın!

Flalingo Kampanyalarından Nasıl Haberdar Olunur?

Flalingo kampanyaları, diğer platformlara kıyasla sabit bir oranda olmuyor. Çünkü diğer uygulamalar, hali hazırda sundukları tarifeyi sanki indirimli fiyatmışçasına gösteriyor. Ancak Flalingo uygulamasını inceleyenler bilir ki, kampanya dönemlerinde Flalingo fiyatları daha bütçe dostu haline geliyor.

Flalingo fiyatlarından haberdar olmak için bu uygulamanın websitesini ziyaret edebilirsiniz. Ancak kampanyaların hızla başlayıp bitmesi de olası. Buna karşın, uygulamaya kaydolup, fırsatlardan ilk haberdar olanlar arasında yer alabilirsiniz.

Flalingo Kampanyaları Gerçekçi Mi?

Online alışveriş devrinde artık indirimler konusuna karşın her tüketici bir şüphe zırhına kuşanmış durumda. Biliyoruz ki her indirim gerçek indirim değil. Ya önce şişirilip artan fiyatlar, ya da kafadan atılmış ve gerçekliği olmayan indirim oranları slogan olmuş durumda. Bu durum, online İngilizce platformları için de geçerli. Hatta bazı platformlar fiyat vermeyip, indirim oranı veriyor. Bu hengamede, gözü Flalingo’da olanlar da kampanyalar hakkında temkinli davranıyor.

Flalingo’nun kampanyalarını incelerseniz, indirim oranlarının doğruluğunu görebilirsiniz. Bunun kanıtı ise, verilen oranın en uzun süreli plana uygulanması ve belirli bir tarihten sonra fiyatların ilk rakama gelmesi.

Kısacası, Flalingo kampanyaları, rakiplerine göre daha gerçekçi ve bunu bizzat kullanıcılar kendileri test edebilir. Bu kampanya dönemlerini bekleyerek, avantajlı online İngilizce paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Sonuç: Flalingo Kampanyaları İle Daha Avantajlı Ol!

Yukarıdan ve Flalingo sitesinden görüleceği üzere, Flalingo hem tüm aylık ve saatlik paketlerde yaptığı indirimlerle hem de sık sık yapılan kampanyalarla öğrencilerin memnuniyetini 2 katına çıkarıyor. Flalingo, anadili İngilizce olan öğretmenler ile yapılan kalitelidir. Aynı zamanda diğer uygulamaların yanı sıra Flalingo, müşteri temsilcisi konusunda da öğrenciyi mağdur etmez. Bu sebeplerden dolayı, eğer sen de Flalingo kampanyaları ve indirimlerinden faydalanıp İngilizce öğrenmeye başlamak istersen linke tıklaman yeterli! Aynı zamanda, Flalingo hakkında yapılan yorumlardan da bahsedilen bu yazıyı da okumanı tavsiye ederim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu