fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
FlalingoGenel

Flalingo Öğretmen Kadrosu Gerçekten Profesyonel Mi?

Flalingo öğretmen kadrosu gerçekten profesyonel mi? Merak edildiği kadar, eğitimde yeri de büyük olan hocalar konusuna yakın takipteyiz. Bakalım her şeyiyle sevin Flalingo, hocalar konusunda da iyi performans sergileyecek mi? İncelemenin yanı sıra internette oltamıza takılan yorumlara da yer verdim. Okumaya devam edin!

İçindekiler:

Flalingo Öğretmen Kadrosu Nitelikleri

Biliyoruz ki özellikle bu zamanda İngilizce öğrenmenin önemi tartışılamaz. Fakat bu, dersi nasıl ve kimden öğrendiğimize bağlı bir durumdur. Çünkü ilkokuldan lise sona kadar Türkiye’deki İngilizce derslerinde genel olarak dil bilgisi konuları daha hakimdir. Ancak, son birkaç senedir online olarak İngilizce öğrenme ve konuşma platformları yerini almaya başladı. Lakin, birden fazla İngilizce öğrenme uygulamasındaki öğretmenlerin ana dilinin İngilizce olduğu söyleniyor. Peki, bilinen uygulamalar arasında yerini alan Flalingo, gerçekten bünyesinde ana dili İngilizce olan öğretmenler mi bulunduruyor?

Flalingo Öğretmenleri

Flalingo, sisteminde profesyonel ve sizler için ideal öğretmenler bulunduruyor. Aynı zamanda çoğunun ana dili İngilizce olduğu için İngilizcenizi daha iyi bir seviyeye çıkarabilirsiniz. İşte, Flalingo öğretmen kadrosu ve profesyonellikleri!

Yukarıya örnek olarak bıraktığım dört öğretmen yalnızca birkaçı. Aslında daha da fazlası sitede mevcuttur. Eğer Flalingo öğretmenlerinin profillerini ve ders takvimlerini merak ediyorsanız siteden ulaşabilirsiniz.

Flalingo Sitesinde Öğretmenler Hakkında Yapılan Bazı Yorumlar

Flalingo İngilizce uygulamasının sahip olduğu geniş öğretmen skalası sayesinde kendine uygun birden fazla öğretmene ulaşabilirsin.

Kendime En Uygun Öğretmeni Nasıl Seçebilirim?

flalingo akıllı öğretmen algoritması

Flalingo İngilizce platformu, sizin için ideal öğretmeni bulan yapay zekaya sahiptir. Yani, sitede tam 1800’den fazla profesyonel İngilizce öğretmeni var. Tabii ki, benim aklımda ve tanıdığım öğrencilerimin aklında beliren tek bir soru vardı: ” Peki, bu kadar çok öğretmen arasından kendimize uygun olanını nasıl bulacağız?” Sonrasında da, devreye Flalingo’nun akıllı öğretmen algoritması ile sizin ihtiyaçlarınıza göre ortalama 25 öğretmen, seçim paneline eklenir. Sonuç olarak da aralarından en uygunu size atanacak. Böylece, İngilizceni en doğru yol ile geliştirecek öğretmen ile yola koyulabilirsin.

Flalingo Öğretmen Kadrosuna Dair Yapılan Yorumlar

Flalingo – Ekşi Sözlük

flalingo ekşi sözlük yorumları

Tabii ki tanıdığım birçok insan İngilizce öğrenmek için, özellikle de profesyonel öğretmenler ile, eğitim platformları hakkındaki yorumları incelemeye meyillidir ki doğrusu da budur. İşte, karşınızda benim de memnun kaldığım Flalingo sitesi hakkındaki bazı Ekşi Sözlük yorumları:

ocak ayında eşimin sınav randevusu vardı. hollanda’ya yeni yerleştiğimiz için maddi zorluğumuz vardı ve eşim ingilizler’in dediği üzere ‘shy talker’ olduğu için online bir platform seçelim dedik. preply, cambly vs. daha büyük firmaların twitter’da yorumlarına baktım, affedersiniz hayvan pazarı gibi. bir kere gördüğünüz hocayı bir daha göremiyorsunuz. burada tanıştığım bir developer arkadaşın arkadaşının firmasıymış, tavsiye etti biz de bir bakalım dedik. müşteri hizmetleriyle görüştük, mat ve oleg adında iki hocanın daha önceden ielts değerlendirmecisi(böyle bir kelime varsa) olduğunu öğrendik. ders materyallerini, içerik, derslerin nasıl işlendiğini falan çok güzel açıkladılar şansımızı deneyelim dedik. hanımın başvurduğu doktora programı için 7 alması gerekiyordu. yaptığı denemelerde genelde 6-6.5 arası alırken sadece bir kere 7 alabilmişti. buradan kurs almaya başladıktan sonra, hocasıyla beraber 1 ay ertelemeye karar verdiler. şubat ayında girdiği sınavdan 8.5 aldı. verdiğimiz paralar helal olsun, hoş olsun.

ryokosha (19.05.2022)

her yerde reklamını gördüğünüz malum ingilizce platformundaki 1 yıllık aboneliğimden sonra sözlükteki yorumlardan görerek denediğim ingilizce uygulaması. açıkçası cambly’de memnun olmadığım ne kadar özellik varsa flalingo’da çözmüşler. cambly’deki en büyük problemim sürekli olarak farklı öğretmenlerle çalışmak zorunda kalmaktı; adeta 50 ilk öpücük filmindeki lucy whitmore gibi hissediyordum, sürekli yeni öğretmenlerle tanışıyordum. aynı öğretmeni bulamadığım için gelen her öğretmenin film zevki, sevdiği yemekler gibi birbirini tekrarlayan dersleri farklı farklı öğretmenlerden aldım durdum. flalingo’yu 6 aydır kullanıyorum ve sistemli yaklaşımlarını sevdim. ilk olarak, seviyenizi belirliyorlar ve ardından uygun bir kursa yerleştiriyorlar. ben kursa ihtiyaç duymadığım için relax mod dedikleri konuşma konularının işlendiği bir mod seçtim ve öğretmenlerle genel konuşma pratiği yapıyorum. ayrıca, oxford university press online kitaplarına erişim sağlıyorlar, bu da bireysel pratik yapmak için oldukça faydalı oldu. akıllı öğretmen algoritması dedikleri bir sistem sayesinde de 40 civarı sizin ihtiyacınıza özgü öğretmenden oluşan kişiselleştirilmiş bir havuz oluşturuyorlar. böylece gereksiz kalabalıktan kurtularak aradığınız öğretmenleri bulabiliyorsunuz. profesyonel ingilizce için 100/100 verim aldığım bir uygulama oldu. umarım saçmalamadan bu hizmet kalitesini korurlar.

jeune et joine (22.03.2023)

6 ay başka bir online eğitim platformundan eğitim aldıktan sonra ekşi’deki yorumlardan sonra önce 1 aylık deneme paketi aldığım, sonrasında da 12 aylık abone olduğum uygulama. akıllı öğretmen belirleme algoritması dedikleri yapay zeka ile karıştırılmış bir sistem kullanıyorlar. özet olarak bu sistemin yaptığı en iyi şey beni sadece kendi ilgi ve ihtiyaçlarıma uygun daraltılmış bir öğretmen havuzuyla karşılaştırması oldu. benim yalnızca business english’e ihtiyacım olduğu için yalnızca native hocalardan oluşan bir havuzu görmek istedim sistem de bu kriterleri sağlayan ve benim ders yapmak istediğim saatlerde müsait zamanları olan öğretmenlerden oluşan bir havuz yarattı. bence bu en önemli artıları. önceden open english kullanıyordum ve en büyük rahatsızlığım benim tanımadığım onların da beni tanımadığı hocalarla rastgele dersler yapıyor olmaktı. burada neredeyse tüm derslerimi aynı hocayla yapabildim ve bu da ingilizcemin istediğim gibi gelişmesini sağladı. çünkü ben hocayı biliyorum hoca beni biliyor. negatif yanlarına gelince cambly ve open english’e göre fiyatları daha pahalı ve büyük indirimler vermiyorlar. fiyat tek belirleyici etken değil diyorsanız bence güzel uygulama. aboneliğim henüz devam ediyor, fark ettiğim olumsuz yanları olduğunda burada güncellerim.

time of fun (22.06.2023)

Flalingo – ingilizcetavsiye.com

Flalingo İngilizce tavsiye yorumları

” Flalingo ile tanışana kadar gitmiş olduğum kurslar hiç tatmin edici değildi. Öğretmen gerçekten çok iyi ders esnasında dersten sizi koparmayarak derste kalmanızı ve ilginizi kaybetmemenizi sağlıyor dersin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile gerçekten bu işte çok başarılılar. Önümüzdeki yıl içerisinde küçük kızım için de düşünüyorum ingilizce dersi aldırmayı çocuğum için başlangıç olarak kesinlikle fayda sağlayacağını düşünüyorum. Destek ekibine de çok teşekkür ederim sürekli ilgilendiler hiç sıkıntı yaşamadım.”

“Flalingo, dil becerilerimi geliştirmek için harika bir yol! Anlamlı içeriklerle dolu olan makaleler ve videolar, sıkılmadan öğrenmeme yardımcı oluyor. Ayrıca, konuşma pratiği yapmak için interaktif oyunlar sunması, benim için çok değerli. Kesinlikle en iyi İngilizce tavsiye uygulaması!”

Sonuç: Peki, Flalingo Öğretmenleri ile Ders Yapmak Avantajlı mı?

Bu soruya gönül rahatlığı ile “Evet.” diyebilirim. Çünkü hem site yorumları hem de kendi tecrübem ve tanıdıklarımın değerlendirmeleri bana bunu gösteriyor. Belirttiğim yorum ve değerlendirmelere göre de aslında Flalingo’dan ve öğretmenlerinden oldukça memnun kalacağınızı söyleyebilirim. Eğer siz de daha profesyonel ve ana dili İngilizce olan öğretmenlerle İngilizce öğrenme ve konuşma yolculuğuna katılmak isterseniz, Flalingo’nun sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca kullananların yüzde 98’i Flalingo’yu önerirken, uyguladığımız testte 10 üzerinden 8 vererek memnuniyetlerini cömertçe burada puanlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu