fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
GenelOnline İngilizce

See Guru ile İngilizce Öğreneceklerin Bilmesi Gerekenler

See Guru ile İngilizce öğrenmek isteyenler için, bir kullanıcı olarak sitelerini inceledim. Eğitim programları ve kullanıcı yorumlarına göz attım. Ancak, internet üzerinde yeterli bilgi olmadığını fark ettim. Böylece, See.guru ile İngilizce öğrenmek isteyenler için özel olarak bir yazı kaleme almak istedim. See.guru ile İngilizce için detaylı olarak sizlere faydalı olacağına inandığım yönlerinden bahsedeceğim. Ayrıca, İngilizce eğitimi süreci boyunca nasıl bir hizmet alacağınız hakkında da bilgi sahibi olacaksınız. Böylece, eğitim sonunda İngilizcenizi ilerlettiğiniz noktadan memnun kalıp kalmayacağınızı öngörebilirsiniz.

See.guru ile İngilizce Öğrenmek Nasıl Bir Tecrübe?

See.guru ile İngilizce öğrenmek için uygulamasını indirmek ya da web sitesi üzerinden kayıt olmak gerekir. Ardından kişiselleştirilmiş dersler ile İngilizce öğrenmeye başlarsınız. Bu kişiselleşmiş derslerin farklılığı kendini öğrencinin taleplerine göre belli eder. Örneğin öğrencinin, İngilizcede kendini eksik olarak gördüğü dil becerilerinde uzman olan bir öğretmeni seçmesi ile derslere başlar. See.guru ile İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin bu gibi talepleri doğrultusunda bir İngilizce dersi, kendinizi geliştirmeniz için doğru bir tercih olur. Öte yandan, See.guru ekibi sizlere doğrudan dil seviyenizi öğreneceğiniz bir test iletmez. Bu noktada rastgele derslere girerek dil becerilerinizi ilerletmeye çalışırsınız.

See.Guru Platformunda 3 Deneme Dersi

See.guru ile İngilizce öğrenmek isteyenler web sitesine girdiklerinde görecekler ki, 3 adet deneme dersine girmek tamamen ücretsiz. Bu noktada, ekibin kendi çalışma şeklini öğrencilerine doğru anlatmak için sunduğu bedava derslerin avantajlı olduğu bir gerçek. Ancak, kurumun kendisi için güvenlik açığına sebep olabilir gibi geldi bana. Elbette, bu ekibin üstesinden gelemeyeceği bir durum değildir. Ayrıca, See.guru’nun öğrencilere sunduğu bu ücretsiz ders seçenekleri öğrenciler için en uygun öğretmeni bulmalarına sağlayacaktır.

See.guru İngilizce Öğretmenleri

See.guru ile İngilizce öğretmenlerin tamamını web sitesinden görebiliyorsunuz. Açıkçası, böylesine şeffaf bir kimlik sunuyor olmaları sizin lehinize olacak. Ancak, sistematik olarak İngilizce öğrenmek isteyenler için ne kadar planlayıcı bir platform olduğu soru işareti yaratıyor. Bu noktada, her türlü uzmanlık alanında İngilizce öğretmenine ulaşabiliyorsunuz. Böylece, iş İngilizcesi ya da İngilizce sınav hazırlığındaki taleplerinize yönelik ayrı ayrı öğretmenden ders tercihi yapabilirsiniz.

See.Guru Esnek Fiyat Politikası

Önceki paragrafta bahsettiğim gibi farklı alanlarda uzman öğretmenlerin bulunması. Bu durumda, her öğretmenin belirlediği farklı fiyatlar sebebiyle See.guru’da sabit ücretlerin olmadığını görebilirsiniz. Böylece, bir öğretmen ile uzun süreli bir paket almak zorunda da değilsiniz. Eğer beğenmezseniz, ya da ders saatleriniz uyuşmazsa farklı bir öğretmen ile İngilizce öğrenmeye devam edebilirsiniz. Bu açıdan, tamamen öğrencilerin tercihinde olan ders seçimleri sizlere özgürlük tanıyor. TOEFL ya da EILTS gibi zor sınavlara hazırlık aşamasında olabilirsiniz. Bu durum daha iyi planlanmış bir ders müfredatına ihtiyaç duyarsınız. Bu yüzden, See.guru ile İngilizce öğrenmek istiyorsanız fazla sayıda öğretmenin profilini incelemelisiniz. See.guru’da kayıtlı olarak 3000 öğretmen görünüyor. Bu durumda kendinize uygun öğretmeni bulmak biraz zaman alabilir. Ancak, incelerken fiyat ile öğretmenlerin başarısı ölçütüne göre karar vermek için öğrenci yorumlarına da bakmalısınız.

See.guru Mobil Uygulaması

See.guru mobil uygulaması geliştirerek sizlerin ders programlarının kendi takviminize kaydetmenizi sağlıyor. Böylece, gelecek derslerinizi kaçırmazsınız. See.guru uygulamasından ulaşacağınız bu takvim ile artık ders içeriklerinin saatine karar vermek daha kolay olacaktır. Üstelik, kendi cihazınızdan takvimi düzenli olarak kullanan biriyseniz, dersleri kendi takviminize eklemek plan yapmak açısından işinize yarayacaktır. Hatta bu uygulama sayesinde, derslerden önce bildirim alabileceğiniz için dersleri kaçırma ihtimaliniz ortadan kalkacaktır. Ayrıca, sizlere See.guru’nun uygulamasını inceleyebilmeniz için uygulama linkini bırakıyorum.

See Guru Platformunda İngilizce Derslerinin İçerikleri

See.guru ile İngilizce öğreneceklerin ders materyalleri konusunda kendi kaynaklarını kendileri araştırması gerekiyor. Bunun sebebi, diğer kapsamlı online eğitimlerin kendi ara yüzünde ulaşacağınız kitaplara, See.guru içerisinde ulaşamıyor olmanız. Bu noktada, seçtiğiniz öğretmenden kitap önerileri rica edebilirsiniz. Ancak, tercih ettiğiniz öğretmen eğer anadili İngilizce olsun diye yurt dışında yaşıyorsa, kaynak önermesi zorlaşacaktır. Bu noktada, sınırsız öğretmen arasından tercih yapmak hem bir avantajken hem de bir dezavantaja dönüşmüş gibi duruyor.

See.Guru Vasıtasıyla İngilizce Öğrenmek Diğer Platformlardan Daha mı Kolay?

See.guru üzerinde İngilizce öğrenmek isteyenler, diğer uygulamaları da merak edebilir. Bunun için sizlere özellikle son zamanların en çok gündem olan uygulamalarından bahsettiğim yazıyı önermek isterim. Özellikle, İngilizce öğrenmenin uzun bir süreç olduğunu hatırlatmam gerekiyor. Çünkü, bu süreci doğru yönetebilme için en doğru destek veren İngilizce platformunu tercih etmelisiniz. Bu noktada, tek bir platformu doğrudan söylemek herkese uygun olmayabilir. Çünkü, tıpkı See Guru’daki İngilizce öğretmenler gibi herkesin kendi özel ilgi alanı olacaktır. Öte yandan, bu etkenin yanı sıra İngilizce öğrenmek isteyenlerin dikkat etmesi gereken başka faktörler de vardır. Örneğin, Flalingo isimli bir platforma baktığımızda karşımıza hem öğretmen seçebilme hem de profesyonel anlamda ders içerikleri sunduğunu fark ediyoruz. Bu noktada, İngilizce öğrenmek isteyenlere detaylıca düşünmelerini tavsiye ederim.

See.Gru ile İngilizce Öğrenmek İsteyenlerin Göz Atması Gereken Bir Başka Platform: Flalingo

Bu yazıda, sizlere esnek fiyat ve çalışma prensibine bağlı olarak İngilizce öğrenebileceğiniz bir uygulamadan bahsettim. See.guru uygulaması, daha özgür zamanlarda İngilizce konuşma pratiği yapmanız için sizlere iyi bir alternatif olabilir. Ancak, tam anlamıyla İngilizce öğrenmek isteyenlerin Flalingo’da var olan belli başlı müfredat ile ilerlemeleri onların faydasına olacaktır. Ayrıca, Flalingo‘nun da mobil uygulaması üzerinden sizlere sunduğu ders materyalleri ile İngilizce alıştırmalar yapabilirsiniz Böylece, düzenli olan derslerinize hazırlık yapmış olursunuz. Sonuçta, İngilizceyi başarılı bir şekilde öğrenmiş, akıcı bir dil ile konuşur hale gelebilirsiniz. En doğru platformu seçerek ilk adımı atın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu