fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
GenelOnline İngilizceOpen English

Open English 2024 Fiyatları: Ekşi Yazarları Ne Diyor

Open English 2024 fiyatları, Ekşi Sözlük platformu içinde aldığı yorumlarla ilgi çekiyor. Bu yazımızda ise, Ekşi yazarlarının güncel Open English ücretleri konusunda neler söylediğine bir bakacağız. Fakat bu yazıda amacımız yalnızca fiyat bilgisine erişmek değil. Hem bu konuda farklı fikirlere kulak vermek, hem de fiyatlandırma konusunda kapılar ardında olan bitenlere de bir bakmak farklı amaçlarımızdan. O halde gelin, Open English 2024 fiyatları ve Ekşi Sözlük’teki değerlendirmelere bakalım!

İçindekiler

 1. Open English Ekşi Sözlük Yorumları Neden Merak Konusu
 2. Ekşi Sözlük Open English Konusunda Neler Diyor?
  1. Open English İndirimleri
  2. Open English Reklam Terörü
 3. Open English 2024 Fiyatları Ekşi Sözlük’te
 4. Open English Ekşi Sözlük’te Beliren Ücretler vs Teklif Edilen
 5. Değerlendirmeler ve Son Tavsiye

Open English Ekşi Sözlük Yorumları Neden Merak Konusu?

Her ne kadar farklı farklı konularda bir gözümüz de Ekşi Sözlükte olsa da, bir markanın sunduğu fiyatı neden Ekşi Sözlük’te arayalım? Hepimizin bildiği, ülkemizde de çok fazla kişiye erişmiş ve online İngilizce öğretme hedeflerine ulaşmış diyebileceğimiz Open English, fiyatları ile çokça merak ediliyor. Çünkü bu marka, diğer online İngilizce uygulamaları gibi bu önemli bilgiyi devlet sırrı gibi saklıyor. Open English 2024 fiyatları da ne oldu, ne seviyede ve ne kampanyalarla geliyor? Bunu öğrenmek için insanların Ekşi Sözlük’ü referans almasının nedeni, işte bu şeffaflık karşıtı fiyat politikası. Eğer öğrenip bu bilgiyi paylaşan Ekşi yazarı var mı diye biz de Open English başlığına tıklayıp duruyoruz.

Ekşi Sözlük Open English Konusunda Neler Diyor?

Open English 2024 fiyatları konusundaki Ekşi Sözlük değerlendirmelerine geçmeden evvel, bu yorumlama sitesindeki genel bir atmosferi anlayalım. Yalnızca fiyat bilgisi almak, online İngilizce öğrene yolundaki en küçük adımlardan biri. Platform sunduğu deneyim, başarı, eğitim sistemi gibi kriterlerdeki yorumlara bakmamızda da fayda var.

Open English İndirimleri

bu uygulama için 3 başlık açılmış durumda. Birincisi genel olarak ismi hedef alan Open English başlığı, ikincisi ise Open English indirimi. Fakat ne hikmetse, bu başlığa tıklamak mümkün değil. Yani tıkladığınızda yine kendinizi Open English başlığı altında buluyorsunuz.

Tabiki de çoğu kişi bu başlık altında da indirimleri yorumlamış. Şu Ekşi Sözlük yazarının yorumu benim ilgimi epey çekti ve size de göstermek isterim.

2023 aralık ayında internette sık sık karşıma çıkan %65 indirim kampanyası reklamı

sorular:
1) eğer bir ürün kaliteli ise zaten genelde yeterince satılmaz mı?
2) hadi satışları arttırmak için reklam ve indirim yapılacak diyelim. başarılı, kaliteli bir ürün için %65 indirim çok değil mi?
3) yılbaşı itibariyle bu indirim (kısa bir süre için olsa da %70 yapıldı. bu durumda geçen yılın son günlerinde %65 iskonto ile bu ürünü alanlar bu duruma ne der?
4) %65 ve /veya %70 iskonto ile satılan bir üründen kar ediliyorsa o zaman bu ürünü normal fiyatından alanlar ne olmuş oluyor? yok bu fiyatla üründen zarar ediliyorsa zararına satılan bir ürüne ne kadar güvenilebilir?

kitapvekahve

Open English Reklam Terörü

Open English konusunda açılmış üçüncü başlık da Open English Reklam Terörü… İnternetin ve sosyal medyanın her köşesinde sonuçlanmış influencer ve basmakalıp söz öbekleriyle donatılmış bu reklamlar beni de bıktırdı. Elbette uygulamalar kendi hizmetlerini tanıtıp öğrenci edinmekte özgür. Fakat bu reklamların çok sık ve alakasızca göze sokulması üzerine basmakalıp sloganlar ve sanatsallıktan fersah fersah uzak olması da bizi şikayet ettirir duruma getirdi. Örneğin;

skip tuşuna yıllardır olmadığı kadar hiddetle basmama sebep olan ingilizce kursu platformuna ait tanıtımlar, reklam işinin bokunu çıkarmaktadır.

her youtube videosu öncesi bu oluşumun reklam yüzlerinden akan gereksiz samimiyet ve abartılı neşeli tavırlar tahammül sınırlarımı zorluyor.

semayildiz

Open English 2024 Fiyatları Ekşi Sözlük’te

Open English 2024 fiyatlarını, ekmeğimizi taştan çıkarır gibi Ekşi Sözlük2ten çıkardığımız bu yazıda, en önemli bölüme geldik. Bu kadar reklam, bu kadar şah ve şöhret için yalnızca 15 sayfa olan Ekşi Sözlük yorumları da 2024 yılında henüz şenlenmemiş. 2024 yılında Ekşi Sözlük’te yer alan yorumlar;

 • Kullanım hakkı ve aboneliğini farklı bir aboneden devralmak isteyen,
 • Kullanım hakkını ve aboneliğini başkasına devretmek isteyen,
 • Aranma sıklığından şikayetçi olan,
 • Şu an bu uygulamayı deneyimleme aşamasında olan,
 • Reklamlardan şikayetçi olan,
 • İndirim linki vermek isteyen.

Konudan ve fiyattan alakasız yorumlar arasından faydalı olacağını düşündüğüm bazılarını paylaşmak isterim. Her ne kadar sağlıklı görünmeseler de, sezgilerimizi kullanarak bu yorumları bir sisteme oturtabiliriz belki.

aylık 700 tl ye 2. üyeliğe birini arıyorum. sınırsız birebir ders olan üyelik 

not:ilk iki ay peşin ,sonrasında ödeme aylık olarak yapılacak.

edit: bir arkadaşla anlaştık .

rumuzdelidana

Burada, uygulamanın sağladığı 1+1 kampanyası dahilinde masrafları bölüşmek isteyen bir İngilizce öğrencisi var. Burada Open English abonelik paylaşımını sağlıyor mu, yoksa tamamen kullanıcıların kendi arasında mı anlaşmasına dayanıyor, pek belli değil. Ayrıca, bazıları bu kampanyayı paya düşenden daha pahalıya da verebilir. Ya da ödeme planında kişiler payına düşmezse ne olacağı da belirsiz. Kurban bayramı uygulamalarını andıran bu kampanya kafamızı karıştırıyor.

19bin tl teklif ettiler senelik paket için fakat çok kararsızım. kullananların fikirlerine açığım.

bigariphüzün

Bu yorum aslında 2023 yılının son günlerinde yapılmış. Bu yüzden 2024 fiyatlarını en iyi yansıtan yorum olarak sizlerle paylaştım. Fakat bu yorumda abonelik tipi, iş İngilizcesi ya da genel İngilizce mi olduğu, indirim oranı vesaire hiçbir bilgi yok. Maalesef Open English fiyatlarına dair sayılar uçuşsa da, merak tatmin eder nitelikte olmuyorlar.

Open English Ekşi Sözlük yorumlarını belki de iki günde bir takip ettim ve sonunda fiyat bilgisi verebilen bir yazara geldim. Muhtemelen, 3 aşağı 5 yukarı size de benzer teklif gelecektir. Ancak, bu fiyat da yalnızca grup dersleri olan paket için geçerli. Paylaşayım.

az evvel aradılar ve 12 aylık 20 bin tl istediler. hesaplı mı değil mi bilemedim. yüzde 70 indirimli fiyatıymış bir de.

sparrow56

Bu yorumda dikkat çeken bir diğer konu ise, yazarın indirim konusunda kafasının karışması. Ancak, kimsenin elinde belirli bir fiyat olmayınca indirim söyleminin de ne geçerliliği, ne ağırlığı oluyor. Muhtemelen, gelecek ay bir indirim daha yaptıklarında da benzer bir ücret söz konusu olacaktır.

Open English Ekşi Sözlük’te Beliren Ücretler vs Teklif Edilen

Open English 2024 fiyatları tam olarak ne kadar; bu belki Open English CEO’su dahi teyit edemez. Bu yazıda, bazı Ekşi Sözlük yazarlarının verdikleri fiyat ve diğer bilgilerle bir karşılaştırma yapacağız. Kefenin bir diğerine ise bize sunulan teklifi koyacağız. Bu yazıda, Open English fiyatları konusunu ele almıştım.

Fakat gördüğümüz o ki, bu fiyatlar birbirini tutmuyor. Bir yanda birebir dersli abonelik toplamda 1400 liraya gelirken, diğer yanda çok daha yüksek meblağlara geliyor. Bu fiyat tutarsızlığını Ekşi Sözlük yorumları da tasdik eder nitelikte. Peki bu konuyla nasıl baş etmemiz gerekiyor?

Benim tavsiyem, sadece ününe kanmayıp diğer platformlara da bir göz atmanız yönünde olacak. Online İngilizce herkesin yardımına koşarken, hizmet alacağınız bir sürü uygulama var. Dilerseniz bu yazımızı ziyaret ederek en iyi online İngilizce uygulamaları sıralamamızı görebilirsiniz.

Değerlendirmeler ve Son Tavsiyeler

Bugünkü yazıda, Open English 2024 fiyatlarını Ekşi Sözlük sitesinde tarayarak bir sonuca varmaya çalıştık. Fakat yeteri kadar data toplayamadık. Open English’in tutarsız fiyatlandırmaları ve kampanyaları, bizi bilgi kirliliği içine atıyor. Bu noktada size tavsiyem, alternatif platformlara yönelmeniz olacak. Şeffaf fiyatları, sevilen öğretmenleri ve yüksek değerlendirme notları ile Flalingo tam size göre. Peki siz ne düşüyorsunuz? Denemeye değer mi?

 

2024’te En İyi Online İngilizce Platformları

Öğrencilerin Yorumlarına Göre Sıralandı

9.8
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir online İngilizce dersleri
 • Yapay zeka destekli FLAI ile ders sonu analiz
 • Profesyonel Oxford Üniversitesi materyalleri
 • Müşteri hizmetlerinin izinsiz iletişime geçmesi
8.8
 • Her yarım saatte bir canlı dersler
 • Geniş İngilizce materyalleri
 • 8 kişilik kalabalık İngilizce grup dersleri
 • Aynı öğretmenle bulamama sorunu
8.5
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir ve grup İngilizce dersleri
 • Konulara göre İngilizce materyal desteği
 • Aynı öğretmeni bulamama sorunu
 • Fiyata göre daha az ders hakkı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu