fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
GenelOnline İngilizce

İngilizce LWS Fiyatları Beklentilerinizi Karşılayacak mı?

İngilizce LWS fiyatları şu aralar daha bilinir hale gelen uygulamayı merak edenler tarafından aratılıyor. Hem uygulamayı tanımak hem de fiyatları aynı sayfada görebilmeniz için bu konuyu ele almaya karar verdim. Uygulama ile ilgili merak edilenler ve fiyat listesini inceleyeceğimiz yazımıza başlıyoruz.

İngilizce LWS Nedir?

İngilizce LWS ile daha önce karşılaşmış olabilirsiniz. Instagram gibi sosyal medya kanallarında dizilerden kesitleri paylaşarak çevirilerini sunuyorlar. Bir önceki yazımda bahsettiğim gibi online kurstan çok, İngilizce materyaller ile ilgili geri dönüş alıyorlar. İngilizce LWS yorumları ile ilgili bir önceki yazımı okumak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Uygulama özel dersler, grup dersleri ve speaking club olarak üç farklı ders aboneliği seçeneğini öğrencilerine sunmakta. Bu abonelikler, öğrencilere İngilizce gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı olmak için çeşitlendirilmiştir.

Abonelik Özellikleri

İngilizce LWS uygulamasında 3 farklı ders aboneliği olduğundan bahsetmiştik. Bireysel, grup ve speaking club şeklindeydi. Şimdi bu aboneliklerin içeriklerini inceleyelim.

Birebir Ders Aboneliği

Özel dersler, öğrenciye bireyselliği sağlamak ve eğitmenleriyle birebir dersler işleyebilmek için düzenlenmiştir. Kişiselleştirilmiş dersler sayesinde, öğrencinin İngilizce ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılanır.

İngilizce LWS Grup Dersleri Aboneliği

Grup dersleri, aynı seviyedeki 5-6 kişilik öğrenci gruplarıyla konuşma odaklı dersler işleyebilirsiniz. Hem eğitmenlerinle hem de diğer öğrencilerle iletişim kurma fırsatı yakalarsınız. Speaking club diye anılan bu abonelikte dersler 3 kişilik öğrenci grubundan oluşur. Böylece, yabancı konuşmacılar eşliğinde konuşma pratiği yapabilirsiniz. Ancak bu uygulamanın yerelde daha etkin kaldığını görüyoruz. Yine de grup dersleri sayesinde İngilizce konuşma çekincelerinizi aşabilirsiniz.

İngilizce LWS Materyal Satışı

Ayrıca, ders paketlerinden ayrı olarak, e-book ve premium paket adında 2 farklı materyal sunuluyor. Premium paket videolu eğitim paketi olarak, e-book İngilizceyi dizilerle öğretmeyi amaçlıyor.

İngilizce LWS Fiyatları

İngilizce LWS fiyatları bireysel derslerde 3 farklı ders paketinde sunuluyor. Bronze, silver ve gold olarak üç farklı saat ve ay seçenekleriyle sunulmaktadır. Paketler hakkında bilgiler ve fiyatları şu şekilde:

İngilizce LWS grup dersleri tek paket içinde sunuluyor. Bir kur, 60 saatte tamamlanır. Örneğin, A1’den başlıyorsanız, 60 saati tamamladığınızda A2 paketini satın alarak yeni bir kurdan devam edebilirsiniz.

Speaking club, yabancılarla konuşma pratik yapmak içindir. Bu paketi satın alarak 15 saat yabancılarla ve 3 kişilik öğrenci grubuyla sohbet edebilirsin.

Ders Paketlerinden Ayrı Olarak Materyal Fiyatları

İngilizce LWS uygulamasının materyal olarak sağladığı paketler normal ders paketlerinden ayrı olarak ücretlendiriliyor. Yani uygulamadan sadece videolu paket ya da tv dizileriyle İngilizce öğretmeyi amaçlayan paketleri bağımsız olarak satın alabilirsiniz. O ürünlerin fiyatları ise şu şekilde:

İngilizce LWS Fiyatları ve Performans Analizi

Fiyatları da verdikten sonra İngilizce LWS uygulamasına bir fiyat performans analizi yapalım. Bu neden önemli derseniz, fiyatlar ve paket içeriklerinin aynı orantıda dolu olmalıdır. Ben sizin iyi bir İngilizce eğitimi almanıza yardımcı olmak için bu uygulamaya da fiyat performans analizi yapmak istiyorum.

Bakmamız gereken ilk şey, paketlerin içerikleri ve o paketin fiyatları. Yani paketlerin sunduğu özelliklerin ve fiyatların doğrultusunda alternatif bir uygulamadan daha iyi bir eğitim alınabilir mi sorusuna yanıt bulmak istiyoruz.

İngilizce LWS Paketleri Fiyat ve Performansı

İngilizce LWS uygulamasını, birebir paketlerinde çok fazla belirsizlik olduğunu gördüm. Hangi materyaller kullanılıyor belli değil. Birebir ders paketi fiyatına kendini kanıtlamış, daha iyi İngilizce eğitimi alabileceğiniz uygulamalar mevcut. Grup dersleri 5-6 kişilik ve internette bulabileceğin materyalleri sunuyor. Yani bu fiyatlara göre paket içerikleri çok boş duruyor.

İngilizce LWS Materyal Paketleri Fiyat-Performans Analizi

Ayrıca ders paketlerinden tamamen ayrı olarak sunulan paketler internette kısa bir araştırma sonucu bulunabilecek, ulaşılabilecek kaynaklar olduğu için önerilmiyor. Ödediğin ücreti de karşılamıyor. Bu yüzden fiyat performans ürünü değil. Bu kadar basit materyallerle İngilizcenizi üst seviyelere taşımak biraz zor duruyor. Fiyat-performans olarak pek iyi şeyler söylemeyeceğim, eğer siz bu uygulamayı deneyimlediyseniz, yorumlarınızı benimle paylaşabilirsiniz.

İngilizceLWS’de Aradığını Bulamayanlar için Flalingo Çözüm Olur mu?

Bu yazımda, İngilizce LWS fiyatlarını daha açık bir şekilde size aktarmak istedim. Eğer benim düşüncemi sorarsanız, İngilizce LWS gelişmekte olan bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden sistemlerinin tam anlamıyla oturduğunu düşünmüyorum. İngilizce LWS öğrencilerine, çeşitli eğitim paketleri ve İngilizce öğrenmek için materyaller sunuluyor. Bu uygulamayı tercih edip etmemek tamamen size kalmış. Bu yüzden profesyonel eğitim sunan alternatiflere yönelmeniz daha sağlıklı olacaktır. En iyi uygulamaları incelediğim yazımı okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Eğer yorumları bulunan, kullanıcılardan iyi puan almış bir uygulama arayışındaysanız, Flalingo‘ya bir göz atabilirsiniz. İngilizceyle kalın!

 

2024’te En İyi Online İngilizce Platformları

Öğrencilerin Yorumlarına Göre Sıralandı

9.8
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir online İngilizce dersleri
 • Yapay zeka destekli FLAI ile ders sonu analiz
 • Profesyonel Oxford Üniversitesi materyalleri
 • Müşteri hizmetlerinin izinsiz iletişime geçmesi
8.8
 • Her yarım saatte bir canlı dersler
 • Geniş İngilizce materyalleri
 • 8 kişilik kalabalık İngilizce grup dersleri
 • Aynı öğretmenle bulamama sorunu
8.5
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir ve grup İngilizce dersleri
 • Konulara göre İngilizce materyal desteği
 • Aynı öğretmeni bulamama sorunu
 • Fiyata göre daha az ders hakkı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu