fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
GenelOnline İngilizce

Educall Fiyatları Nedir, Bu Fiyatlara Değer mi?

Educall fiyatları üzerinden, konuşarak İngilizce yöntemi için bir değerlendirme yapmak istedim. Educall ekibinin, İngilizce öğretmek için yeni bir yol denediğini fark ettim. Bunun için dil becerilerini geliştirmek isteyenler için bir plana sahip. Özellikle konuşma pratiği üzerine geliştirmek isteyenlere uygun bir platform olarak öne çıkmaktadır. İngilizce öğrenmek isteyenler, anadili İngilizce olan öğretmenler ile belirli saatler arasında telefon görüşmeleri yapıyorlar. Ancak Educall ile ders müfredatı, planlı dersler veya 7/24 esnek eğitim gibi online eğitim imkanlarına sahip olamazsınız. Tüm bu fırsatları ile değerlendireceğim Educall fiyatları neleri kapsıyor, sizlere bu konuda da bilgi vereceğim. Sizler de doğrudan bilgi almak isterseniz eğer, web sitesinde bulunan numarayı tuşlayabilirsiniz. Kim bilir, İngilizce dersleriniz için ilk telefon konuşması bu olur. 

Educall ile İngilizce Konuşmak Nasıl Bir Tecrübe?

Educall ile İngilizce konuşa tecrübesi diğer online platformlardan bir hayli farklı. İngilizce için konuşma pratiği açısından eksiklerinizi giderebileceğiniz basit bir sistem sağlıyor. Telefon ile iletişim kurduğunuz danışman hocalar, sizlere konuşma pratiği yapma fırsatı sağlıyor. Educall Uygulamasından birebir geçen dersler neticesinde, sistem üzerinden ders kaydınızı dinleyebilirsiniz. Öğretmenlerinizin sizlerin gelişim sürecine yaptıkları yorumlara erişebilirsiniz. Ayrıca, kayıt olmadan bile ulaşabileceğiniz İngilizce oyunlar ile İngilizce dil becerinizi geliştirebilirsiniz. Educall uygulaması kullanıcıları kendileri ders saatlerini, diğer online platformlara göre daha kısıtlı bir zaman diliminde belirliyor ne yazık ki. Sabah 10 ile akşam 11 arasında gerçekleşebilen telefon görüşmelerini, rezervasyon usulü ile kararlaştırabiliyorsunuz. 

Educall Fiyatlarına Uygulamada Neler Dahil?

Educall uygulamasına ilk kayıt yaptıran öğrenciler, tıpkı diğer derslerinde olduğu gibi öncelikle telefonda bir seviye belirleme aşaması için konuşma gerçekleştirir. Sonrasında Educall’ın sitesinde bulunan gramer testini çözerek, seviyenize uygun içerikleri sizlere sunar Bu noktada her online eğitim platformunun yapmadığı adımlardan biri olan, seviye tespit sınavı İngilizce öğrenmek için nereden başlayacağınız ile ilgili yol çizmenize yardımcı olur. 

Educall Fiyatlarını Kapsayan Öğretmenler ile “Tolk” 

Educal öğretmenleri ile kullanıcıların yaptıkları telefon görüşmelerine “tolk” diye bir isimlendirme karşımıza çıkıyor. Bu “tolk” görüşmeleri, online olarak konuşarak İngilizce öğrenme sürecinin sadece konuşarak kısmını kapsıyor. Çünkü telefon konuşması yaptığınız kişi ile doğrudan bir İngilizce eğitiminin parçası gibi hissettirip hissettirmediği bir muamma. Bu kesin olmayan öğrenme yöntemi ile, hedefinize yönelik çalışma yaparken ne kadar disiplinli davranabilirsiniz bilmiyorum. Elbette öğrenim süreci kişinin kararlı olması ile alakalı ancak en azından öğretmenler ile web cam üzerinden bir ders işleme tecrübesi daha sistematik olabilir gibi geliyor. Bu noktada her rasyonel alıcı gibi, fiyat-performans ilkesi içinde karar vermek daha doğru olacaktır. Detaylı olarak fiyat tablosunu aşağı bırakacağım. Aldığınız paketler doğrultusunda, Educall uygulaması ile fiyatları arasında mukayese etmek sizin bileceğiniz iş. 

Educall Eğitmenleri Kimler?

Educall uygulamasının fiyat tablosuna göz atmadan önce, eğitmenlerinin kim olduğunu da bilmek isteyebilirsiniz. Bu noktada, Educall ekibi eğitmen kadrosu için tamamına yakını yüksek lisansını tamamlamış diye özellikle belirtiyor. Ancak hangi alanda olduğu noktasında bir detaya ana sayfadan ulaşmak mümkün değil. Ayrıca, web sitesinde eğitmenlerin ana dilinin İngilizce olduğunu belirtiyorlar. Öte yandan Educall ekibi, telefon konuşmaları için özel olarak bir yönlendirme alıp almadığı notasında bilgilendirme yapmıyor. Bu açıdan, konuşarak İngilizce öğrenmek her ne kadar kolay gibi gelse de neticede bir dil öğrenmekten bahsediyoruz. Bu yüzden, telefona hangi adımlar ile sizleri yönlendirmesi gerektiği noktasında öğretmenlerin bir eğitim alması kanaatindeyim. 

Educall Fiyatlarına Detaylı Bakış

Educall ile konuşarak İngilizce öğrenmek için seçeceğiniz paketlerden önce bireysel mi yoksa “clup” mı olacağına karar vermelisiniz. Bu noktada, grup dersleri size hızlı ve atik bir dil becerisi katar. Ancak, Educall uygulamasının eğitim paketlerinde ne yazık ki dersler çok kısıtlı süreler içinde geçiyor. Educall ekibi derslerde aktif olarak sizlere10, 15 ve 25 dakikalık görüşmeler sağlıyor. Bu yüzden, sizlerin ne kadar konuşma pratiğinde aktif olabileceğinize göre karar vermeniz gerekecektir. O halde, birlikte eğitim paketlerine ve bu paketlerin fiyatlarına bakalım.

Ders Süresi/Gün Sayısı2 Gün3 Gün5 Gün
10 dakika1552₺2047₺3070₺
15 dakika2254₺3312₺4887₺
25 dakika4370₺5060₺8050₺
Educall Private Fiyat Listesi

Bu gördüğünüz tabloda bireysel olarak Educall fiyatları mevcut. Son güncellemelere göre elbette fiyat listesinde bir değişim söz konusu olacaktır. Ancak ben sizlere bu fiyatları, tüm platformlar arasından bir mukayese yapabilin diye veriyorum. Bu yüzden, gördüğünüz tablolar vasıtasıyla, karar verirken Educall fiyatlarının olduğu listede kafa karışıklığı yaşamazsınız.

Educall Fiyatları ve Club Dersleri

Educall fiyatların nezdinde, ilk olarak iki ayrı sınıf tercihi ile karşılaştığımızdan bahsetmiştim. Önceki plan yalnızca, bireysel tercihler için geçerli olan Educall fiyatlarını kapsıyordu. Bu tabloda ise, grup derslerini tercih ettiğiniz takdirde karşılaşacağınız Educall fiyatları tablosunu derledim.

Ders Süresi/Gün Sayısı1 Gün2 Gün3 Gün
30 dakika600₺1180₺1610₺
60 dakika510₺2160₺3000₺
Educall Club Fiyat Listesi

Bu tabloda gördüğünüz fiyatlar doğrudan Educall uygulamasının sitesinden alınmıştır. Güncel olmadığı noktada oransal olarak kafanızda bir kıyaslama yapabilirsiniz.

Educall Fiyatları Aldığınız Eğitim Paketleri için Değer mi?

Educall fiyatlarını detaylı olarak gözler önüne serdim. Ayrıca, sizlere sunduğu eğitim paketlerinden de bahsettim. Karar verme noktasında, konuşarak İngilizce için muadili olan uygulamalara göz atmanız gerekebilir. Ayrıca, Educall için tüm süreci daha detaylı irdelediğim yazıyı da buraya sizler için bırakıyorum. İngilizce öğrenmek için ayırdığınız vakti doğru kullanmalısınız. Konuşarak İngilizce öğrenebilmek için ayırdığınız bütçe ile doğru kaynaklara yatırım yapmanız oldukça önemli. Bu sebepten, Educall’ın sizlere sunduğu telefonda İngilizce konuşma pratiklerini daha kapsamlı bir eğitim ile kıyaslamalısınız. Bu noktada diğer uygulamaları değerlendirdiğim yazıma göz atabilirsiniz.

Educall ile İngilizce Öğrenmek İsteyenlere Muadil Bir Uygulama İncelemesi: Flalingo

Bir önceki bölümde bahsettiğim gibi, Educall fiyatlarını gördükten sonra size uygun bir platform olup olmadığına karar vermelisiniz. Bu yüzden, diğer platformların sizlere sağladığı fırsatlardan haberdar olun. Örneğin Flalingo, İngilizce öğrenmek isteyenleri hem belirli bir müfredat hem de konuşma pratiği yapma hakkı veriyor. Bu açıdan, Flalingo için yazdığım metni incelemelisiniz. Böylece, Flalingo’nun sizlere sunduğu fırsatlar için de fikir sahibi olursunuz. Öte yandan, kendi sitelerine giderek de Flalingo fiyatları ya da varsa indirimleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Educall uygulamasına kıyasla, Flalingo’nun konuşarak İngilizce öğrenmek için daha güncel diyebileceğimiz şartlar olduğunu belirtmekte fayda var. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu