fbpx

2024'ün EN İYİ İngilizce Öğrenme Platform Yazısını İncele

Şimdi İncele
CamblyGenel

Tüm Cambly Kampanya ve İndirim Kodları Burada! Fırsata Gelin!

Cambly indirim kodu ve kampanya konusunda merak edilenler günden güne artıyor. İngilizce öğrenme gerekiliği ve isteği arttıkça, gerekli platformlar da hayatımıza giriyor. Bu uygulamalardan biri olan Cambly de gerek indirim kodları gerek diğer kampanya mesajları aracılığıyla bize İngilizce konuşma fırsatı sunuyor. Şimdi Cambly fırsatlarına yakından bakalım.

İçindekiler

 1. Cambly Fırsatlarına Genel Bakış
  1. Cambly Kampanya Kodu
  2. Cambly Deneme Dersleri Kodu
  3. Cambly Black Friday Avantajları
  4. Cambly Özel Kampanyalar
 2. Cambly Kampanyalarının Benzeri Diğer Fırsatlar
 3. En Yüksek İndirimi Veren Online İngilizce Kursları: Flalingo, Preply, Livexp Ve Open English
  1. Flalingo
  2. Preply
  3. LiveXP
  4. Open English
 4. Sonuç: İngilizce Konuşmak İsteyen Flalingo İndirimini Kaçırmaz

1. Cambly Fırsatlarına Genel Bakış

Cambly fırsatlarına genel bakış attığımız bu içerikte, sıklıkla duyduğumuz ve okuduğumuz kampanyalara dair konuşacağım. Online İngilizce kursları bireylere çok kıymetli bir yetenek kazandırırken, ekonomik bir yük de getiriyor. Fakat rekabetin hızlandığı bu piyasada, potansiyel müşteriler için de kampanyalar yapılmıyor değil. Cambly de İngilizce konuşmak isteyenlere sıklıkla bu avantajları sunuyor. Yılın belli zamanları bu kampanyaları yürüttüğü gibi, farklı indirim oranları ve içerikle de ortaya çıkıyor. İngilizce konuşmaya hasret pek çok kişi de kampanya haberini yakından takip ediyor. Nihayetinde, aynı hizmeti daha ucuza alabilmeyi herkes ister. Ben de bugün, mümkün olduğunca Cambly kampanya haber ve bildirimlerinin nabzını tutarak size bilgilendirmeye çalışıyorum. Gelin bir de bu avantajlar nelermiş, beraber bakalım!

1.1. Cambly Kampanya Kodu (50off)

discount

Cambly kampanya kodu, özellikle sosyal medyada fazlaca paylaşılan bir indirim avantajı. Forum siteleri başta olmak üzere, çeşitli platformlarda bu kodlar paylaşılıyor. Mümkün olduğunca çok kişiye ulaştırması hedeflenen bu kodlar, yalnızca belli bir süre dahilinde aktif oluyor. Fakat diğer kampanyalara göre daha sık uygulanıyor. Bu kodu kullanarak abone olurken vermeniz gereken ücretten bir indirim kazanabilirsiniz. Örneğin, yüzde 60’lık bir kod yakalayıp, bu oranda bir kâr elde edebilirsiniz. Dediğim gibi, bu kodlar sosyal medyada elden ele dolaşıyor, fakat Cambly’nin kendi websitesinde ve sosyal medya hesaplarında da bulmanız mümkün.

1.2. Cambly Deneme Dersleri Kodu (10DERS)

Cambly deneme dersi kodu, yine sosyal medya ve forum sitelerinde bulabileceğiniz bir diğer fırsat. Genellikle Cambly tanıtımı amaçlı dağıtılan bu kodlar, uygulama ve eğitimcileri denemeniz için bir şans sağlıyor. Yine benzer şekilde asıl fiyat üzerinden belli bir oranda indirim alarak, deneme dersini daha ucuza getirebiliyorsunuz. Hem hocaları, hem uygulamayı, hem de gelecekte size ne katacağını bu deneme dersi süresi dahilinde ölçüp biçebilirsiniz.

1.3. Cambly Black Friday Avantajları (2023bfu)

Black Friday

Cambly Black Friday avantajları, sektörü ne olursa olsun tüm diğer markalar gibi Kasım ayının sonlarına doğru sağlanan bir fırsattır. Aslında birden çok sürebilen cumaların en karası, arzın ve talebin zirve yaptığı bir süreç oluyor. Yine indirim sağlanan bu kampanya dönemi boyunca Cambly üyeliğinizi daha bütçe dostu bir fiyata getirebilirsiniz. Fakat bu yoğun süreç size dezavantaj şeklinde dönebilir. İnternette araştırdığınız zaman Cambly Black Friday indiriminden faydalanmaya çalışıp mağdur olan kişilere de rastlayabilirsiniz. Bu talihsizlik de muhtemelen orantısız talep kaynaklı olabilir.

1.4. Cambly Özel Kampanyalar

Cambly özel kampanyalar, halihazırda Cambly üyesi ve aktif kullanıcılar için sağlanan bir avantajdır. Bunlar ekstra ders saati tanımı ve aylık ücret üzerinden yapılan bir indirim olabilir. Cambly potansiyel ve gerçek müşterilerinin karşısında mümkün olduğunca çok indirim yaparak çıkmaya çalışıyor. Bu fırsatlardan yararlanmak için lütfen sayfayı yenile butonunu kırmayın. Merak etmeyin, bir indirim kaçarsa bir diğeri var. Bir sonraki bölümde Cambly indirimleri benzeri diğer avantajları inceleyeceğiz. Evet, patron çıldırdı.

2. Cambly Kampanyalarının Benzeri Diğer Fırsatlar

Cambly kampanyalarının benzeri diğer fırsatlar da elbette merak ediliyor. Çevrimiçi olarak İngilizce konuşmayı istediğimiz zaman, istediğimiz yerde öğrenebiliyoruz. Aynı şekilde istediğimiz platformdan da indirimli bir şekilde 7/24 canlı ders alabiliriz. Bu konuda size gerekli esnekliği sağlayıp, indirimli olarak hani alternatif platformları kullanabileceğinizi örnekledim. Diğer bölümde bu uygulamaları gözden geçirip, indirim oranı kıyası yapabilirsiniz. Bakalım kim daha çok indirim sağlıyor.

3. En Yüksek İndirimi Veren Online İngilizce Kursları: Flalingo, Preply, LiveXP Ve Open English

En yüksek indirimi veren online İngilizce kursları: Flalingo, Preply, Livexp ve Open English arasından istediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Bu bölümde markaların kampanyalarından bahsedip, verdiği indirim oranlarına bakacağım. Sizin için dört farklı online İngilizce dersi veren uygulamayı seçtim; bakalım hangisi daha avantajlı.

3.1. Flalingo

Flalingo logosu

Flalingo, online İngilizce öğrencilerini kampanyasız bırakmayan platformlardan biridir. Siteye girdiniz ilk an, size kullanabileceğiniz bir promosyon kodu sağlıyor. Buna ek olarak, Cambly’nin sunduğu gibi deneme dersi indirimleri de herkese açık. Yine aynı şekilde web sitesi üzerinden bu dersi indirimli haliyle satın alabilirsiniz. Yine bahsettiğimiz Black Friday kampanyasını Flalingo’da İngilizce öğrenmek isteyenlere sunuyor. Fakat bu indirim için cumanın geleceği perşembeden bellidir diyerek, erkenden başlatmış. Yüzde 60 oranında bir Black Friday kampanyası başlatan Flalingo’da, indirimi erkenden kapabilirsiniz. Ayrıca Flalingo indirimlerine daha yakından da bakabilirsiniz.

3.2. Preply

preply-logosu

Preply de Cambly muadilleri arasında gösterilen bir online İngilizce kursu. Bu popüler platform da belli dönemlerde kuponlar üzerinden indirim yapabiliyor. Bu kuponları bazı siteler ve forumlar paylaşabiliyor. Fakat şu an için websitesinde indirim haberi yok. Ayrıca erken Black Friday kampanyası sağlamayan Preply’den daha ucuza faydalanabilmek için yaklaşık 20 gün beklemeniz lazım.

3.3. LiveXP

LiveXP logosu

LiveXP uygulaması da, online İngilizce öğrencilerine kampanyalar sunan bir çevrimiçi dil öğreten platform. Diğer platformlar gibi kurs bazlı değil, öğretmen ve saat bazı toplantılar şeklinde bir içerik sunan LiveXP indirimleri biraz farklı. Örneğin, az önce değindiğim uygulamalar yüzde şeklinde indirim sağlıyor. Fakat LiveXP, güncel olarak Cadılar Bayramı indirimi kapsamında 10 dolarlık bir indirim yaptığını ilan ediyor. Bu 10 dolarlık kampanya, seçeceğiniz her hoca ve dil için de uygulanacaktır. Bu konuda kafanız karışırsa diye not düşeyim. Şu an için LiveXP 30 dakikalık deneme dersleri yaklaşık 4 dolar. Gerisini siz hesap edersiniz diyerek, son uygulamamıza bakalım.

3.4. Open English

Open English logosu

Open English de bizi ne kampanyasız, ne reklamsız bırakır. Sonbahar indirimi kampanyası dahilinde Open English, dersleri uyguna getirmenize yardımcı oluyor. Fakat ders fiyatlarına dair size en doğru bilgiyi verecek tek yer Open English müşteri hizmetleri. Bu yüzden Open English indirim, kampanya ve benzeri konularda sizi yanıltmak istemem. Eğer Open English öğrencisi olmayı istiyor, maddi getirisi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, websitesi aracılığıyla bir form doldurup gerekli birimin size dönmesini beklemelisiniz. Bu konuda size maalesef bu kadar yardımcı olabiliyorum.

4. Sonuç: İngilizce Konuşmak İsteyen Flalingo İndirimini Kaçırmaz

Sonuç: İngilizce konuşmak isteyen Flalingo indirimilerini kaçırmaz gibi görünüyor. Çok merak edilen Cambly kampanyalarına dair daha detaylı bilgileri bu yazıda ele aldım. Kampanya türleri, süreleri ve nasıl yararlanacağınız hakkında umarım yardımcı olabilirim. Buna ek olarak, online platform aracılığıyla İngilizce öğrenmek için tek çare Cambly değil elbette. Bu sebeple benzer uygulamaların kampanyalarını da size aktarmaya çalıştım. En popüler 4 uygulamanın indirimlerinden de mümkün olduğunca bahsettim. Fakat görünen o ki, Flalingo şu an için en yüksek indirimi veriyor gibi. Yüzde 60 oranında iskonto yapan Flalingo’nun erken Black Friday kampanyası dahilinde fiyatları da websitesinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca deneme dersi de almak istiyorsanız, orada da güzel bir indirim var. İndirimseverler olarak umarım kendinize uygun en iyi uygulamayı, en ucuzundan bulabilir, en akıcısından konuşabilirsiniz. Bugünlük de benden bu kadar. İngilizceyle kalın!

 

2024’te En İyi Online İngilizce Platformları

Öğrencilerin Yorumlarına Göre Sıralandı

9.8
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir online İngilizce dersleri
 • Yapay zeka destekli FLAI ile ders sonu analiz
 • Profesyonel Oxford Üniversitesi materyalleri
 • Müşteri hizmetlerinin izinsiz iletişime geçmesi
8.8
 • Her yarım saatte bir canlı dersler
 • Geniş İngilizce materyalleri
 • 8 kişilik kalabalık İngilizce grup dersleri
 • Aynı öğretmenle bulamama sorunu
8.5
 • Yabancı öğretmenlerle bire bir ve grup İngilizce dersleri
 • Konulara göre İngilizce materyal desteği
 • Aynı öğretmeni bulamama sorunu
 • Fiyata göre daha az ders hakkı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu